• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
to neva katka :wink: nerob si starosti :wink:
tesim sa na dom a jeho zar :wink: iadovanie to ano, ale najskor si vychutnam drobca :dizzy_face: a potom sa dam na zariadovanie domu , ked uz bude chodit sam aj curat bude tam kam treba , aby bol aspon ako tak samostatnejsiii :slight_smile:
22. jún 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....
22. jún 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tatu...ako v praci ake su prve dni???

janka ved jasne treba sa tesit, z toho co clovek aktualne ma
22. jún 2009 o 19:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati,bola som len jeden den,takze ti neviem povedat...ale ten prvy den bol celkom fajn
22. jún 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hali Halo dobre ranko kdeze ste? Zienky moja ja som v poslednom obdobi divna, od piatka vecera vzdy ako odbije 20:00 akoby mi utali sekerou a ja spim aspon hodinku, hodku a pol. :grinning: esteze cez den nie som unavena.

Dnes bude tazky den, idem najskor do skoly doriesit este rocne hodnotenie, potom balit veci na byt, aby sme toho v piatok nemali tak vela, no a nakoniec dnes sa mam meet aj so stolarom. Pripravila som pre neho celkom nevyhodny dodatok k zmluve, len ci mi ho este podpise, to som sama zvedava. Uz i mna rozculuje, bo v pondelok sa na tento byt ma stahovat jeden chalanisko, a my sa musime vystahovat do thto terminu, no nakolko koopec veci nie je vobec dokoncenych, tak som sama zvedava co s tym.

Fyalik ako bolo na depeche ??? az na to hrozne pocasie. Som na vas s mm myslela, dufam, ze ste moc nepremrzli.

Myslim na vas zienky, vecer sa vidime, dufam, ze ma dnes spanok pochyti o cosi neskor. :grinning:
23. jún 2009 o 06:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka raanne vtaca :slight_smile: aj ja skoro vstavam ,ale neskor pred obedom ma chyti riadna unava :unamused:
drzim palceky s tym stolaarom :angry: :wink:

fyal ako boloooooo?????????
23. jún 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaawte :slight_smile:

juuuj, bolo absoluuuutne uuuuzasne :grinning: :grinning: :grinning: aj napriek tomu, ze sme poriadne zmokli to bol
krasny zazitok :dizzy_face:
pridem neskor, idem s mm prec zatial papa :wink:
23. jún 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak stolar opat nedosiel, uz ma to ani neprekvapuje, iba rozculuje. Zajtra ma dojst po 14:00 tak som zvedava. Vzhladom na podpisany dodatok k zmluve by som sa i celkom tesila ak by to do noveho terminu nestihol.

My s mm ideme na 18:00 do kina, tak potom sa zastavim.

Myslim na vas, zatial sa mi drzte zienky.
23. jún 2009 o 16:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babulky, ako sa mate?
23. jún 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kpn, boze to je neskutocne, to co za zivnostnika? to si dobru reklamu robi. hlupak. my mame jedneho stolara, ktory u nas postupne robil skoro cely byt, uy robil aj u nasich. pretože sme boli vydz spokojni!
Janul, prva tabletka rano putovala do bruska, yatial mi yle y nich nie je, snad ani nebude :grinning:
23. jún 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, tak to je neskutocne s tym stolarom :angry: keby ste mali kopec casu, tak by som vam poradila vypovedat
zmluvu a najst si ineho, ale to bohuzial nejde :confounded: Tak vam aspon prajem pevne nervy a teraz pekny zazitok v
kine :wink:

my ideme este dnes na jeden koncert...mame taky "kulturny" tyzden :grinning:
23. jún 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka no coment :angry: pevne nervy :wink:

jane nebooj nebude ti z nich nic :wink: ani nepocitis , ze nieco beries :slight_smile:

fyal suprove dni aspon si kusok inde s myslienkami :slight_smile: prijemny zazitok
23. jún 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj zienky som spat a bolo skvelo. Boli sme na predpriemere dabovanych transormerov za 3 eura, co je na bratislavu a predpremieru strasne malo.

Jane, to som si kladla i ja za otazku co to za zivnostnika a odpoved som prestala hladat po 1 tyzdni natahovania. Takze teraz som v stadiu apatia a mozno trosku radosti vo mne ak to nestihne, bo tym padom, nas postel a kuchynsky stol akoby vysli zadarmo. No clovek by este aj usetril.

Fyalik a co za koncert to bolo dnes? Len si uzivajte a spolocensky zite. Ja uz planujem zimnu dovolenku, tento rok by som rada navstivila bud Francuzke abo Talianske Alpy ... nechcete sa ktosi pridat???
23. jún 2009 o 21:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko :slight_smile:

u nas zase prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ako sa mate, co nove?

katka, no super, ze ste si vysli tiez takto von sa odreagovat :wink: Je to super pocit, potom taka euforia cloveka
zaplavi... :dizzy_face: Ja si myslim, ze ten vas stolar to urcite nestihne do pondelku...nic v zlom, ja by som chcela aby ste
to uz mali vsetko pekne tip-top, ale ked na to kasle kazdy den a tolko este chyba... :confounded: ...no pevne nervy...

vcera sme boli na IMT Smile a Slovenske divadlo tanca (janko durovcik) a bolo to neskutocne, klobuk dolu!!! :dizzy_face:
24. jún 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj fyalik tak to by som si dala i ja povedat...imt a tanec to je nieco pre mna.

a nas stolar...len nech meska :sunglasses: aspon mu nemusime tolko platit juch juch.

inak vcera vecer o 11 ma pochytila taka strasna chut na prazenicu, ze som neodolala a tlacila. Toto je ten sialeny mesiac ked sa prejedam :grinning:
24. jún 2009 o 08:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ten dodatok vam bez problemov odpisal? Aspon ze ste si to takto zariadili, nezasluzi si tolke peniaze
za takuto nespolahlivost :angry:

a ako to vyzera tento cyklus? :sweat_smile: na // :dizzy_face:
24. jún 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalik sam priznal, ze nasu zakazku strasne pokaslal, a ze vo vsetkom mame pravdu, takze bez vacsieho naliehania podpisal.

a tento cyklus :grinning: este neviem urcit, mne ten pocit prichadza tak tyzden pred MS. Zatial si nahovaram, ze by to mohlo vyjst ... i ked po 6 mesiacoch neuspechu a prichodu MS presnej ako hodinky, uz ani ja sama neviem. Mam pocit, ze niektore priznaky si clovek uz i nahovara a privolava tym ako na ne mysli. Vcera som si robila ranajky a taak velmo mi vonalo maslo po mlieku ako uz davno nie, potom pobolievanie v podbrusku, ale inak nic ine a ani neplota sa nedrzi nejako vysoko. Takze uvidime, ale ako som pisala uz pred tym, teraz uz uvazujem nad dovolenkou
24. jún 2009 o 08:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katuska, drziiiim ti velmo palce, aby vam to uz konecne vyslo na // :dizzy_face:

a kam sa chystate na dovcu? :sunglasses:
24. jún 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leto v Tatrach a zima Francuzke Alpy konkretne toto udolie :grinning: (to potesim svojho draheho, bo on tam uz bol a o nicom inom v zime nepocuvam, len o skvelej lyzovacke vo Val Torens) tak ho skusim prekvapit

http://www.hitka.sk/lyzovanie/francuzsko/les-3-vallees-val-thorens
24. jún 2009 o 09:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, aj my ideme do Tatier :grinning:
ale tie Alpy vyzeraju uuuzasne...urcite to bude skvela lyzovacka :wink:
24. jún 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalik utekam sa davat na poriadok a sup na bytik stahovat a ukladat dalsie veci...drzkaj sa a nech ti rychlo ubehne pracovny den.
24. jún 2009 o 09:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe prijemny stahovaci den :wink:
papa vecer :slight_smile:
24. jún 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte
24. jún 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
24. jún 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojteeeeee :wink:
co porabate zienky, mne sa nic nechce take skarede pocasie je no hroza :angry:
24. jún 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vraj ...na sv. Jána, letu otvára sa brána...
kto vymyslel taku ... pranostiku... :angry:
24. jún 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :slight_smile:
ani mne sa nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak fakt ziadne leto...a tak skoro vraj ani nebude :frowning2:
24. jún 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon nam neni horuco... :dizzy_face:
24. jún 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja chceeeem slniecko, ist sa kupat a opalovat :sunglasses:
24. jún 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je teploooooooooooooooooooooooooooooo normalne nechapem tu zmenu slnko svieti a teplucko jeeeeeeeeee :dizzy_face:
24. jún 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok