Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
12. jún 2009

fyalik uzite si s manzelikom nakup chystate sa na nieco konkretne? potom mi napises. Zajtra peknu oslavu nech vam vyjde i pocasicko. Tu v BA je to podobne, chvilu slnko potom dazd a takto dokolecka dokola.

fyalynka
12. jún 2009

katka, v prvom rade klasicky nakup na vikend a potom chcem tete k narodkam kupit tu orchideu v kofliku,
a nieco svokrovi a svagrovi k meninam... no, mame toho vela 😝

jane1
12. jún 2009

ahojte Zlatička

jane1
12. jún 2009

babulky, dufam že obe budete mat babenka OK. Tatu, skoda ye ti nebral krv na hcg. moyno bz si uy bola kludnejsia.
Lusi: tak ako? mas už vzsledky? vsak je to ok?
Fyaly. dobre nakupte 😉
Janulka: pražska suncicka, mnamkz. ja mam chut na mortadelu, ale ja koli PMS 😀 uz ma boli brucho od vcera

jane1
12. jún 2009

kpn, pekna bateria

tatulienka
12. jún 2009

jane,no skoda...mozno vedel,ze niesom nalacno,bo to bolo o 11 na obed...tak asi by to nemalo zmysel...ale to cakanie je hruuuuza...

jane1
12. jún 2009

Tatu a mzslis ze to musi bzt na lacno? 😕

tatulienka
12. jún 2009

noo,tak krv sa berie na lacno,nie?ja tak viem

jane1
12. jún 2009

tak napriklad na hormonz nie. ja som chodila na folikumetriu a na odber hormonov a bola som kedykolvek pocas dna. a aj na endokrin. som na lacno bola len raz, potom uz nebolo potrebne nalacno

tatulienka
12. jún 2009

noo,tak neviem teda..ako to je..

fyalynka
12. jún 2009

na lacno sa berie krv len ked sa robi napr. krvny obraz, lebo ak by ste najprv jedli, tak sa zacnu vylucovat
zalud. stavy a pod. a natravene tuky, cukry...sa dostavaju do krvi a to skresli krv. obraz 😉
takze ak ide o hormony, tie neovplyvnuje jedlo a nemusi sa brat krv na lacno 😉

uz sme nakuuuupili 😀

lusi131
12. jún 2009

Ahojte zienky, spadol mi kamen zo srdca- tak je to nastastie OK - h 🙂 ladina HCG bola len 237(takze pozitivne 🙂 ), len este trosku nizka, ale aspon by to teda nemalo byt mimomater., lebo tam by bola hladina naopak vysoka. Je to vraj este uplny zaciatok, tak preto je aj ta hladina HCG taka nizsia a preto to nemuselo byt este poriadne vidiet na UZ, v utorok mam ist znovu na kontrolu, tak som zvedava....a keby daco-nejake bolesti, spinenie, krvacanie, tak mam ist rovno do nemocnice...

Pri HCG nemusite byt urcite nalacno, hormon to nijako neovplyvnuje, aj dnes mi to povedali u doktora!!!

Ozaj, zabudla som sa opytat dokiho, aka je najnizsia hladina HCG, aby to teda znamenalo tehu, neviete nahodou?

TATULIENKA: urcite sa neboj, vsetko dopadne rovnako dobre ako mne!!! 😉 a keby si bola predsa len nervozna, chod rovno v pondelok rano na krv a budes si ista 🙂

fyalynka
12. jún 2009

lusi, gratulujeeeeeeeeem a prajem vela zdravicka a sil do stastneho tehulkovania 😵 🙂

lusi131
12. jún 2009

dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

jane1
12. jún 2009

LUSI: gratulation

jane1
12. jún 2009

no idem ja domkov

fyalynka
12. jún 2009

jane, pekna fotka 😎 🙂

janka1
12. jún 2009

cafteeeee
na tehotenske testy sa nechodi na lacno 😉

katka bateria podla mojho gusta? kupila si vladke tricko????? 😉 😉 😉 😉

lusi gratulujeeeeem a setri saaaa 😉

kpn
12. jún 2009

Lusi super tesim s tebou... tak ti prajem na najblizsich 9 mesiacov koopec zdravicka a prijemneho tehulkovania bez problemov.

Janka: tricko s tweetem bolo docasne vypredane, zostali im uz iba mikiny v bielej a ciernej farbe, ale vraj im ich este dodaju, tak sa tam kazdy dnik zastavim nemam to tak daleko od bytiku.

janka1
12. jún 2009

neva katka 😉 ked este budu mat , tak potom kupis 😉

kpn
12. jún 2009

Janka aky si mala dnes dnik, a kedy odchadzate do tich Tatier?

janka1
12. jún 2009

mas este foto tricka ? vladka by chcela vidiet

janka1
12. jún 2009

celkom bol ok po tej prazskej sunke 😉
bola som s kamoskou na ovbed sme si pokecali, potom sme sli este k nam domov kde sme pokracovali v kecani 😀 😀 😀 a nakoniec som si pospala a pred chvilou som sa zobudila 😀

kpn
12. jún 2009

janik uz som ich vymazala, ale odfotim a hodim do albumu. daj mi chvilku

janka1
12. jún 2009

a ty si co robila dnes? si bola opat na bytiku?

kpn
12. jún 2009

Janulik tricko je uz v albume. Dnes som nebola na bytiku, snazila som sa trosku venovat skole a hlavne priprave na obhajobu. V posudku som mala nejake otazky, tak som si k nim pripravovala materialy. Potom som bola v tom meste, pak prisiel manzelik a vhupsli sme na to 😀 tak mi chybal...nuz a teraz sme dovecerali. Doniesol kukuricu prvu v tomto roku, tak sme si urobili varenu. Mnamky

janka1
12. jún 2009

nooo aj kukurici by som si dala 😉
zienky my mame toooolko uhoriek a suuu fajnuckeeeeeeeee 😝
katka vladke sa paci tricko, takze ak budes mat stastie a este zozenies v tom obchodiku tak mi kludne vezmi 😉 dakujeem

kpn
12. jún 2009

Jasne Janulik, urobim vse preto, aby si ho mala. Uhorky take tie velke salatove?

janka1
12. jún 2009

aaaano mnamkyyy

kpn
12. jún 2009

Janulik to by som mojmu mm nemohla dat. Hned by mi to vratil, je na ne alergicky. Jedine, ktore dokaze spapat su uhorky na zavaranie.

Ale i ja ich mam rada pokial su nove, a nie nahorkle.

Poslala som ti IP 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre