• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
mamka ma dnes dovolenku, tak vravela, ze napacuje kurciatko - stehienka a kridelka :slight_smile: joj uz s tesim, ona ich vzdy vie tak vyborne urobit... :slight_smile:
3. júl 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemine zeny vy sa tu ukecavate :grinning: a ja nestiham ani cez den len kuk a vecer uz som k.o.
3. júl 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaamky kuriatko...my sme minuly vikend papali take kridielka a stehienka...sme sa olizovali az za usami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

janka, chudatko moje, tolko roboty mas? :confused: dufam, ze ti aspon pomahaju!
3. júl 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pracujes? vela?
3. júl 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal cely den sedim na stolicke obcas sa postavim :grinning: ale nejako vela objednavok aj vydajov a vsetko zauctovat, vyfakturovat normalne nechapem ved je vraj KRIZA :angry:
3. júl 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kriza je len "akoze"...to je moj nazor...podla mna je vsetko umelo vytvorene, len aby sa Amerika zase
zviditelnila a postavila na nohy, lebo jej dolar upadal neunosne rychlo a hlboko :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej je, ale tyka sa len niektorych :slight_smile:
no aspon ti rychlejsie den ubehne a uz fajront :slight_smile:
ja sa zas tak nudiiiiiiiiiiim, ze by som prijala aj nejaku robotku :slight_smile:
3. júl 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal mas mms :wink:
3. júl 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, ked je robota, aspon to rychlejsie ubieha :wink:
3. júl 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz dorazila, idem kuki :slight_smile:
3. júl 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, kraaasne :dizzy_face: :slight_smile:
3. júl 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :dizzy_face: ja ho hladkam neustale :wink: :slight_smile:
3. júl 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ti uz svieti krasny 15tt :slight_smile:
len nech pekne rastie do zdravia a sily :wink:
3. júl 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to :wink:
kontrolu mas az 15.7 dost daleko este som tak dlho necakala, ale dr. mam na dovolenke takze ina moznost nie je aj kamos je na dovolenke a pride presne ak dr. takze zial

na buduci tyzden v nedelu idem do Blavy :slight_smile: mohla by uz katka mat net dali by sme male stretko :slight_smile:
fyalynka uz mate auticko???
3. júl 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky ja nic nerobim, musimist aspon co to , aby som mohla vypadnut na obed do tej Besenovej :wink:
3. júl 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som sla s tebou, no zial musim tu kvasit do 15-tej
3. júl 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magig kludne utec :wink:
mame 3 postelovku zarezervovanu :grinning:
ale ti poviem, ze ja sa tesim ako male decko, normalne citim, ze to potrebujem , aby mna niekto obsakoval, a staral sa o mna :grinning: :grinning: :grinning:
teraz aspon do toho 20tt chceme podovolenkovat tu na SK a ked bude v 20tt vsetko OK , tak vyrazime k moru aspon dufam , chyba mi to
3. júl 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Janka, pozera la som si Tvoj album...dcerka je peknucka :wink: a vies po kom to ma? No predsa po maminke :grinning: . Tu fotku, co mas na pase si Ty, ci ona? Normalne k nerozoznaniu. V albume mas kratke vlasy...Normalne, keby som vas dve niekde stretla, tak si poviem, ze ste sestry :slight_smile:

Jooooj, bambulky, vobec vam nezavidim to sedenie v praci,...aj ja som mala v poslednom case malo roboty a bol to zabijak...hrozna nuda....aspon, ze sa Janka nenudi :slight_smile:

Pekny dnik!!!
3. júl 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, ale ved to nejako vydrzis do 15-teho, vsetko mate s mimi oukej, tak neboj :wink:
teraz si pekne oddychnes cez vikend a bude.

auticko si mame prist vyzdvihnut buducu stredu :grinning:
3. júl 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jagabinka,
ako sa mate s malinkym? Uz sa citite obaja lepsie?
3. júl 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jagabinka dakujeeem :slight_smile: za takyto velky kompliment :slight_smile:
v pase som ja v albume pod 33 mam dlhe vlasy, ale zopnute do chvosta , takze to tak nevidiet :wink:

inac zienky velmi sa mi pokazila plet :frowning2: mam vyrazky nie velke malinke , ale viac :unamused: :frowning2: :confounded:
nenudim sa , ale dnes ani nic nerobim nejako som sa este k tomu neprinutila
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

fyalynka jej v stredu , to je super tak prides do Blavy????? v nedelu????
3. júl 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, aj to asi patri k tehu...ale väcsinou sa to hovori, ze sa plet kazi, ked zena caka dievcatko :confused:
tak neviem... :sweat_smile:

no neslubujem, ze pridem do BA...manzelik uz ma ine plany... :unamused:
3. júl 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal tak ja som asi opacna :grinning: :grinning: :grinning:
lebo ked som cakala Vladku, tak som mala krasnu plet :grinning: :grinning: :grinning: no ale som mala aj o 13 rokov menej :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka...hormooooony...nic ine v tom urco nie je :wink:
3. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa taaaak najedla, ze fucim jak lokomotiiiiva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. júl 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez fucim :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a neviem ako do seba dostanem kavicku, ked mam na nu taku chut :sweat_smile: .

Moje a Miskove zdravie: ja trosku lepsie, i ked hrdlo boli, ale chuda Misenko, ten uz ma aj teploty :frowning2: . Ja aj tak verim, ze to zvladne bez antibiotik...tie mu lekar nechce nasadzovat, skrz tu hnusnu alergiu :confounded:
3. júl 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co dobre si mala ty na obedik? ja som si dala zapekanu brokolicu so sunkou a syrom, bolo to dobre ale
syyyte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
boooze, tak ho to premohlo :confounded: aj s nim pojdes k dr.? ci zatial sa snazis mu tu teplotu zrazat a uvidis co bude...
3. júl 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz treti den jem zapekany karfiol so syrom a parkami...ufff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ja dufam, ze to zvladneme, :wink: ...mam aj paralen aj nurofen...a teplotku ma tak 37,8...nie je ani malatny :sweat_smile: , iba ked je unaveny...ale to spoznas na svojom babatku :wink: ...ani nebudes verit, ze moze mat 38 horucku, tak sa bude jasit :grinning: ...deti to znasaju inak...ja som mala vcera 37,6 a dostala som zimnicu a bolo mi strasne zle...to je rozdiel, co
:grinning:
3. júl 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...inak ja sa dost priklanam aj k tomu, ze mu idu zuby...deti v jeho veku maju uz plnu pusinku :grinning: , a Misko ma len 5 zubkov :fearful: ...dasienka na stolickach ma opuchnute akoby uz uz mali zuby vyjst von...
ocka ma omnoho lepsie :slight_smile: ,...vcera mal zlepence a dnes uz akoby nic...najlepsie pomaha pamykon (on je aj do ociek, usiek, i nosa) - zapamatajte si do buducnosti :slight_smile: - je len na predpis
3. júl 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme za rady do buducna :wink:
inak s tou teplotou to poznam...ja ked som chora, tak mam malokedy horucku, ale ked ma chyti co i len
37,5 tak uz som hotova, zlozi ma to :confounded: Takze ta plne chapem :wink:
pockaj, len aby mu nesli teraz vsetky zubky naraz...ani sa nenazdas a aj on bude mat plnu pusinku :grinning:
3. júl 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok