Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
31. máj 2009

kde ste, preco tu nikto cely den nebol??? 😕 ☹

mne sa taaak nechce ist zajtra do prace 😝 🙄

kpn
31. máj 2009

Fyalik ja som tu...teda uz som tu...bo som bola v risi snov. A co ty, pozrela si sa aspon na chvilku do ucenia? Zo zajtrajskom ti verim, ty to vyriesis 😉

janka1
31. máj 2009

ahoojteee je tu niekto na pokec?

kpn
31. máj 2009

anoooooo ja sooom.. Ako ste sa mali Janka?

fyalynka
31. máj 2009

som tuuuuuuuuu 😀 😀 😀

janka1
31. máj 2009

ahoj katka, dakujem, mali sme sa fajn, no my sme s drahym to az tak neprezivali 😀 😀 my sme boli len ako doprovod 😀

ale konecne doma a vo svojej posteli 😉

fyal je reklama to ani vtedy nevies prist 😠 😠 😀

fyalynka
31. máj 2009

katka, chvilku som vydrzala do toho pozerat 😀

janka, co nove, ako sa citis? 🙂

fyalynka
31. máj 2009

ved som tu 😝

kpn
31. máj 2009

Tak aspon ze tak...kolko vam trvala cesta domov. A tu vlastnu postielku ti verim, nie je nic lepsie ako pocit domova, vlastne perinky atd. A co brusko uz je lepsie???

Fyalik ajoj...tak co ceresnicky?

kpn
31. máj 2009

Fyalik a s akym uspechom...ako sa citis? ide to do hlavky?

fyalynka
31. máj 2009

ceresnicky nic 😒 lebo vraj chytili cervickov, tak isli do suda na palenie 😀
ale mala som este plnu misu od predvcera, to este nemali navsetvnikov a tie som spapala, teraz fucim 😝

fyalynka
31. máj 2009

nejde to do hlavy...snad budem vediet dostatocne improvizovat 😅

ako prebehlo upratovanie, vsetko cistucke? 🙂

kpn
31. máj 2009

och taka palena ceresnovica...ja to sice nemam rada, ale tu vonu zboznujem 😀 Co uz vraj aj take tvory potrebuju domcek kde prespat. Ja som poobede nevydrzala a musela som si zdriemnut. Inak mm mi potom povedal, ze som si cosi mrmla zo sna a hladala nejake gulicky...tak v tom hladal sexualny podton 😀

janka1
31. máj 2009

je fajn uplne nic sa nedeje vdetko ok, tak som zvedava co to bolo naozaj 😕 volala mi dnes dr. co a ako sme s azhodli, ze sa nemam plasit a zajtra rano mam prist na sono nech skontroluje ci tam nieco je alebo nic 🙂 dalej beriem dufaston aj ascorutin a tusim si budem pytat aj magnezium , lebo mi vnoci 2x vystrelo litko v krci no strasneee, ale inac ok , dakujem za vasu starostlivost 😵

katka cesta bola dlha vkuse lialooooo no des tusim az 5 hodin sme isli spat , ale aj s vecerou 😉 ale uz sme tuuuu

fyalynka
31. máj 2009

😀 😀 😀 no mozno si mala eroticke sny 😀 😀 😀
ja som si dala vcera ceresnovicu s ribezlovym dzusikom... 😀

janka1
31. máj 2009

katka, ze gulicky 😀 😀 😀
fyal no ceresne to by som si dala aj jaaaaaaaaaaaaaaaaa, ale vam poviem, ze v poslednej dobe mam chute len na strukoviny 😀

kpn
31. máj 2009

Tak aspon, ze ste zdravo dosli. Verim, ze pre Vladku to bol skvely zazitok. Ty mas ozaj skvelu dr. ked ti este i v nedelu zavola a zaujima sa o tvoj stav a povzbudzuje. Inak my sme sa s mamkou zhodli, ze ak raz budem v tom, tak isto v mieste terajsieho bydliska budeme hladat dobru dr. takze BA pada

janka1
31. máj 2009

fyal a domaci ribezlovy to zboznuje aj take mušty ci ako sa to vola 😝

janka1
31. máj 2009

katka to co som tu spominala ju by som za nic na svete nevymenila no proste som mala stastie na tu dr. je neskutocne uzasna a starostliva 😉 🙂

fyalynka
31. máj 2009

janka, no to nerobime tie musty, tak neviem 😒

katka, takze si sa teda rozhodla ze ostanes verna svojmu rodnemu mestu? 🙂

kpn
31. máj 2009

Tak keby erotische tak snad by som si cosi pamatala...ale tak 100% ista si nie som, nakolko si nic nepamatam.
Fyalik tak ceresnovica s dzusikom ... ja mam v celku rada take sladucke veci ako visnovica 😝
Janka strukoviny? Tak to je vam doma ako teplucko ... prepac to ma ako prve napadlo, keby bola zima tak ani kurit nemusite (to my si s manzelikom vzdy tak utahujeme zo seba) 😉

kpn
31. máj 2009

Fyalik ano...(sice nie je rodne, to je uplne niekde inde, ale sme tam najdlhsie). A hlavne aj po tej predchadzajucej sprave co som ti spominala o zienke, ktora vykrvacala po porode ☹ sme sa zhodli, ze taketo veci nenechame na nahodu a snad nam ti nasi znami lekari z inych oblasti odporucia niekoho dobreho, starostliveho komu nie je stav ak to vezmeme v suvislosti vztahu pacient-lekar, nie je lahostajny

fyalynka
31. máj 2009

to kamosku vcera napadlo, ze sme dlho nepili ceresnu...tak sme si dali 😅

katka, to je skoda si nepamatat take sny 😀 😒

janka, co prevlada: fazula, sosovica, hrasok...? 🙂

janka1
31. máj 2009

katka my v takychto dnoch mame prave doma naopak chladno nakolko ja vetram vela a vtedy raz tolkoooo 😀 😀 😀
ale tie strukoviny som za posledne dni jedla iba ja nakolko sme mali stravu v penzione /to zboznujem, ziadne chystanie, len okolo mna behaju/ 😀 tak kazdy si dal to co chceel 😉 ale od kedy som tehu tak ja mam vetry za vsetkych doma takze to je uz tak trolinku aj zvyk 🙂
fyal a kolko dokazes vypit takej ceresnovice? ja sa priznam este som to nepila, je to sladke ci ostre ci stiplave? to je akoze palenka zeeee

fyalynka
31. máj 2009

katka uplny suhlas s tym tvojim rozhodnutim 😉 drziiiiiiiim palce, aby to bolo aktualne co najskor 😉 😵

kpn
31. máj 2009

Fyal uvidime...maj plodny nebol äto som si uz ista) , ale tak su i dalsie mesiace 😉

janka1
31. máj 2009

fyal vsetkoooo, ale teraz mam chut na tekvicu, takze zajtra bude tekvicka 😉

kpn
31. máj 2009

A sranda je, ze este ani nebyvame a ja by som uz prestavovala a menila...mm ma dnes skoro uskrtil ked som na neho vyrukovala, ze by sme si kupelku mohli urobit po svojom, vyburat vanu, i obkladacky a dat tam sprchac s niecim peknym a aktualnym v odtienoch bielej kavy a odtieny wenge 😖

fyalynka
31. máj 2009

janka, je to palene...ja to urcite nepijem ciste, to neznasam, vylejem to do dzusu a hotovo 😀 takze ani
poriadne neviem, ale asi je to trosku ostrejsie 😅

katka, ako to ze si si "uz" ista, ze maj nebol plodny??? 😕 😨

kpn
31. máj 2009

Fyalik take tie tupe bolesti v podbrusku....pripominajuce stavy pocas MS.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre