Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

jagabinka
1. júl 2009

fyalynka, napisala som Ti postu...Misenko place, caf

fyalynka
1. júl 2009

idem mrknut 😉

fyalynka
1. júl 2009

teda mal to hrozne...to je fakt ☹ a ked to bolo este horsie sa ani nedivim, ze tak velmi plakal!
snad sa mu to uz nikdy nezopakuje!!!

jagabinka
1. júl 2009

uz som zase tu...uspala som ho na fit lopte...super vecicka 🙂

fyalynka
1. júl 2009

tak rychlo??? 😕 fiiiha...to uz mas asi natrenovane 😅

jagabinka
1. júl 2009

on uz spi od pol desiatej. lebo buntosil od trtej rana...takze ani ja som sa moc nevyspala...ale nechce sa mi natiahnut... 😖

jagabinka
1. júl 2009

Videla si tie fotky...posledne tri su tie hrozy...

magic08
1. júl 2009

je mi velmi luto, ze si tolko musi malicky vytrpiet... Taky krasny chlapcek...
teraz je na tom ako? dufam, ze ej to uz lepsie...

fyalynka
1. júl 2009

hej videla, som ti k nim napisala aj vyssie... vyzera to desivo, asi by sa mi nikto od strachu o nho krvi
nedorezal ☹ Museli ste mat velky strach... 😕

fyalynka
1. júl 2009

to fakt od tretej rana je hore? 😅 ja by som uz davno odfukovala s nim 😀

jagabinka
1. júl 2009

Dakujem babulky,...hadam uz bude Ok. Vyvarujeme sa augmentinu a jemu podobnym liekom a budeme dufat.
Ja som sa bala, ale ked som volala na pohotovost, lekar mi povedal, ze to je normalne, ze to tak fialovie, a tak sme prechodili celu noc, lebo to Miska strasne steklilo a palilo, a rano nas lekar skoro okoktavel...ihned sme sli nemocnice a infuzky zabrali.
Magic, teraz je Misko OK, len ideme do Blavy na hematologiu, vraj ma slabu zrazanlivost krvi...
Fyalynka...on sa vobec nemohol ulozit...tak som ho nosila, potom som ho dala spat, za 10 minut zase mrncal a o pol stvrtej si povedal, ze ved je svetlo a sups, mama papuce a uz cupitkal...inak vzdy pekne spi aj do 8:00, co 8:30...nieco je asi vo vzduchu 😉

fyalynka
1. júl 2009

ja by som ho asi okabatila, ze to mesiacik svieti, ze treba este spinkat 😀
no u nas sa uplne zotmelo, hrmi, bliska sa a uz zacina lejak zase 😠 😠 😠 toto pocasie nema konca.... 🙄

magic08
1. júl 2009

to je dobre, ze je uz v poriadku. nezavidim ti tie stresy. Ja by som trpela a plakala s nim 😢 chuda. Ale ved to kazda matka...
No drzim palce, nech uz bude len zdravucky a nech ho vsetky choroby obchadzaju... Hlavne nech sa vylieci...

no babulky, ja uz rozmyslam nad taktikou, ako co najskôr urobit mimco 😀 😀 😀 😀 😀
kazdy druhy den sexik, by mohlo vyjst... ha-ha 😀

fyalynka
1. júl 2009

magic, hlavne nad tym moc nerozmyslaj...psychika je svina 😖 ty merias BT? Vies kedy je ovu?
Ja mam celkom fajn skusenost s ovu testikmi, asi ich vyuzijem znova pri snazilkovani 😉

magic08
1. júl 2009

joj fyal prijala by som trosku ochladenia. U nas taky safar, ze sa riadne fungovat neda. Potim sa uz len z toho ze vobec dycham...

fyalynka
1. júl 2009

aj u nas bolo krasne, cista obloha...behom cca 20 min. tma a hrmoooot 😖 ale dusno je stale, az taky tazky
vzduch je 😝
inak keby som mala klavesnicu alebo mys z cokolady, tak ich asi hned zozeriem!!!! Taku mam chut na sladke 😀

magic08
1. júl 2009

ale nie, moc to neriesim, ale mat taktiku je dobre nie...? 😀
meriam BT ovu testy nerobim. Mozno by som skusila tie co na nich cikas, ale zo slin v ziadnom pripade. Mna z toho napina... 😝
No asi ostanem verna bazalke a na sexiku vzdy ked bude chut 🙂

jagabinka
1. júl 2009

U na stiez leje...ale dufam, ze coskoro to prejde a pojdeme ku svokrovcom na zahradu... 🙂
Magic, to je super plan...pre mna vsak nerealny... ☹ ... moj mm je stale strasne unaveny z prace, mam problem, aby "makal" aspon cez vikend 😉 ...ale teraz mu to nedarujem...v pondelok budem mat vysledky toho hormonalneho profilu a pokial nieco nie je OK, dostanem hormony a tie pomahaju tehu, a ak je vsetko OK, tak sups na manzelika...sice to aj pri tom prvom pripade 😀 ... uz len, aby aj fyalinka, mohla s nami...nech uz mas tie vysledky!!!!

fyalynka
1. júl 2009

nieco pre nas snazilky 😉 maly navod 😀

http://www.zzz.sk/?clanok=6606

jagabinka
1. júl 2009

Co sa tyka pocasia, Ilko rano v telerane ukazuje pas oblacnosti a dazdivosti len u nas, na zapade a v strede...Kosice maju AZURO PORTO 😀

magic08
1. júl 2009

no ja takyto problem s manzelikom nemam. Ten je vitalny, na sexik pripraveny vzdy. Aj keby sa v praci urobit na smrt mal, na sexik pozbiera energy vzdy. Ten keby mohol aj niekolkokrat denne malo 😀

fyalynka
1. júl 2009

magic..to ani ja zo slin...bleeee, ja robim tie cikacie 😀

jagabinka, neboj sa, ja vas dobehnem...a ked budete tehu skor, aspon sa podelite o tehu virusiky 😀

jagabinka
1. júl 2009

Vyborne, fyalynka, uz som to poslala mm 😀

fyalynka
1. júl 2009

inak tie predpovede su v poslednej dobe dost chaoticke a stale rovnake...slnko aj dazd, teplo aj burky,
teploty nizke aj vysoke...tak si vyber 😖 ale v skutocnosti to tak tusim aj prebieha 😝

magic...tak to mozte snazilkovat o dusu 😀 ten moj mi obcas sice povie, ze je unaveny, ale inak by nedbal
tiez kazdy den 😀

fyalynka
1. júl 2009

jagabinka, nemas za co...snad to pomoze ho presvedcit o uspechu kazdodenneho sexiku 😀

magic08
1. júl 2009

diky fyal, ten clanok ked ukazem manzelikovi, ocicka sa mu rozsvietia, ze kazdy den 🙂 😀

magic08
1. júl 2009

fyal: chlapi... 😀

fyalynka
1. júl 2009

zase nejaka studia...kazdy hovori inak, raz pocujes, ze staci kazdy 2 den, aby sa vytvorili zrele spermie, potom
ze kazdy den...no vyber si...ale najlepsie je asi podla chuti 😉

magic08
1. júl 2009

urcite podla chuti. Ja ked raz chut nemam, tak proste nemam a jednoducho sa moze manzleik poskladat do kocky, neviem sa premoct 😒
no uz aby mi skoncila mrcha, nech mozme zacat skusat... som cela zhava... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fyalynka
1. júl 2009

a nebude to tym teplom...ze si taka nazhavena? 😀 😀 😀 😀 😀
ja tiez niekedy po celom dni uz v sebe nenajdem ani kusok energie, ale nastastie vieme jeden druheho
pochopit, takze z toho nerobime tragediu a vynahradime si to dalsi den 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre