Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
15. jún 2009

see y 2morrow & good luck 😵

fyalynka
16. jún 2009

dobre ranko, aj ked zamracene a uprsane 🙂

kde ste, ako sa mate???

katka, mysliiiiiiiiiiiim na teba!!!!!!! 😵 😵 😵

janka1
16. jún 2009

dobre raneckooo
aj ja myslim na katku 🙂

fyalynka tu som ,ale stale cosi robim mam nejako vela dnes , tak som zvedava aka budem unavena 😀

fyalynka
16. jún 2009

uz som tu, ale tlacim obed 😝
mala som robotu... 😒

ako sa mas dnes??? 🙂

janka1
16. jún 2009

AJ JA SOM TU A TLACIM OBED 😀
dakujem fyal da sa to aj ked ma stale trapi zaha 😒
a ty akooo??? mrcha uz dorazial?

kpn
16. jún 2009

zienky mam uspesne za tym...som tu iba na skok, ale vecer uz budem mat cas. dakujem za palceky a zaqtim pekny dnik a este raz vdaka za podporu

fyalynka
16. jún 2009

katka, gartulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmm 😵 😵 🙂 😉
cakame ta tu vecer 😉

janka, dobru chut 😉 Ja nic moc, mrcha stale nikde 😠 Dnes som bola na hematologii a dr. vyslovila
podozrenie, ze moze u mna dochadzat k zvys. zrazanlivosti krvi a budem musiet na kliniku do BA 😒

janka1
16. jún 2009

coooo to akoze az teraz ti to zistili???? 😕

katka supeer blahozelaaam 😉

fyalynka
16. jún 2009

janka, ta zrazanlivost nastava v maternici...takze dokial som nebola tehu, neboli problemy 😖 Este mi to
nepotvrdila na 100%, ked budem mat vysledky z genetiky, tak potom aj s nimi pojdem na hemat. kliniku do
BA, kde urobia zaver mojej diagnozy a povedia co dalej....

janka1
16. jún 2009

som myslela, ze celkova zrazanlivost ved to je dost potrebne hlavne na predoperacne vysetrenie , ale toto je ina kapusta 😒 tak sa drz moja nech vsetko dobre dopadne 😉

fyalynka
16. jún 2009

dakujem jani, ten problem nastava ak dojde k tehu... ale este to teda na sto % potvrdene nemam, uvidime
co bude dalej, musim zase len cakat 😖

magic08
16. jún 2009

a aj ti doktorka povedala, co dalej, ak sa to potvrdi, ta zrazanlivost?

fyalynka
16. jún 2009

nie, ona ma posunie do BA tam mi to maju potvrdit alebo vyvratit 😒 tak neviem co bude dalej, zatial len
cakanie...

magic08
16. jún 2009

aha... no musis byt trpezliva 😒

fyalynka
16. jún 2009

nooo, len ja neznasam cakanie 😝
a ty co mas nove? Ako ste sa rozhodli s tym snazilkovanim?

magic08
16. jún 2009

ze cakame do septembra... 😒

fyalynka
16. jún 2009

cice kde steeeeeee???
uz som doma!!! 😀

kpn
16. jún 2009

Ahojte zienky, konecne po celom dni na nohach, sme dorazili domov.

Fyalik moja sranda, ze na nieco taketo neprisli i pri tom prvom ☹ . Ale tak snad uz ked vedia kde by mohol byt problem, sa s tym zacne nieco robit. A mozno pomoze i tie cajiky co mas. 😉

Janka ako sa citis, ale ty uz asi spinkas ... tak zajtra.

Fyalik ja som v skole skoncila o 12 a potom sme utekali s manzelikom na byt, tam sme oblepovali vse co sa len dalo, bo zajtra dojde maliar. Stolar dnes toho vela nestihol...urobil iba 5 suflikov...slak ma uz z neho triafa. Snad maliar bude sikovnejsi. Nohy si uz pomaly necitim, ale je to skvely pocit.

fyalynka
16. jún 2009

katka ahoj moja 🙂
no neprisli na to preto, lebo mi nikto nerobil vystrenia na zrazanlivost 😒 Uvidime, ci sa to potvrdi.
uz sa ale hlasi mrcha, pocitam ze zajtra pride, uz citim take zvlastne stare zname pocity v podbrusku...

Joj, to ti verim, ze musis byt poriadne unavena, a som tiez prisla domov z prace az okolo stvrt na osem 😝
Tak drzim palce, aby ten maliar bol schopnejsi a sikovnejsi nez stolar 😖 😉

fyalynka
16. jún 2009

babulky, vy uz asi spinkate, ved aj ja pojdem za chvilocku (po panelaku)
tak dobru noc, rano pridem 😉 🙂

kpn
17. jún 2009

dobre ranko zienky...mne sa akosi neda buvat. 😖 Vcera som zaspala ani neviem ako

fyalik moja, tak aspon, ze ti uz dojde...budem na teba silno mysliet i s tymi vysledkami. A hlavne aby to v co najkratsek dobe doriesili vo vase stasticko 😉

fyalynka
17. jún 2009

dobre ranko 🙂
teda katka, ty si superranne vtaca 😕 ja keby som nemusela vstavat, tak spim do min do 9h 😀
Co mas dnes v plane, ides na bytik?

mna tak boli brusko, uz som si musela dat prasok od bolesti ☹ 😔 aby som vydrzala nejako v robote 🙄

heri
17. jún 2009

Ahojte dievčatá, prepáčte že som sem takto vtrhla. Čítam vás už dlho a párkrát som aj prispela, ale to už bolo dávnejšie. My sa s priateľom snažíme vyše roka, už ma to začalo aj trocha deptat. Teraz mi mešká MS štyri dni, test som si robila deň pred očakávanou MS a potom aj prvý deň meškania, samozrejme vyšiel negatívny. A keďže moja MS si chodí ako chce a meškanie aj týždeň nie je ničím zvlášte a okrem toho som sa cítila, že ju už už dostanem, tak som sa s tým zmierila. Včera večer som si urobila ešte jeden test (čo ak náhodou) a objavila sa druhá /. Je síce slabá, ale zreteľne viditeľná a zafarbená, takže žiadny tienik ako vždy doteraz. Ráno som si urobila ďalší a pekne v limite sa objavila tiež. 🙂 A to už mám 34 DC. Tak teraz neviem či mám veriť alebo nie. Žeby mi to ukázalo až takto neskoro. Brucho ma pobolieva, ale MS nikde.

magic08
17. jún 2009

heri, si tehula, gratulujeeeeem 😀
je to super!

fyalynka
17. jún 2009

heri gartulujeeeeeeeem, si urcite tehulka 😵 🙂 😉
tesiiiime sa s tebou 🙂

magic ahoj 🙂 ako dnes???

magic08
17. jún 2009

ahoj fyal,
dobre dnes. Trosku nudim, je mi horuco a k tomu poobede nam vypnu pocitace, idu robit nieco na servri, takze sa tu unudim na smrt. 😠

fyalynka
17. jún 2009

aj ja sa trosku nudim, nechce sa nic aj tak 😝
nam tu ani nie je horuco, lebo mame kancel na opacnu stranu, kde svieti slniecko az niekedy poobede,
tak sa to da vydrzat 😎
no poobede budes asi utierat prach medzi sanonmi a papiermi 😀

magic08
17. jún 2009

no vidiiiiis, celkom dobry napad 😉
ty sa ako dnes mas?

fyalynka
17. jún 2009

som ti nasla peknu robotu, ze? 😀 😀
mne konecne dorazila ms, uz som nadopovana praskom od bolesti aby som to tu vydrzala 🙄
je dost silna, tak dufam, ze nebude trvat vecnost 😝

heri
17. jún 2009

Ďakujem dievčatá 🙂 Akurát ma mätie, že nemám absolútne žiadne príznaky. Možno som viac unavena, minulý týždeň som trikrát zaspala o ôsmej večer a viac chodím na záchod (ale zasa viac dodržiavam pitný režim, takže to môže byť v tom). Ale inak nič, prsia nebolia, zle mi nie je, skôr som nemala ani príznaky PMS. Cítim sa fajn na rozdiel od stavmi pred MS. Takže mi asi nič iné neostáva ako sa objednať na krv, že?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre