• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
ahojte aj ja mam od vcera tulave boty ale uz som tuuu :slight_smile:
11. jan 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je to tu nejake poredsie...kazda mame nejake ine nedelne plany :sweat_smile:

honey--citim sa normal, ok...dakujem za opytanie :wink:
11. jan 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
Ja sa akurát chystám do sprchy. A tak celkovo sa vytešujem, lebo dnes beriem poslednú HAK tabletku :slight_smile:
11. jan 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi--takze od zajtra sa "to" zacina...snazenie na plny plyn (teda asi az po ms) :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte za ten čas čo som tu nebola ste napísali neuveriteľných 14 strán,to nemám šancu prečítať,ešte stále sme vysťahovaný k sestre a tu nestíham ,tak sa iba ozývam ,že žijem a dokiaľ neprídem domov budem na PC asi málo,tak sa všetky majte dobre :grinning:
11. jan 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalanka - tak, tak, až po MS :grinning:
vika, sme snaživé asi aj na koníkovi :grinning: . Aj ty sa maj krásne zatiaľ :slight_smile:
11. jan 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj govinda,skúsim nazrieť častejšie ,ale dokial to potom všetko poupratujem,neviem či budem stíhať :sweat_smile:
11. jan 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika, a čo to vy vlastne porábate :confused:
11. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prerábame kúpeľňu,aj sme burali a zase robili inde priečky,celú elektrinu a vodu premiestňujeme,takže sa tam zatiaľ nedá existovať
11. jan 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ako pocitate plodne dni ja som si tu nalśla niekolko kalendarov no kazdy ukazuje inac.na tie roky co mam som nejak blbaaa :grinning:
11. jan 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, no ak máš pravidelný cyklus 28 dní, tak cca 12-15 dc, ale ja som to nikdy tak nemala, tak neviem :grinning:

viki, nás prerábanie ešte len čaká, len ani netuším, kedy. Tak za pár rokov ... keď nevyhráme v športke dovtedy :grinning:
11. jan 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás tých pár rokv práve prešlo,už som sa hambila ako pes,tá kúpelka mala cez 15 rokov a vyzerala mizerne :fearful:
idem už hajkať,pá
11. jan 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, dnes som 27DC, som takaaaa nedockava ze co bude-nebude :astonished:
Myslite, ze ked zajtra mrcha nepride, mozem skusit testik, kedze posledne 2 mesiace
som mala skrateny cyklus 23-24 dni :unamused:
12. jan 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
fyalynka, a ako sa cítiš? Bolesti?
12. jan 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tu ozaj nikto nie je? :frowning2:
12. jan 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo, najde sa tu niekto??? :confused:
12. jan 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu :grinning:
12. jan 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj govi--citim sa...vlastne ani neviem ako, pretoze neviem ktore pocity su realne a ktore nie... :unamused: :frowning2:
12. jan 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.poradi mi niekto?vcera sme mali sexikovy vecer.moc som ale potom mokra nebola.len trocha.v noci a nad ranom som citila ze som cela mokra.zrovna to zo mna tie spermijky srsali ako pri mrske ked mam.mohlo by sa nieco z toho uhniezdit ked islo vsetko zo mna von?mam strach ze nie.som teraz 8DC a naznak na ovulaciu este ziadny zatial.
12. jan 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalynka, tak už len musíš vydržať. A teplotku si si merala včera, dnes?

martinka, stačí jedna šikovná potvorka :wink: . Je jasné, že sa v tebe nemôže všetko skryť a ani vstrebať, väčšina vytečie von :wink:
12. jan 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka---nebojkaj, urcite sa tam naslo veeela usilovnych,ktore sa vydali na dlhu put hadat vajicko :wink:
nikde z teba "nevytecie" uplne vsetko :grinning:
12. jan 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi, ja somz tej BT este viac zmetena :confused: lebo vcera bolo 37,2 a dnes 37 :confounded: Aj ked je pravda,
ze to nebolo merane v rovnakom case (kedze som isla do prace,musela som skor :grinning: )
12. jan 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalynka, nevstávala si predtým z postele alebo si nebola na vécku alebo tak??? Je toho dosť veľa, čo ovplyvňuje BT ... odmeraj aj zajtra určite :wink: . A keď si dnes 27 DC a mávaš cykly kratšie, tak skús zajtra testnúť, aj keď neviem, či test je schopný tak skoro niečo ukázať - 28DC. Ovulku si mala kedy?
12. jan 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govii--toooolko info :confused: No vcera som z postele nevstala, az po odmerani, dnes ano (na wc) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A kratsi cyklus som mala len posledne 2 mesiace. A ovu??? neviem :sweat_smile: Test mam sice doma, ale
stale som sa este nerozhoda ci pockam al.nie :grinning:
12. jan 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem.ale aj tak sa bojim.nemam ani plodne dni.
12. jan 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka--coho sa bojis? :confused:
12. jan 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze to nebolo v plodne dni a nic s toho nebude.viem to.uf :frowning2:
12. jan 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to uz nebudete sexikovat po zvysok cyklu? :confused: Ved je este sancaaaaaa :slight_smile:
12. jan 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale budeme.
12. jan 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis,tak preco hned tolko pesimizmu??? :sweat_smile: este kludne mozes zostat tehu :wink:
12. jan 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok