Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
1. jún 2009

tatu, tak prijemne ucenie = opakovanie 😉

magic, pytam sa preto, lebo tiez som rozmyslala, ze by sme pockali tak dva cykly a sup do snazilkovania 😀
tiez sa mi nehce cakat az tri...dufam, ze dr. nebude mat nic proti 😒

magic08
1. jún 2009

no to dufam aj ja. ja sa citim vyborne, akurat tieto 2 mrchy od potratu som mala dost silne, ale vraj to je v poriadku. Meriam BT tak grafiky su tiez v poho, no tak nevidim dovod naco cakat este mesiac. Uvidim co mi povie dr. v pondelok.

magic08
1. jún 2009

fyal kedy sa to stalo tebe?

fyalynka
1. jún 2009

magic, 15.5. som mala druhy kyret 😔 😢 Takze este velmi cerstve...no uz sa neviem dockat prvej
mrchy, lebo potom pride druha a sup-sup snazilkovat 😵
Ja sa tiez citim dobre, fyzicky urcite a na psychiku by mi urco pomohlo najviac keby som znova otehu 🙂

magic08
1. jún 2009

chapem 🙂
je mi luto ze si to musela absolvovat 2x.
Ta zle vycistili, alebo nebodaj sa to stalo 2x?

fyalynka
1. jún 2009

magic, 2x MA... prve 09/2008 a teraz nedavno druhy krat 😢

magic08
1. jún 2009

aaaaale, tak to ma velmi mrzi!
co sa stalo?

fyalynka
1. jún 2009

neviem pricinu - zatial... Ale mimi sa prestalo vyvyjat vzdy v 2. mesiaci ☹ Teraz mu uz bilo aj srdiecko
v 6tt a v 9tt uz bolo mrtve 😢 Tak neviem, cakame na vysledky z genetiky, ci nieco povedia...

magic08
1. jún 2009

a co histologia? nezisitili nic?
kedy by ste mali mat vysledky?

magic08
1. jún 2009

ako dlho ste cakali po prvom MA so snazenim?

fyalynka
1. jún 2009

histologia je ok, tam nezistia pricinu MA 😒 Tam sa potvrdi akurat len vysetrenim tkaniva ze islo o tehu,
to je vsetko 😖 Vysledky by mali byt do 8 tyzdnov...
Po prvom MA sme pockali 3 cykly...ale zadarilo sa az po 4 mesiacoch snazenia...

magic08
1. jún 2009

no mne zistili pricinu histologiou som mala parcialnu molu 😝
no dufam, ze vysledky budu v poriadku, a ze tie 2 MA boli len hlupa nahoda, ze to takto vyslo. Drzim palce, nech je vsetko v najlepsom poriadku

fyalynka
1. jún 2009

magic, si zlata...aj ja tebe drzim palce, nech je druhe tehulkovanie stastne a bezproblemove 😵

ved aj mne povedali ze parcialna mola - anembryomola 😒 Ale presnu pricinu preco sa to stalo bud povedia
tie genet. testy, alebo este pojdem na daslie vysetrenia...

magic08
1. jún 2009

a to v oboch MA si mala molu?

fyalynka
1. jún 2009

to prve si uz nepamatam... 😒

janka1
1. jún 2009

cafte zienky tak som doma, ale iba na chvilocku potom opat idem do mesta 😉
takze u dr. vsetko OK 😵 😵 foto zo sona mam v albume 😵 😵 😵

nemam ziaden hematom ani naznak, tak ja naozaj neviem co ten dr. 😠 v Nitre videl 😠 😠 😠 sak to nie je normalne , aby taki doktori boli doktormi 😠 😠 😠 keby som bola labilnejsia povaha, tak ma aj psychicky znici s tym co povedal, klud na lozku, hospitalizovat sledovat nic nerobit riziko potratu 😕 😕 😕 😕 my sme sa s mojou dr. sice nad tym zasmiali , ale co by sa mohlo este stat kebyze nemam taku dr. ako mam a zavolala mi aj vecer aj rano a normalne vysvetlila, ze to isto nebude to co hovori, mozno sa myli atd , ze klud nic sa nedeje, no uz to nerozmazujem , ale je to cudne, ze nejaky taky dr. pracuje a este aj na pohotovosti 😠 😠 😠
pre pripad keby sa tu objavil niekto z Nitry tak POZOR!!! na MUDr. DLUGOŠ BRANISLAV 😠

fyalynka
1. jún 2009

janka, mimi je naaaaaaaaaaaaadherne....ake je uz velke, krasne su vidiet rucicky 😵
hlavne ze je v poriadku, to je najdolezitejsie 😉

janka1
1. jún 2009

ahojky fyal, dakujem 🙂 😵
je nadherne uz mu naozaj vidiet rucicky, aj nozicky aj ocicka /myslim tie jamky/ 😵 😵 😵 ňsom rada, ze je vsetko ok,ale stale myslim na toho tupasa doktora 😠 😠 😠

idem vyfukat "malej" vlasy 😀 😀 lebo ide na anglinu a prave si ich umyla 😨 truba 😀 😀

fyalynka
1. jún 2009

nenadavaj jej 😀 chce ich mat pekne ciste vonave 😉

aj ja chceeeem takeho stuplika... ☹ 😉 Ale je naozaj nadherny/a 😵

magic08
1. jún 2009

no a mozno sa len chce pacit nejakemu spoluziakovi ... 😀

fyalynka
1. jún 2009

😀 😀 😀
janka bacha, aby si nebola aj babka aj new-mamka zaroven 😀

janka1
1. jún 2009

ona ma hodiny solo , tak neviem chodi na anglinu sukromne, ale venuju sa iba jej 😉 😉 😉 zeby sa chcela pacit ucitelke?

janka1
1. jún 2009

fyal 😀 😀 😀 😀

magic08
1. jún 2009

no a mozno ju tam chodi nejaky kamarat odprevadzat a potom ju pocka 🙂

fyalynka
1. jún 2009

aha, tak to asi nie...ked ma sukromne hodiny...a este k tomu ucitelKU 😀

jane1
1. jún 2009

Ahojte baby.janulka,co to citam?nejake trouble cez vikend boli?idem precitat.a co
S dr na endo?kua,si sa tam dotrepala a nist?

fyalynka
1. jún 2009

caf jane 🙂
co nove? ty vzdy napises nieco a potom zmiznes.... 😀

kpn
1. jún 2009

Ahojte zienky tak som spat zo skoly a statnic...prebiehaju este do vecera, ale ja som pockala iba na holku ktorej som robila oponentsky.

Fyalik intenzita sa stupnuje, takze streda to isti 😉 , nic na tom nezmenim. Citala som si i cosi o LF faze, tak vraj to moze mat rozne priciny (nizka vaha, vysoka vaha, strava, hormony...atd) a teraz si vyber. Vraj B6 ju predlzuje tak skusim brat vitaminy a uvidime.

Ahoj Jane a ty ako, aspon trosku si si cez vikendik oddychla?

fyalynka
1. jún 2009

katka ahojky 🙂
a ta tvoja studentka dufam, ze nesklamala... 😉
takze to skusis zatial riesit vitaminmi...no ved uvidis, ci sa to po mesiaci-dvoch zlepsi...drzim palec 😉

kpn
1. jún 2009

Fyalik tak ja bych to najradsej riesila hned, ale toto su vsetko len moje dohady, kde by mohol byt problem a skor ako sa nedostanem k lekarke, nechcem sa prilis dopovat vecami, ktore su asi i tak na predpis. Budeme cakat spolu.

A ta holka mala ineho konzultanta ja som jej pracu iba oponovala, ale zvladla to. Juj a na statniciach sa nam jedno doevca rozplakalo, bolo to tazke i pre nu i pre nas.

A co ty fyal, ako v praci, ide ti to dnes?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre