Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
11. jún 2009

tatu, mysli na promocie - to je uzasna vec, nestresuj sa 😉

janka caf, uz si doma? 🙂

janka1
11. jún 2009

jasne uz som si aj pospala 🙂

fyalynka
11. jún 2009

ja som uz navarila, osprsila sa, umyla vlasky, vyzehlila vlasky 😀
teraz kukam tv...

ako ti je??? 🙂

janka1
11. jún 2009

dakujem fyal je mi fajn az na tu kyselinu sa daaa 😉
ale dala som si mandle co mi poradila kamoska a myslim, ze zabrali

janka1
11. jún 2009

ja som dnes nevarila, mali sme od vcera som narobila zivansku na dva dni 😀 😀

fyalynka
11. jún 2009

a mandle len take alebo prazene, solene? 😕

janka1
11. jún 2009

len take surove, lupane bez chuti 😉

fyalynka
11. jún 2009

aj take mam rada...tak si musim zapamatat...mozno sa mi to raz zide 😅

tatulienka
11. jún 2009

jani a ty si v ktorom tt nieco videla?nestras,ze az v 10tt moze byt nieco vidiet...ved dovtedy skolabujem....neviem ci to je normalne tehu,alebo mimomaternicove...

a zmluvu uz mam..

janka1
11. jún 2009

no ja ich budem skusat zopar dni a uvidime, ale na prvy krat sa mi zda, ze to ulavilo 🙂 alebo vsugeracia 😀
dufam, ze nie ked to pomohlo jej tak to bude asi pravda

konecne zajtra PIATOK a vikend je tuuuu dnes mi drahy navrhol ci nejdeme cez vikend do Tatier 😵 celkom som suhlasila, takze o vikend uz mame postarane 🙂

fyalynka
11. jún 2009

tatu, dufam, ze to nie je narocna praca... 😒

fyalynka
11. jún 2009

super, aj ja by som sla do Tatier 🙂
tak si pekne oddychnete, zrelaxujete... 😵

tatulienka
11. jún 2009

nieee,budem sediet a uctovat 🙂

fyalynka
11. jún 2009

tak oki, to by si mohla zvladnut ak bude tehu bezproblemove 😉

janka1
11. jún 2009

a od kedy mas zmluvu? myslim datum 😉
nestrasim ta , len som ti pisala, ze ked ma stary stroj tvoj dr. tak nemusis vidiet nieco hned 😉

my sme to videli v 33DC tusim nejaky 5 tt kuk do albumu mojho 😉

tatulienka
11. jún 2009

jani kukala som album,ale som cela vediet na tt..tak to je dost skoro... zmluvu mam od 15.6...preco?

tatulienka
11. jún 2009

a ked to nieje vidiet skoro,tak ako sa zisti ci to je normalne tehu,alebo mimomaternicove?

fyalynka
11. jún 2009

tatu, tvoj drahy bol stastny ked si mu oznamila ze si tehu??? 🙂
a doma uz vedia?

tatulienka
11. jún 2009

fyal,jasne ze bol..dnes bol aj so mnou u dokyho...vysiel a hovori ze no ako?ze ja som nervoznejsi ako ty...taky bol zlaty.. 🙂

janka1
11. jún 2009

presnejsie to bolo 4tt + 4 😉

tatulienka
11. jún 2009

este nikto neviem..iba drahy a vy...ved este ani ja to poriadne neviem.. 😖

tatulienka
11. jún 2009

jani,no a ja som 6tt a nic nebolo vidiet..je to normalne?a kolko dni to bolo od ovulky?nevies?

janka1
11. jún 2009

prave preto, keby si bola tehu...mas to na skusobnu dobu na 3 mesiace ?nie vzdy sa zachovaju v skusobnej dobe normalne ked zistia, ze je niekto na zaciatku tehu 😒

kpn
11. jún 2009

Ahojte zienky aspon na chvilku som vas prisla kuk....veru vela ste toho popisali a to som bola len 2 dni mimo netu.

Tatu nestresuj a dobre si premysli aj ako sa ty zachovas voci zamestnavatelovi...
Janka tak zivanku...ty labuznicka...
Fyalik asi sa uz i tesis na utornajsie vysledky...budes vediet na com si a kam sa pohnut

janka1
11. jún 2009

23 😉
tatu NESTRESUUUJ!!!! ti piseme, ze mozno nemal dostatocny ultrazvuk ved to je normalne, ze niektorym tehulkam prve sono robi dr. az v 10tt

tatulienka
11. jún 2009

no ale ked som podpisovala zmluvu,nevedela som ze budem tehu?
kati a co si mam rozmysliet?tiez sa mi to moc nepaci,ze po 3 mesiacoch skusobnej hned poviem ze som tehu,ale co mam robit???

janka1
11. jún 2009

ahooj katka 😉 no zivanska no chute boli co uz TEHULA 😀 😀
a dnes sa vytesujem, ze uz ma za sebou 12tt 😵 😵 😵 aj ked to nie je nic este iste , ale predsa len o krocik dalej 😉

a pis ako byt?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

janka1
11. jún 2009

tatu ide o to, kedy to povies a ci to na tebe do 3 mesiacov nebude vidiet a zalezi aj na tom aky mate vztah so zamestnavatelom 😉

kpn
11. jún 2009

Myslim tvoju pracu tatu .... Ak im to nepovies pocas skusobnej doby tatu ... budes potom vyzerat ako neseriozny clovek a hoc uz budu mat voci tebe povinnosti dobre meno si neurobis. Na druhej strane je jasne, ze potrebujes matersku....to som ti uz minule pisala aku dobu musis byt platcom, resp musi byt za teba odvadzane.

tatulienka
11. jún 2009

jani,urcite kym neskoncim 3mesacnu skusobnu dobu to nikomu v robote nepoviem..a vidiet to nebude..mam brucho uz aj teraz :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre