• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
ahojte :wink:
tatu gratulujeeeeeeem a prajem pohodove tehulkovanie a hlavne zbytocne nestresuj :wink:

katka vikend bol ok v sobotu viac upratovania , ale v nedelu som prelezala a vecer sla do kina :wink:
dalsie sono je na buduci tyzden, mohlo by aj skor, ale citim sa ok zaha pali, kyselina vystreluje , tak nie je dovod podla mna kontrola skorsia a na dalsi tyzden idem na 3D tak nechcem toho nasho chruska tolko osvetlovat :grinning: :grinning: :grinning:

fyal ako si dopadla?
8. jún 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v stredu idem na odbery, krvicka ide do BA na rozbory :wink:
zachvilku padam odtialto, mam jedno stretnutie na kavicke, tak sa tesim :sunglasses:
8. jún 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prijemne kavickovanie :slight_smile:
zeny viete co jem :fearful: :fearful: :fearful: :grinning: chrumky :grinning: nejedla som ani nepamatam, ale mala som na ne velikaansku chut :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, tak prijemne chrumkanie :grinning:
dnes mas tusim pondelkove volno, vask?
8. jún 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal ano mam volno, bola som rana iba na nechty a potom len nakup a domov :wink: navarene mam este som urobila uhorkovy salatik z uhoriek zo svokrovej zahradky :dizzy_face:
a kupila som si bezpecnostny pas do auta a ten kojenecky vankus , ale ja ho potrebuje teraz na spanie :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Janulka plati yajtra stretko?
8. jún 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky, tak konecne spat. Slovva nasrdenosti a nadavok radsej ani nebudem pisat :angry: :angry: ale to ako ma sklamal nas stolar, tak to sa nikomu nepodarilo aspon zatial nie.

Janka a ake chrumky...take tie kukuricne???
8. jún 2009 o 17:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane jasnme,ze platiii :wink:

katka arasidoveeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pokladiky, uz som doma :slight_smile:

katka, co vam spravil ten stolar?!?! podla toho ako si sa vyjadrila asi nieco strasne! :astonished:

janka, tak tie arasidove zrovna nelubim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj fyalik ako rada ta tu vidim...keby strasne...praveze nespravil nic. Cely den som na neho cakala mal prist hned rano, a az do 14 30 ma natahoval a stale nedosiel...raz mal pokazene to, potom ono ... no zabity den .
8. jún 2009 o 18:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: co zabity den...ja by som zabila jeho!!!! :angry: a teraz co, povedal kedy pride??? :astonished:
8. jún 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalik ma IP ... neboj fyal ja si na nom este zgustnem :sunglasses:
8. jún 2009 o 18:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: dajte si potom ale pozor, aby to co vyrobil bolo naozaj kvalitne a stalo to za tie peniazky!!!
8. jún 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za radu fyalik ... dam si pozor a pekne si ju zkazdej strany prezriem a okontrolujem
8. jún 2009 o 19:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak-tak :wink:
8. jún 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: :grinning:
ja som sa prave zobudila :wink:
fyal ani ja velmi nemusim chrumky,ale tentokrat som si dala :slight_smile:

katka co sa stalooo by som s nim rozviazala zmluvu a este by mi zaplatil penale :wink:
8. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre ranko.... vyspinkala si sa? Aj ja som teraz v takom stave, ze by som celkom pospala, akosi na mna dolahla unava
8. jún 2009 o 19:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf jani :slight_smile:
ja som svieza...po sprche, idem manzelikovi nachystat veceru, o chvilu je domka :grinning:
8. jún 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj zienky tak to vam zavidim...nam sa na byte este i kotol pokazil tak mame iba studenu ... :confounded: :confounded: :confounded: a na nasom bytiku este nefunguje plyn
8. jún 2009 o 19:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka co zavidis :fearful: nebooj vsetko bude ok kluuud :wink:

neda sa povedat ci som sa vyspala skor len zdriemla som si , alebo tak nejako :wink: posledne dva tyzdne je to u mna kazdy den o 18tej zalahnem na ataku 1 hodinku , potom zaspim pocas panelaku :grinning: a normalos spat idem okolo 23.00

ale dnes mi je divne , zobudila som sa s nejakym citlivym hrdlom ci coooo :fearful: :rolling_eyes:
8. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulik jedine co zavidim je v sucasnosti tepla voda v sprche :wink: , ale ved ja si ohrejem zatial v hrncoch a snad sa to da naporiadok ako v prenajatom tak i v nasom.

Janka babo asi potrebuje koopec energie na svoj rast a vyvoj...ale viem si predstavit, ze i take zdriemnutie je bozske ako cukor na jahodach. mnam
8. jún 2009 o 19:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, dobehni k nam do sprchy :wink: :grinning:
8. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky ideme si lahnut, papa rano :grinning: :wink:
8. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko babulky, ... zienky vcera som taaaak rychlo zaspinkala, ze som sa nestihla ani rozlucit. Dnes idem opat na byt, vecer sa hlasim... snad uz s dobrymi spravami.

BTW: ranne kupanie v hrncoch mam uz za sebou (teraz si pripadam, ako ochranca zivotneho prostredia) :grinning: :grinning:

pekny dnik vam vsetkym
9. jún 2009 o 06:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe katka pekny dnik :wink:
9. jún 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ako ste sa vyspali?
ja som ako mechom ovalena a navyse nemam dobre spravy...
boal som vcera na kontrole tak je vsetko v poriadku, ale lekar nam neodporuca otehotniet este :rolling_eyes:
ze az od septembra... taka som smutna z toho.
9. jún 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj magic, ja keby som mohla, tak este spinkam :rolling_eyes:
teraz som si uvarila kavicku, tak snad ma preberie...

na jednej strane super, ze je vsetko ok, ze si v poriadku, ale preco teda nemozes otehu...az od septembra??? :confused: to je este dlhoooo... :frowning2:
9. jún 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to ze sa mi to zda priserne dlha doba
no ja som potratila v marci, boal som na kyrete a na histologii sa zistilo, ze na pricine bola mola hydatidoza. Takze pre to mi lekar vcera povedal, ze mi neodporuca otehotniet do septembra. :cry:
9. jún 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic, podla mna toto su len "knizne" casove obdobia, ze musite pockat 5-6 mesiacov...tym sa ohana
kazdy lekar co som sa stretla bez ohladu na diagnozu... :unamused: Ale zase je na kazdej zene, ako sa k tomu postavi.
Niektora nie je este psych. pripravena ani po pol roku, tak jej nevadi tolko cakat...ale napr. ja by som uz aj hned
teraz do toho sla, a to som po kyrete necele 4 tt :unamused: Takze tak...podla je mna je dobre si urobit aj svoj usudok,
podla vlastnych pocitov...lebo taketo cakanie ta moze aj psych. deptat :confounded: Keby ze mas nejaky problem, ktory
treba preliecit, tak ok...ale ved si v poriadku! Jasne, ze ta ale nechcem prehovarat....len moj nazor :wink:
9. jún 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som toho nazoru.
snazim sa vsak vypatrat na internete preto pri mole treba cakat tak dlho a pri inych pricinach MA staci 3 mesiace.
Ale pritom ked som bola v aprili na kontrole tak doktor mi pvoedal ze mozem aj skôr otehu
9. jún 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok