Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
7. júl 2009

katuska z celeho srdiecka blahozelaaaa a ta ciarka je taaaam, takze uz niet co riesit, drzim palceky nech krasne rastiete a mate sa co najlepsieeee, taka som rada a stastna akoby som ja bola tehula /no ved som&&&&&&/ 😀

janka1
7. júl 2009

ahooj magic mam sa fajn a asi aj preto, ze o 11tej uvidim chrustika sa tesiim, prislo to necakane , ale supeer 😀

fyalynka
7. júl 2009

janka, ides k dr? 🙂 co tak narychlo?

magic08
7. júl 2009

necakane? si nebola objednana?

janka1
7. júl 2009

vratil sa kamos z dovolenky, tak sa hned ozval ci nechcem kuk chrusdta 😵

fyalynka
7. júl 2009

ozaj magic, co bolo vcera s soc.poist.? Co ti povedali? 😕

magic08
7. júl 2009

no dostala som tlacivko, mam ho vypisat a priniest.
nic viac. Poistena som odo dna od kedy donesiem to tlacivo a este mi vysvetlila aky vymeriavaci zaklad si dat, aby som neplatila zbytocne navyse.

fyalynka
7. júl 2009

janka, teda ty mas super nadstandartne vztahy 🙂 ale verim, ze sa tesakujes!

magic, no super, skusim tam vybehnut...a kam si tam sla, niekde k okienku, ci na konkretne oddelenie? 😕

magic08
7. júl 2009

aj ja by som chcela mat takeho kamosa, kedy by som sa kedkolvek mohla ist kuknut na drobca 🙂

magic08
7. júl 2009

usmernil ma informator, co tam maju. Ale myslim, ze to oddelenie sa volalo ze nemocenske poistenie, alebo nejaka takato podoba nazvu. alebo dobrovolne positenie. neviem
som povedala tomu vratnikovi a´la informator ze co chce a ten ma usmernil 🙂

fyalynka
7. júl 2009

oukej, vybehnem tam dnes, a treba to stihnut do zajtra do 8.dna v mesiaci?

magic08
7. júl 2009

no myslim, ze je to jedno. som myslela, ze ak to stihnem do osmeho, tak sam i zarataju spat dni od 1.7.. ale nie je to tak. Poistne vznika odo dna kedy podat tu prihlasku. takze je jedno kedy tam pojdes. No ja to chcem stihnut do zajtra najneskôr, lebo ak sa nam podari otehu tento mesaic, tak aby mi vysli dni 🙂

fyalynka
7. júl 2009

🙂 no jasne, super...bodaj by vam to vyslo 😉
na ten dalsi mesiac by som sa mohla pridat ja...a budeme 4 😀

magic08
7. júl 2009

joj dufam, a keby to nahodou teraz nevyslo, tak na buduci mesiac by sme mohli testovat spolu a potom mozno aj tehulkovat 🙂

fyalynka
7. júl 2009

velmi by som si to priala....
vcera som si kupila a zacala som uzivat anopyrin (preventivne na riedenie krvi) a kys.listovu. To mi odporucila
dr., tak uvidim, ci to bude mat vobec nejaky vyznam... 😒

magic08
7. júl 2009

hej, aj ja sa chystam kupit listovku a papkat 🙂
len este mam centrum maternu, tu dobriem a potom kupim listovku spolus tymi kvapkami Gynex 🙂

janka1
7. júl 2009

som spat sme OK , ale nemam fotocku a aky je uz velky 😨 ale zlaty sa tesim na buduci tyzden , to uz pojdem k svojej dr. a ta mi vytlaci aj fotocku 🙂

magic08
7. júl 2009

no to je super 🙂 tesim sa ze je vsetko v poriadku 🙂
idem nieco papat 🙂
pridem...

fyalynka
7. júl 2009

aj ja som spät, bola som v SP si pre tie formulare 😉

janka, sa tesim, ze ste v poriadku a ze drobcek rastie 😵

janka1
7. júl 2009

podavate si DNP?

fyalynka
7. júl 2009

ano, mas to aj ty?

magic08
7. júl 2009

povedali tie nieco co neviem? 🙂

janka ano ,podavame 🙂 treba vyuzit, ked je moznost.

janka1
7. júl 2009

ja si to platim uz od januara 😉

fyalynka
7. júl 2009

dala mi registracny list a vyhlasenie + taky maly papierik, podla ktoreho si mam vypocitat a rozhodnut si vymer.zaklad 😉 A tiez mi povedala, ze to zacina platit dnom podania. Nic ine...

jagabinka
7. júl 2009

Ahojte,...ved ja sa sem len-tak nedostanem...kym vsetko precitam, vy ste uz fuc ☹
Katkaaaaaaaa, gratulujeeeeeem 😀 .Ja som tiez straaaaasne stasna...dodava mi to optimizmuz, ze aj nam by sa mohlo zadarit 😉
Janka, to je super, ze tak krasne rastiete 😉 ...hlavne budte zdravucki 🙂

Ja sa chystam do SP zajtra. Mne povedali, ze sa tam musim zaregistrovat, ze mi prihlasku daju az potom...no som teda zvedava 😒

Jani, co je DPN? 😅

jagabinka
7. júl 2009

Aha uz viem 😀 , ja som asi prispata 😅

fyalynka
7. júl 2009

DNP - dobrovolne nemocenske poistenie 😉
inak ahojky jagabinka...ako sa mate? Uz ste zdravucky? Dobolenku si nasla? 🙂

janka1
7. júl 2009

chcete si to platit len 270 dni ,ale aj dlhsie? od toho zalezi z akeho vymeriavacieho budete platit 😉

fyalynka
7. júl 2009

janka, prave som sa ta to chcela opytat...co je najlepsie, aky zaklad si zvolit? lebo ja som z toho jelen, neviem
co je najlepsie riesenie... 😒

jagabinka
7. júl 2009

Fyalynka, mame sa fajn, dik,...mne je lepsie, len Misenko ma stale teploty...teraz mal 38,1...ale ako som uz hovorila, ...pohodicka 😎 ...keby som mu ju neodmerala, ani neviem 😒 . Vcera som mu otvorila pusinku, ze ci tie zubky nejdu von a predstav si, ved on tam ma take cervene bambule 😲 ...tak asi z toho tie teploty, sople a kasle 😅
Dovolenka stale nic...a manzel sa tvari, ze ak sa chcem pripoistit, nepojdeme nikam, lebo uz platime straaasne vela penazi na uvery, stravu, byt a pod. a ledva nam tovychadza....vsak aj na tu dovcu si v podstate poziciame 😠 . Nevie pochopit, ze zaplatim mozno 5-6000,-Sk a dostanem o 36000,- viac ako pri prvej materskej....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre