• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
Ahojte kocky mne to meska dnes 10 dni, ale cakam do soboty na testik. :wink:
12. jan 2009 o 18:24  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jurkina--tak ti veeeeelmi drzim palce, aby si si nasla // :dizzy_face: :dizzy_face:
chcela by som mat tvoju trpezlivost cakat az 10 dni do prveho testiku :sweat_smile:
12. jan 2009 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pravda je taka, ze uz sa neviem dockat. Nejake priznaky som mala skor minuly tyzden ako bolesti-take tupe v podbrusku a dost hladna tento tyzden zase naopak. Nic mi nechuti a bolesti presli.
12. jan 2009 o 18:47  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja si myslim, ze budes mat na 100% // :dizzy_face: :dizzy_face: drzkaj sa a hlavne davaj na seba pozor :wink:
12. jan 2009 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem fyalynka a co ty ako pokracujes so snazilkovanim?Este mam jednu otazku moze sa v tehotenstve tancovat?Myslim ako hodiny tanca, spanielske a tak :sweat_smile: . Viem hlupa otazka
12. jan 2009 o 18:55  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. Zasa len na malý skok, bo manžel sa sem už tlačí. Fyalynka, no som zvedavá, ako dopadneš, budeš teda zajtra testiť ??? Držám palce !!!!

Jurkina aj tebe samozrejme. Máš obdivuhodnú trpezlivosť...

Pondelok, ja robím ošetrovateľstvo v TT. A skúšky mám 21.,22.1,7.2., aštátnice ešte neviem.
Zdravím vás všetky tehuľky/netehuľky/dúfajúce tehuľky a krásny večer
12. jan 2009 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som dnes 27DC tak som straaaane nedockava :grinning:
a tancovanie...no neviem, spanielske tance su dost temperamentne, rychle...ja by som
radsej neriskovala :unamused:
12. jan 2009 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no co dievcata tu sa sexuje vo velkom jak pozeram :wink:
12. jan 2009 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som si dnes bola konecne podat ziadost na DNP :unamused: :wink:
12. jan 2009 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jurkina kde si v zahraniciu?
12. jan 2009 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fyalynka, no ved prave sa bojim robit nezvycajne veci keby nahodou :wink: a aj tebe drzim palceky, dufam naj to vyjde :dizzy_face:
12. jan 2009 o 19:10  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaveste :slight_smile: . Už som domka, boli sme na skok v obchode :slight_smile:
Jurkina, obdivujem tvoju trpezlivosť, ja by som to už dávno ocikala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

fyalynka, tak zajtra žiadne vstávanie z postele pred meraním, jasné :wink:

honey, aj tebe krásny večer :slight_smile:

janka, DNP???
12. jan 2009 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj govinda, no vies som testik zamkla do skrine akoze o nom neviem a teraz cakam. To je taka vzrusujuca hra sama so sebou no a aj s drahym, ked mu kazdy den poviem, ze stale nic, je cely rozradosteny, tak sa popri cakani aj zabavame :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2009 o 19:13  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mamartinka sme v Anglicku uz 5rokov! Ale pred vianocami najneskor to balime
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jan 2009 o 19:14  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jurkina, no aj tak, ja by som to asi nevydržala s nervami, takže máš fakt jednú veľkú jednotku s hviezdičkoku za trpezlivosť.
Aj bobríka trepzlivsoti získavaš :grinning:
12. jan 2009 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
preco.uz sa to neoplati tam asi ze.idete domov ci este niekde do zahranicia dalej skusat?
12. jan 2009 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
govi--ja som sa cudovala kde si sa vyparila.. :confused:

janka1--chces mi povedat ze ty nesexikujes? :grinning:

honey--aj tebe krasny vecer :wink:

jurkina--na by nezastvil ani zamknuty testik :grinning: :grinning:
12. jan 2009 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jurkina, ja som bola v Anglicku pred siestimi rokmi a vtedy bol kurz ozaj dobrý. Teraz bieda :unamused:
12. jan 2009 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teraz sa uz polamna tiez neolati byt v zahranici :unamused: my sme boli v irsku 3 roky a euro malo tiez
oveeela lepsiu hodnotu :confounded:
12. jan 2009 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky, ani to nie je len tym kurzom ale vsetkym, uz toho byvania s cudzimi bolo dost a zdravotnictvo je tu otras, takze ked otehotniem tak som v 6tom mesiaci doma a drahy zostane este setrit na novu kuchynu :grinning:
12. jan 2009 o 19:24  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fyalynka, ja som bola u drahého v práci a zrazu priletel, že už ideme, lebo je hladný :grinning: . Chladnička prázdna, tak sme zbehli do obchodu nakúiť nejaké pečivo a aj tak sme objedanli pizzu. Ja si dám asi len nejaký rožtek so syrom, drahý bude chrúmať pizzu.

a inak, mňa by tiež zamknutý test v skrini nezastavil. To by asi musel byť u suseda, aby ma to zastavilo :grinning:
12. jan 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
govinda, dakujem za bobrika.

Ja vas zase obdivujem ze meriate teplotu, ja na to moc neverim, co sa ma stat sa stane
12. jan 2009 o 19:26  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jurkina, ja nemeriam, ale začnem teraz. Lekár chce, aby vedel odkontrolovať moje šialené cykly :unamused:
12. jan 2009 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
govinda, ono to s tym zamknutim, vies, kolegyne ma varovali, netestuj moc skoro, este sa nemusi ukazat pravy vysledok ake to moc skoro, a ja zase na rady starsich a skusenejsich dam :sweat_smile:
12. jan 2009 o 19:29  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jurkina, no to aj ja som sa vždy zaprisahala, že netestujem, netestujem, ale ono to človeku nedá, hlavne keď som si vsugerovala všetky tehu príznaky :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2009 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte vetky, rada by som sa k vám pridala. tiež by sme chceli v tomto roku popracovať :wink: na miminku.
12. jan 2009 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
govinda to poznam pred HAK som mavala hrozne cykly a teraz to nemusi vlastne byt tehu, iba zblbnuty cyklus, ale mam bielkovy vytok (sorry za detail) a to vraj je tiez znak tehotnosti. A sme 2 mesiace po vysadenej HAk, tak to este moze haprovat
12. jan 2009 o 19:34  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
govi--aj keby bol zamknuty u susedy v skrini---tak kupim dalsi :grinning: :grinning: :grinning:

jurkina--presne viem o com hovoris, v irsku bolo zdravotnictvo tiez otras, prave preto sme bejby
ani skor neplanovali, lebo tam by som tehu byt nechcela :stuck_out_tongue_closed_eyes: a byvanie s cudzimi ludmi = uz nikdy
viac :rolling_eyes:

govi--mnaaaam, takej pizze by som neodolala :zipper_mouth:
12. jan 2009 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
goldica vitaj. my sme snazilky nedockave
12. jan 2009 o 19:36  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
goldica--viataj medzi nami "snazivimi" :wink:
12. jan 2009 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok