Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
26. jún 2009

veru, to cakanie je najhorsie 🙄

mna zase zacala boliet hlava, tak sa asi fakt blizi nejaky dazd 😝

idem na kratku poradu, o chvilu som spat 😉

magic08
26. jún 2009

uzi si to 😀

janka1
26. jún 2009

ahojte zienky 😉 u nasa burka ako hrom ☹
idem do prace, dnes som si pospala

😀 😀 😀

katka vela energie posielam 😉

magic snad to este nie je stratene, niekedy tie grafy klamuu 😉

fyal no vidim, ze stastia mas pozehnane , tak ti posielam polovicu z mojho 🙂

fyalynka
26. jún 2009

uz som tu, furt kade-tade beham 😒
nervy mam dnes jak fras 😠 preco sa mne vzdy vsetko v "piatok" poserkava... ☹
Ale vazne mavam najhorsie dni v praci v piatok 😝

janka, dakujem ti...si zlata 😉

janka1
26. jún 2009

jemineeee tak v Kosiciach je slnko a u nas burka 😨

fyalynka
26. jún 2009

u nas je iba zamracene, ale teplo, dusno 😒

magic08
26. jún 2009

no u nas vyzeralo na dost velku burku z rana, obloha cierna, az sme v kancli svetlo palit museli, bo sme nevideli do papierov 🙂 .... no a zrazu slniecko 🙂 jupiiii 🙂 aspon nieco na lepsiu naladu ... 🙂

fyal to preto, aby si sa este viac tesila na vikend 🙂

fyalynka
26. jún 2009

uz som aj po obede...mala som cukinove placky, mnamky 😝
vooobec teda necitim, ze by mi to islo rychlejsie napriek tolkej robote 🙄

boliiii ma hlava, a uz dost dlho...este bude prsat 😝

magic08
26. jún 2009

u nas safar, a idem teraz pre zmenu papat ja... 🙂
vidime sa poobede 🙂

fyalynka
26. jún 2009

cafte cice, ja sem len tak obcas kuki-kuk 😉

uz ste po obede? Ja pijem kavicku a odratavam kazdu minutu 😀
ake mate plany na vikend? 🙂

fyalynka
26. jún 2009

haloooo, no kde stee??? 😕

janka1
26. jún 2009

tuuu uz som domaaa 😉

fyalynka
26. jún 2009

aj ja som uz doma 😀

aky si mala den?

janka1
26. jún 2009

fyal dost rychly na pocudovanie 🙂
mala som vela prace nakolko je koniec mesiaca a taak som sa spamatala pred 16tou 😕 potom sme boli na nakup, lebo nejako sa vyprazdnila aj chladnicka aj spajz a uz ma to normalme serie, ze nedokazem urobit klasik nakup za taku cenu ako pred rokom 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a vraj nic nezdrazeloooooo

boli sme sa napapat , lebo dnes sa mi nechcelo varit nic , tak som si to zjednodusila a teraz tu uz osprchovana funim 😀 😀 😀 😀

ozaj vcera som citila nasho motylika asi 3 minutky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kpn
26. jún 2009

Halo zienky konecne doma... uz ledva oci drzim, ale idem si vas precitat

kpn
26. jún 2009

Fyalik moje zlato, tak to s tou doktorkou je ozaj des, ja viem, ze ma povinnosti, ale to ti nevedela sestricka zavolat abo to vyriesit nejako inak ... a teraz mas kedy dalsi termin teda este ten prvy na kontrolu. Ani sa ti nedivim, ze ta to vsetko hneva, ked musis stale iba cakat.... akosi sa i tebe meni zivot po zdravotnej stranke na telenovelu. My raz napiseme scenare jeden o stolarovi, a 2 o zdravotnictve 😀 😀 😀 .... Vela sil a trpezlivosti ti prajem a hlavne zajtra lepsiu naladu a prijemnu grilovacku.

kpn
27. jún 2009

Dobre ranecko damy, sobota - nesobota a ja uz opat hore. Vsetkym vam prajem prekrasny oddychovy vikend.

fyalynka
27. jún 2009

dobre ranecko 🙂

katka, mam tam ist v pondelok rano, tak dufam, ze sa uz vysetrenia dockam 😉 No a bohuzial z grilovacky
dnes nic nebude... mozno zajtra poobede... 😒 Ale tu telenovelu alebo roman mozme napisat...mozno sa to
uchyti a budeme slavne ako ta autorka harryho potera 😀 😀 😀
ake mas plany na vikend? 🙂

jane1
27. jún 2009

ja som v praci

jane1
27. jún 2009

ahojte sa mi nejak zrusilo 😅

janka1
27. jún 2009

halo halooooo kde ste ktooo 😨

govinda
27. jún 2009

ahojte kočky 🙂
Ako sa máte? 😉

janka1
27. jún 2009

jemineee ahooj gov ty zijes?????
ty sa pochval co mas noveee

govinda
27. jún 2009

žijem, žijem 😀
Veľa práce, nestíham, ale snáď sa to časom poddá 😀 . makám aj tento víkend, v pondelok zase vodičák ... no jednoducho stále dookola, takže nové nič.
Akurát som bola teraz na vyvolávačku konečne, nevedela som sa tam dostať 😠

janka1
27. jún 2009

mooja tak ty stale zapasis s problemom 😒

govinda
27. jún 2009

janka, to stále s tým istým cyklom sa štvem.
Tento cyklus ešte vyskúšam takto a keď ma bude cyklus aj naďalej štvať, tak nabehnem na Clostil a uvidíme. SOm v takom zhone, že to akosi vôbec ani netíham sledovať 😒

kpn
27. jún 2009

Ahoj fyalik, tak konecne po celom dni stravenom mimo som zakotvila v postielke.

Vikednik mame pracovny hlavne na byte.... snazime sa dohnat, co sa da, aby sme tam ako tak mohli fungovat.

Od 8 rana sme boli v Hornbachu, Ikei, Kike a Metre aby sme nakupili potrebny material na byt a ako tak zacali fungovat.
Takze bateria v kuchyni uz funguje, mozem umyvat riad 😀

chladnicka je uz tiez predzasobena mnozstvom jedla, tak isto i potravinova skrina

dnes sme prvy krat vyskusali pranie a islo to ako po masle, dokonca po dlhom 3 hodinovom trapeni manzela pri montovani stropneho drziaka pradla som i zavesit mohla uz vybrate oblecko.

a asi o 8 vecer sme zacali montovat postel...

Ruky nohy si necitim, a nakolko sme pobrali na novy byt i spinave uteraky, ze ich operieme, akosi v zhone a teseni sa na postielku sme pozabudli zobrat na stary byt ciste. Takze na moje velke prekvapko som sa musela utierat do tricka, ale inak celkom sranda. Mali ste nas vidiet, absolvovali sme prvy obed na zemi v kuchyni, nakolko stol este len dorazi, ale i napriek tomu to bolo neskutocne romanticke a tesili sme sa ako male deti, ani tie stolicky nam nechybali.

Nuz a zajtra pokracujeme ....

Drzte sa vsetky zienky 😀

kpn
28. jún 2009

Dobre ranko zeinky. Janka prave som kuk, ze ty si uz hore? Sikulka ako sa mas

janka1
28. jún 2009

ahooj mam sa fajn, len nemozem spat 😒
polievocka sa variiii a ja tu buntosim, lebo vsetci este spia 😉

citam,ze ste mali romantikus vcera , tak to ma byt 😉 🙂 🙂 idete dnes pracovat vsak????
ja si dam dnes oddych som vcera bola vela na nohach a som to aj vecer a celu noc dost citila

kpn
28. jún 2009

Och Januka a coze ste behali niekde, ked ta nozky boleli? S tym spankom viem uplne presne ako sa citis, ja by som niekedy taak spala a proste sa neda.

Ano mas pravdu, i dnes sa ide makat na bytik a hoc sa tesim, ze ta ideme, pomaly uz zacinam citit unavu a bolest vsetkeho co na mojom tele je 🙂. Ale vraj praca slachti cloveka, t ak len nech ma slachti 😀

Jasne a ten intuitovny pocit z bliziacej sa mrchy/neprchy uz dorazil a skor mam pocit, ze budeme snazilkovat i dalsi mesiac

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre