• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
tatu, tak prijemne ucenie = opakovanie :wink:

magic, pytam sa preto, lebo tiez som rozmyslala, ze by sme pockali tak dva cykly a sup do snazilkovania :grinning:
tiez sa mi nehce cakat az tri...dufam, ze dr. nebude mat nic proti :unamused:
1. jún 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dufam aj ja. ja sa citim vyborne, akurat tieto 2 mrchy od potratu som mala dost silne, ale vraj to je v poriadku. Meriam BT tak grafiky su tiez v poho, no tak nevidim dovod naco cakat este mesiac. Uvidim co mi povie dr. v pondelok.
1. jún 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal kedy sa to stalo tebe?
1. jún 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic, 15.5. som mala druhy kyret :pensive: :cry: Takze este velmi cerstve...no uz sa neviem dockat prvej
mrchy, lebo potom pride druha a sup-sup snazilkovat :dizzy_face:
Ja sa tiez citim dobre, fyzicky urcite a na psychiku by mi urco pomohlo najviac keby som znova otehu :slight_smile:
1. jún 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chapem :slight_smile:
je mi luto ze si to musela absolvovat 2x.
Ta zle vycistili, alebo nebodaj sa to stalo 2x?
1. jún 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic, 2x MA... prve 09/2008 a teraz nedavno druhy krat :cry:
1. jún 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaale, tak to ma velmi mrzi!
co sa stalo?
1. jún 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem pricinu - zatial... Ale mimi sa prestalo vyvyjat vzdy v 2. mesiaci :frowning2: Teraz mu uz bilo aj srdiecko
v 6tt a v 9tt uz bolo mrtve :cry: Tak neviem, cakame na vysledky z genetiky, ci nieco povedia...
1. jún 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co histologia? nezisitili nic?
kedy by ste mali mat vysledky?
1. jún 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako dlho ste cakali po prvom MA so snazenim?
1. jún 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
histologia je ok, tam nezistia pricinu MA :unamused: Tam sa potvrdi akurat len vysetrenim tkaniva ze islo o tehu,
to je vsetko :confounded: Vysledky by mali byt do 8 tyzdnov...
Po prvom MA sme pockali 3 cykly...ale zadarilo sa az po 4 mesiacoch snazenia...
1. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne zistili pricinu histologiou som mala parcialnu molu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no dufam, ze vysledky budu v poriadku, a ze tie 2 MA boli len hlupa nahoda, ze to takto vyslo. Drzim palce, nech je vsetko v najlepsom poriadku
1. jún 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic, si zlata...aj ja tebe drzim palce, nech je druhe tehulkovanie stastne a bezproblemove :dizzy_face:

ved aj mne povedali ze parcialna mola - anembryomola :unamused: Ale presnu pricinu preco sa to stalo bud povedia
tie genet. testy, alebo este pojdem na daslie vysetrenia...
1. jún 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to v oboch MA si mala molu?
1. jún 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to prve si uz nepamatam... :unamused:
1. jún 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte zienky tak som doma, ale iba na chvilocku potom opat idem do mesta :wink:
takze u dr. vsetko OK :dizzy_face: :dizzy_face: foto zo sona mam v albume :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nemam ziaden hematom ani naznak, tak ja naozaj neviem co ten dr. :angry: v Nitre videl :angry: :angry: :angry: sak to nie je normalne , aby taki doktori boli doktormi :angry: :angry: :angry: keby som bola labilnejsia povaha, tak ma aj psychicky znici s tym co povedal, klud na lozku, hospitalizovat sledovat nic nerobit riziko potratu :confused: :confused: :confused: :confused: my sme sa s mojou dr. sice nad tym zasmiali , ale co by sa mohlo este stat kebyze nemam taku dr. ako mam a zavolala mi aj vecer aj rano a normalne vysvetlila, ze to isto nebude to co hovori, mozno sa myli atd , ze klud nic sa nedeje, no uz to nerozmazujem , ale je to cudne, ze nejaky taky dr. pracuje a este aj na pohotovosti :angry: :angry: :angry:
pre pripad keby sa tu objavil niekto z Nitry tak POZOR!!! na MUDr. DLUGOŠ BRANISLAV :angry:
1. jún 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
janka, mimi je naaaaaaaaaaaaadherne....ake je uz velke, krasne su vidiet rucicky :dizzy_face:
hlavne ze je v poriadku, to je najdolezitejsie :wink:
1. jún 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojky fyal, dakujem :slight_smile: :dizzy_face:
je nadherne uz mu naozaj vidiet rucicky, aj nozicky aj ocicka /myslim tie jamky/ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ňsom rada, ze je vsetko ok,ale stale myslim na toho tupasa doktora :angry: :angry: :angry:

idem vyfukat "malej" vlasy :grinning: :grinning: lebo ide na anglinu a prave si ich umyla :fearful: truba :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenadavaj jej :grinning: chce ich mat pekne ciste vonave :wink:

aj ja chceeeem takeho stuplika... :frowning2: :wink: Ale je naozaj nadherny/a :dizzy_face:
1. jún 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a mozno sa len chce pacit nejakemu spoluziakovi ... :grinning:
1. jún 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
janka bacha, aby si nebola aj babka aj new-mamka zaroven :grinning:
1. jún 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona ma hodiny solo , tak neviem chodi na anglinu sukromne, ale venuju sa iba jej :wink: :wink: :wink: zeby sa chcela pacit ucitelke?
1. jún 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a mozno ju tam chodi nejaky kamarat odprevadzat a potom ju pocka :slight_smile:
1. jún 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to asi nie...ked ma sukromne hodiny...a este k tomu ucitelKU :grinning:
1. jún 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.janulka,co to citam?nejake trouble cez vikend boli?idem precitat.a co
S dr na endo?kua,si sa tam dotrepala a nist?
1. jún 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf jane :slight_smile:
co nove? ty vzdy napises nieco a potom zmiznes.... :grinning:
1. jún 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky tak som spat zo skoly a statnic...prebiehaju este do vecera, ale ja som pockala iba na holku ktorej som robila oponentsky.

Fyalik intenzita sa stupnuje, takze streda to isti :wink: , nic na tom nezmenim. Citala som si i cosi o LF faze, tak vraj to moze mat rozne priciny (nizka vaha, vysoka vaha, strava, hormony...atd) a teraz si vyber. Vraj B6 ju predlzuje tak skusim brat vitaminy a uvidime.

Ahoj Jane a ty ako, aspon trosku si si cez vikendik oddychla?
1. jún 2009 o 13:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ahojky :slight_smile:
a ta tvoja studentka dufam, ze nesklamala... :wink:
takze to skusis zatial riesit vitaminmi...no ved uvidis, ci sa to po mesiaci-dvoch zlepsi...drzim palec :wink:
1. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalik tak ja bych to najradsej riesila hned, ale toto su vsetko len moje dohady, kde by mohol byt problem a skor ako sa nedostanem k lekarke, nechcem sa prilis dopovat vecami, ktore su asi i tak na predpis. Budeme cakat spolu.

A ta holka mala ineho konzultanta ja som jej pracu iba oponovala, ale zvladla to. Juj a na statniciach sa nam jedno doevca rozplakalo, bolo to tazke i pre nu i pre nas.

A co ty fyal, ako v praci, ide ti to dnes?
1. jún 2009 o 13:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok