Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
24. jún 2009

masko teda pre manzelika, ja som si uvarila karfiolik 😀

janka1
24. jún 2009

sameee masooooo 😠
no nic aj tak dakujeeem 😒

urobim rybu 😝

kpn
24. jún 2009

Juuuj mnam fyal...nerob chute bo zacnem znovu mlsat...Teba by som brala za zienku, ja mam teraz obdobie nechuti varit, radsej iba prihrievam. 😀

Zienky idem spinkat, rano som tu ako na koni 😀
Dobru nocku vam prajem

fyalynka
24. jún 2009

dobru nocku katka 😉

janka, ved pre seba som urobila karfiol, ziadne maso 😝 mne staci kludne 2x do tyzdna 😝

fyalynka
24. jún 2009

idem aj ja spinkat 😔
dobru nocku...
papa rano 😉

janka1
24. jún 2009

tak dobru zienky 😉

kpn
25. jún 2009

dobre ranko zienky...a opat pred nami dalsi den, a potom uz iba zajtrajsok a je tu vikend. 😀

konecne vykuklo i slniecko

fyalynka
25. jún 2009

dobre ranecko, praje nam aj slniecko 😎

janka, svieti ti tam uz krasny 14tt 😵

magic08
25. jún 2009

dobre ranko bambulky... 🙂
videli ste moj dnesny BT graf?

kpn
25. jún 2009

Magic nie, mozes hodit link

fyalynka
25. jún 2009

magic, hod link 😉

kpn
25. jún 2009

Magic super....to vyzera ozaj nadejne. Tie dve minus ciarky znamenaju test ? Bo ak ano mam pocit, ze si ho robila prislis skoro. Skor by si mohla skusit dnes a podla mna by si tam // mohla najst. Ozaj a kolkodnovy cyklus mas?

magic08
25. jún 2009

podotykam, ze vcera sme robili tehu test a negativny...

fyalynka
25. jún 2009

magic, to vyzera fakt super 😵 veeeeelmi vam drzim palceky 🙂

katka, co budes dnes porabat?

kpn
25. jún 2009

A kolkodnovy cyklus mavas???

kpn
25. jún 2009

Fyalik musim ist do Petrzalky najst jeden obchod, kde predavaju stropne drziaky na pradlo. O 12 ma prist stolar, vcera nam tam zlozil posuvne dvere, vyzeraju dobre, dnes ich ma nahodit na kolajnicky a o 15 maju prist bytove dekoraterky so zavesmi a zaclonami. Takze opat stahovanie, a riesenie veci za chodu, ale tesim sa bo kazdym dnom sme o krok blizsie. Jedine co ma trapi, ze este nemame zapojeny net a to by ste mi velmi chybali, keby ostanem bez kontaktu

magic08
25. jún 2009

ano, skusala som test na velke doprosovanie manzela, nedal si vysvetlit... 😉
no ocakavam mrchu v sobotu, tak uvidime ci dojde. Cyklus mam tak 30-34 dnovy.

kpn
25. jún 2009

Magic moja tazko povedat ako to dopadne, ale sobota nie je tak daleko, tak uvidis co a ako.

Fyalik a ty co, co planujes okrem pracovneho dna...nechystate sa s manzelikom na nejaky dalsi spolocensko-kulturny zazitok?

fyalynka
25. jún 2009

katka, tak to mas pekne nabity denny plan, ale prijemnymi cinnostami 😉 hned by som sla s tebou
zariadovat 😀

magic, ak do soboty mrcha nedorazi, a teplotka sa udrzi testni znovu 😉

fyalynka
25. jún 2009

nie, nechystame sa 😀 zajtra si spravime romanticky vecer doma 😀
v sobotu ideme k nasim na chatu, vraj sa bude grilovat tak sa tesiiim 😎

magic08
25. jún 2009

no asi tak urobim baby, no len neviem ci v sobotu stihnem testovat, ideme na promocie a to cely den zabity...
a v nedelu tiez na dalsiu rodinnu oslavu... Tak asi sa bude testovat az v pondelok, za predpokladu ze mrcha nedorazi... 😉

kpn
25. jún 2009

Joooj beriete ma v sobotu so sebou? mnamky tak grilovacky ja mam velmo rada, vona a chut toho uzasneho maska .... ja prave tiez vymyslam program na sobotu, bo ma byt pekne, tak uvidim co sa mi podari vykumat

kpn
25. jún 2009

Magic ved rano vstanes ocikas palicku a po 2 minutach na nu iba kuk,,, ved to nezabera 1 hodinu 😀 😀
-ale jasne testni ked budes mat chut a hlavne i cas bez stresov.

Inak zeny ja vas obdivujem tolko peniazkov vycalovat za testy. Mne toto testovanie trvalo 2 cykly a potom som si povedala, ze vzdy pockam na mrchu ci dojde a ci nie.

fyalynka
25. jún 2009

magic, presne ako hovori katka...testovanie zaberie cca 3 minutky aj s ocikanim palicky 😀

katka, jasne ze ta berieme so sebou v sobotu 😎 Inak mne minule predali tehu test 2v1, cize 2 v jednom baleni
za super cenu okolo 1 € 😉

magic08
25. jún 2009

no dam vam vediet ako som dopadla..., ak test urobim.
vcera boli priznaky na mrchu, bolesti podbruska a tak, ale dnes uz nic. no sama som zvedava, lebo tento cyklus sme neplanovali tehu. chceli sme zacat az od buduceho... 😀

kpn
25. jún 2009

Tak to je dobra cena...bo co som ja kupovala 2v1 s citlivostou na 20, tak tie vysli na 3 eura , a 1 test s citlivostou na 10 vysiel okolo 5 eur. A to sa mi zdalo uz moc na to, aby som ich kupovala ako pecivo

magic08
25. jún 2009

no fyal aj ja som uz natrafila na taky, no ja vzdy pytam ten s tych lacnejsich testov. Naco mam vyhadzovat peniaze... ked mozno aj zbytocne... 🙂

fyalynka
25. jún 2009

presne aj ja, tiez kupujem tie najlacnejsie, ved ked tam maju // tak tam budu ci stal 5€ alebo 2€ 😀
ale vnutorne = zenske pocity su najlepsim testom 😉

kpn
25. jún 2009

Fyal uz hovoris ako vestica...ale mas pravdu, taky ten vnutorny pocit e naj ukazovatelom aky moze byt. Len co ked si clovek zacne nahovarat veci a pozerat sa na to subjektivne, potom i taka intuicia moze ist do kelu ... 😀 😀 😀 xi xi

Jooj idem sa dat na poriadok a utekam aby som to postihala, bo co ak stolar ozaj pride na cas 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre