Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
29. máj 2009

ahojte zienky 🙂
dnes som tu prva??? 😕

govi, mas uplnu pravdu, ty to potrebujes zacat riesit, a nie chodit kazdy mesiac na vyvolavacky...to ti nepomoze 😠 A ked sa dr. nebude chciet zapnut mozog a zacat rozmyslat co s tebou, tak ber kartu
a chod inde!!! Lebo toto nie je sranda, take cykly a rozhadzane hormony 😲 Drzim palce 😉

tatu, to neva ze si dnes len 12DC...napr ja aj janka sme mali na 12DC uz peknucke // 😀 Takze kludne testuj...
zbytocne cakat este tyzden 😝

aaaach, ja sa zblaznim z tej mojej roboty...uz nech mam svoj salon kraaasy 😀 😎 😵

fyalynka
29. máj 2009

haloooooooooo, kde ste dnes?????????????? 😕 ☹

bonsai
29. máj 2009

ahojte dievčatá..ako vidím, dnes je Vás tupomenej..teda len fyal..fyal..dlhšie som tu nebola a tak..je mi ľúto, čo sa stalo..verím, však že do tretice bude všetko dobré..Ako sa máte?..My sme absolvovali to vyšetrenie v Prahe na reprodukčnej imunológii..a teraz čakáme na výsledky..mali by prísť do 5 týždňov..Kontrolný spermiogram z 15.05.2009 je na figu..čiže polročné užívanie vitamínov nezabralo..zdá sa mi, že mužíkovi kúpim permen..to mu aspoň ako tak zlepšovalo spermiogram..lenže už aj on má dosť tých piluliek.. 😝

kpn
29. máj 2009

ahojte zienky, konecne doma po celom dni soferovania a vynasania... este ze s nami bol i kamarat a pomahal, bo asi by soe 86 kg chladnicku ja s manzelom len tazko vyniesla. Sme dopoteni, utahani a zreli do postielky, takze vam pisem z postele najblizsie ri adky ak sa tu ktosi objavi.

fyalik aky si mala den a co mas na plane na vecer

janka co nitra a cesta ako ste zvladli?

tatu a co tvoj dnesny grafik, ako je to s tvojou teplotkou?

fyalynka
29. máj 2009

cafte 🙂

bonsaik, dakujem... 😔 Ja som verila, ze sa to uz 2x nemoze stat...no predsa sa stalo 😢 Cakame na vyslekdy
z genetiky, bude to trvat tak 8tt, vysledky z histol. nepovedia pricinu, mala by som ist este na hematol.vyset.,
tak uvidime co bude... Vidim, ze sme teda s tym cakanim na vysledky rovnako...tak nam to snad rychle ubehne,
nech vieme na com sme, ci sa pohneme aspon o krocik blizsie k mimi 😵 Drzim palce, nech vetko vyjde ako ma 😉

katkaaaaaa, si mi chybala ☹ Vidim, ze ste sa namakali dnes 😲 Kus prace je za vami, zasluzite si oddych...
a co brusko? Ako vyzera teraz bytik??? 🙂

kpn
30. máj 2009

dobre ranko... i ked skoda, ze do uprsaneho pocasicka.

Ja normalne neverim, ze som spala do skoro 8:00, to sa asi ozaj prejavila unava.
I dnes nas caka cesta na byt a opravne prace, ktore majstri sfusovali a zaroven maju doniest pracku. Zatial to tam moc vabivo nevyzera, ale ked sa vsetkemu najde miesto bude to super.

zatim pa a myslim na vas zienky

jane1
30. máj 2009

cafte krasky
Bansaik, veru dlho si nebola, prid castejsie.
KPN a mas aj nejake fotecky?

jane1
30. máj 2009

ja som v praci, vz co robkate?

kpn
30. máj 2009

jane ahoj, v praci??? Och to ani vikendy nemas pre seba, alebo je to zriedkavostou.

jane1
30. máj 2009

no tak kazdy druhz, treti tyzden pracujem. do 12 h. otrava, no co narobim. najhorsie je to vtedz ked je pekne, lebo oddrbem pol dna a to sa potom uz zväcsa ani neoplati vyrazat na chatu. ty co porabas?

kpn
30. máj 2009

prave sme s manzelikom doranajkovali...ideme sa obliect, a utekame do hornbachu kupit nieco na tie mikropraskliny (nahodou nevies co by nam to pomohlo zakryt a vyplnit???) a utekame na bytik.

Tak to ti verim s tymi sobotami ... ved to by otravovalo asi kazdeho a hlavne ak si vie predstavit aj onak straveny vikend

jane1
30. máj 2009

NO TAM VAM ISTO PORADIA NIECO. MOZNO SILIKON. TMEL. POTOM NAPIS CI SOM SA TRAFILA. 😀
mas IP.
pocuj a ta umzvacka, ake maroymerz a cena?

kpn
30. máj 2009

dam ti potom vediet co nam odporucili....a o mycke mas info v IP

fyalynka
30. máj 2009

cawte zienky 🙂
ja som poupratovala bytik, dala som si poobednu kavicku a oddychujem...

jane, si tu dlho nebola...co noveho? 🙂

katka, budes mat mycku?

janka1
30. máj 2009

cafte zienky 😉
dosli sme ok aj nam je ok 🙂 🙂 mala je stastna prestastna a ja lezim a setrim sa,akurat takidem na 2 hod. pozriet basket a sup hned do postele,bola som dnes aj na pohotovosti tu v Nitre kuk maleho chrusta nakolko som mala sfarbeny trosku vytok , tak sa tesim uz aj domov, zatial sme ok, srdiecko bije aj sme podrastli, ale treba sa setrit 😒 len ja uz neviem ako sa mam setrit,ved ja uz vobec nic nerobiiiiiiim dr. mi zistil retroplacentarny hematom , tak budeme cakat co a ako sa vyvinie , ale snad bude vsetko ok,zajtra idem k svojej dr. na kontrolu a potom aj v pondelok 🙂

kpn
30. máj 2009

halo zienky som spat z bytiku...idem si vas spatne precitat

kpn
30. máj 2009

Janka to je super, ze Vladka sa vytesuje..i taketo meetingy su pre nu motivaciou a povzbudenim. Dufam, ze to nebude nic vazne. Ak sa smiem opytat z coho sa taky retroplacentny hematom vytvori, ved nezdvihas nic tazke a verim, ze ani inak sa nenamahas? My sme sa prave s manzelikom vratili z bytu...boli sme trosku nieco porobit.

Jane: mala si pravdu bol to slahany tmel na mikropraskliny.
Fyalik ano bude i umyvacka riadu, zobrali sme si ale iba 45 cm aj to sme sa zhodli , ze nam absolutne staci

Uz mame i kupelku na poriadku 🙂 fuha a ide sa dalej.

kpn
31. máj 2009

Dobre ranko zienky...

janka1
31. máj 2009

dobre raneckoo 🙂
tu sa opat zatiahlo 😒 ideme na ranajky a potom opat oddzch a o 13tej basket 🙂
katka neviem z cohosa to tvori, ale co som citala na nete tak to ma skoro kazda 3 zena 😕 😕
moja dr. mi volala vcera vecer a vraj ona posudi co to je , pretoze sa jej nezda, zeby som mala hematom ked pred tyzdnom tam nebolo nic no ale neva uvidime aj ked uz je to lepsie celu noc a ani doteraz som nemala ziadnu farbu len cistucky hlienik bezfarebny 😉 🙂
vraj to mohlo byt len nejake precistenie,alebo som akurat v dni kedy by mala prebehnut mrcha,alebo len nejaka cievocka no nedepkujem uvidime ked budem v ke 🙂 a mozno to je aj tymi schodami 😒byvame v penzione na poschodi a este aj do haly sa ide po schodoch tak mozno aj z toho ved ich musim zdolavat vsetky minimalne 3x denne hore a dolu

kpn
31. máj 2009

janik vitaj na zapade... a taketo pocasie sa tu u nas strieda...niekedy som uz zacinala mat pocit, ze u vas na vychode ozaj viacej svieti slniecko.

Janka drzkajte sa i s mimi zajtra nam povies co a ako, ale tak ako pises snad to nie je noc vazne ked to do rana preslo. myslim na vas Fanciatka

fyalynka
31. máj 2009

😕 janka, co to? Dufam, ze uz bude vsetko ok!!! Pevne verim, ze to bol len taky poplach a uz sa nic take
nezopakuje. Ako Katka hovori, ked to v poho preslo, snad to nebude nic vazne... Len naozaj iba lezkaj, max.
na wc a nic viac!!! Myslim na vas mojenka, drzte sa!!!!!!!!! 😉

katka, takze kupelka sa blisti cistotou??? 😀 Vy ste ale sikulkovia s manzelikom 😉
A praskliny sa dali zatriet, nie je to vidno? 😕

My sme boli vcera vonku, prisli sme domov pred 1h v noci 😀 Ale bolo suprovo, sme posedeli..pokecali... 😵

kpn
31. máj 2009

Ahoj fyalik ... zatriet sa to dalo a vsetko bude jasne po uschnuti...zial bol uz vecer a velmi tazko sa mi to hodnotilo...ale tak snad uz ked sme do toho tmelu investovali tak to bude fajn. Dolezite pre nas bolo, aby nezanechaval mastne stopy a farba na nom drzala rovnako a nevytvarala rozdielne odtiene.

Fyal tak i vam bolo s muzikom dobre...jooj ako fajn.

Ja som prave po obediku a este pojdeme trosku poupratovat.

Ozaj kedy ta cakaju tie skusky?

fyalynka
31. máj 2009

no snad vam poradili dobry tmel...aby nenapachal viac skody ako uzitku... 😉

Hej, bolo nam dobre 🙂 Skusky mam v stredu, akurat sa chystam, ze si pojdem citat...lebo cely tyzden
som sa na to vyprdla... 😀 😀 😀 MM isiel nieco na zahradu mame pomoct zase, tak som sama 😖
Spinakli sme dlho, len o stvrt na 11 sme ranajkovali, takze nas obedik este len caka 😀

co dobre ste mali?

kpn
31. máj 2009

Fyalik robila som kyslu zemiakovu polievocku...a kuracie masko na kari smotanovej omacke s novymi zemiacikmi s petrzlenovou vnatou.

Ty si sikulka....ty to zvladnes a aspon budes mat teraz klud na ucenie, ked je manzelik na zahradke. Mozno donesie jahodky 😀

fyalynka
31. máj 2009

😀 jahodky nieee, este mame v chladnicke...ale donesie ceresneeeeeeeee 😀 😀 😀
aj my mame kuracie masko, robim plnene kuracie prsia 😝
no ja viem, ze mam klud teraz, len ja som leniva 🙄 😝

kpn
31. máj 2009

Fyalik viem si ta predstavit...v hlavke mas, ze by si sa mala do ucenia aspon pozriet, ze je najvyssi cas, ale ked lenivost je niekedy silnejsia. Ja som taka ista, az kym mi nehori pod prdelou tak nic nerobim.

A ceresnee...ty to mas ako na striedacku no mnam ... taku ceresnovu bublaninu s drobenickou by som si dala 😝

fyalynka
31. máj 2009

katka, bublaninku ti mozem poslat, mam upecenu..ale jahodovu 😀 😀 😀
veru, na striedacku, lebo tam maju velikansky strom a strasne vela ceresni, tak isli obrat 😉

ja som si tak odvykla ucit sa, od ukoncenia statnic som nebola donutena robit ziadne skusky, takze
sa mi fakt nechceeeeeeeeee 🙄 😒 Presne ako hovoris, ked mi hori rit zaberiem na 200% 😀

kpn
31. máj 2009

fyalik tak ti necham chvilu kludu, aby si si mohla fyalik aspon cosi pozriet...a neboj fyalik streda je predo dvermi a ty to zvladnes a vecer nam napises... 😀

kpn
31. máj 2009

mnam fyalik ... posli kludne by som si hned dala...ale vyzera to tak, ze i ja idem nieco piect...vcera sme kupili ceresne tak mozno ich len tak spapam a mozno skoncia v kolaci 😀

fyalynka
31. máj 2009

no vidis, bublanina je jednoducha, to mas raz-dva hotove 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre