• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
no stehienko a ryza :slight_smile:
nezmesti sa mi brucho pod tricko teraz :grinning:
11. jún 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba vyzliect tricko :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pche, tak to by dopadlo :grinning:
radsej si ho necham na sebe a brucho stiahnem :slight_smile:
11. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jún 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
veru, aj ja tak stahujem obcas... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka a ty co, uz si napapana???? :slight_smile:
11. jún 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som dojedla, preto som len smailov hodila , lebo som nemala volne ruky :wink:
11. jún 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zeny, treba zacat cvicit, lebo ked to takto pojde so mnou aj nadalej, o pol roka sa gulam, ale nie preto ze by som bola tehu :grinning:
11. jún 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
ja zase kavickujem, zistujem ze som zavisla na kave...musim mat 1-2 denne :unamused:
11. jún 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ja nemam pevnu volu :frowning2: ja by som taaaaak chcela schudnut, ale nevydrzim...
hrozne so mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kazde rano, bez toho ani nezacnem pracovat a potom podvecer ked pridem domov, vylozim nohy a davam kavu a popri tom sa hram so psom :slight_smile: romantika... :grinning:
11. jún 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemusis sa velmi obmedzovat v jedle, staci ak sa budem kazdy den hybat, mylsim, nejaky sport. beh, plavanie, bike... cokolvek. a trosku obmedzit sladke a tucne. a uvidis ze schudnes
11. jún 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim skoro kazdy den pesi domov z prace, co je cca 45 minutova prechadzka, obcas aj s nakupom
v rukach :grinning: Sladke jem obcas, ked ma prepadne chut na coky, tak by som zabijala :grinning:
Ale mm mi slubil, ze zacne so mnou hravat tenis, tak sa tesim :grinning:
a tucne uz voooooooobec nejem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viac sa hyb, chod si zabehat. mp3 do usi a mierny klus, tak 20-30 minut denne. uvidis ako formuje postavu. Ja chodievam do posilky, na stepper, bike, beham...
11. jún 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja od detstva nenavidim behanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hovorim, ze so mnou je to tazke :confounded: :grinning:

schudla si???? kolko???? :confused:
11. jún 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u mna bol opacny problem. vzdy som vazila malo, priam velmi malo ked som otehotnela mala som len 47 kg, pocas tehu tych par mesiacov som priblrala 3 kg a potom som si povedala, ze este musim aspon 2-3, tak som pribrala na 52-53 kg, tak nejako, teraz uz len udrzujem. Nesnazim sa uz pribrat ale ani schudnut. Takze sa hybem na udrzanie. :slight_smile:
11. jún 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, aj ja chcem mat aspon tych 53kg :confused: :unamused:
ja mam tak 56-57kg...ako kedy :grinning: uz sa dlho odhodlavam na 90 dnovku, ale s tym, ze mne by stacilo
len pokym neschudnem tych par kil... :confounded:
musim sa rozhybat a zacat nieco so sebou robit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je zbytoccne sa trapit dietami. schudnes, ale ked prestanes drzat dietu, mas tie kila spat. Ja som sa nidky v jedle neobmedzovala, ani teraz to nerobim, ale hybem sa adekvatne tomu kolko zjem :slight_smile: ak sa prejedam, tak sa aj viac hybem, ak zjem malo, hybem sa malo :slight_smile:
11. jún 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, ale ked na mna sa lepi aj vzduch ktory dycham...takze sa trosku obmedzovat musim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
keby som mala s kym chodit cvicit, tak idem, ale samu ma to nebavi, sa nedonutim... :unamused:
11. jún 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved si najdi kamosku,alebo s manzelom. Ja chodim s manzelom alebo s kamoskou, kto ma kedy na mna cas :grinning:
11. jún 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som s tebou chodila, keby sme boli pri sebe blizsie :slight_smile:
11. jún 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem behat do KE a spät :grinning:
11. jún 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to by si potom musela slona zjest, aby bol prijem adekvatny vydaju :grinning:
11. jún 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukamenujem si mamuta :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kup si liedalo, priletis kazdy den dame si trening a potom zas odletis... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to aby som si nabalila nejakeho bohateho milenca :sweat_smile: :grinning:
11. jún 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len na chvilu, do casu kym ti kupi lietadlo :slight_smile: potom moze ist po svojom, nie? :grinning:
11. jún 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, nech mi necha kreditku a moze ist kade lahsie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lebo ja milujeeeeeeeeem svojho manzelika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

baby, od vcera mam herpes na pere, mam to tak 2x do roka, ale boli jak svina :rolling_eyes:
11. jún 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz len najst takeho tupca heh :slight_smile:

no ja som herpes nemala uz niekolko rokov... dufam, ze som to teraz zariekla a zajtra mam herpes aj ja... :confused:
11. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...tak uz som tu od dokyho,povedal,ze som tehu ale ze na 80% je to v maternici a na 20% to moze byt aj mimomaternicove...lebo na utz moc nebolo vidiet...hovoril,ze je to mozno este skoro...tak sa bojim..a povedal este,ze mam maternicu na 12mm,ale ze to moze byt aj pri mimomaternicovom... :(
11. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok