Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
8. júl 2009

nemas za co, dufam, ze vam bude chutit 😉
my sme schopni ho jest aj tri dni, tak ho lubime 😀

magic08
8. júl 2009

urcite bude, my taketo veci papame casto. manzel vie urobit take salaty o akych sa mi ani nesnivalo, natrieska tam uplne vsetko co doma najde, ja furt na neho hucim, ze to co za maglajz zase robi, no a potom sa oblizujem este aj za usami 🙂
no urob dnes tento, len musim smotanu kupit, inak mame doma vsetko 🙂
ved ked dam len jogurt, tak tiez tym nic nepokazim, nie, ak by som nahodu zabudla do obchodu

fyalynka
8. júl 2009

nie nepokazis urcite, len ja som tak zvyknuta, ta smotana tiez tomu da istu prichut 😉
tak to je potom sikovny, ked dokaze take fajnove salatiky urobit 🙂
Ale ten moj mi aspon pomahal, nakrajal sunku a syr 😀

magic08
8. júl 2009

no ten moj ma na to papiere 🙂 tak sa nanho aspon nieco nalepilo zo skoly 🙂

fyalynka
8. júl 2009

tak potom neni o com, nech trenuje 😉 tebe to aspon ulahci zivot 😀

magic08
8. júl 2009

no len keby castejsie, ale on tak 2x za 3-4 mesiace... 😖

fyalynka
8. júl 2009

tak to je skoda, sa doma mohol vyburit na fantazii a nieco dobre ti varit kazdy den 😒

jagabinka
8. júl 2009

ahojte, nio vy ste toho popisali 😲

Janka, som rada, ze mas super vysledky 😉 a ten moc sa spravi, neboj 🙂

Fyal, dufam, ze v auguste budu tie tvoje vysledky, lebo pojdeme "zarabat" na babo spolu 😀 ...tento mesiac to urcite pada 😠 ...uz mam aj teploty 😖 , ale dostala som antibiotika, tak uvidime...

Magic, moj manzel sice nema na to papiere, ale co navari, to je neuveritelne chutne
🙂 , tiez tam naplieska, co je doma a mnamky....ale spolocne maju este aj tu frekvenciu pripravy 🙂

Prajem vam rychle ukoncenie pracovneho dna 🙂 . Ja som dnes bola v praci a veruze ma tam tak rychlo nedostanu 😉

jagabinka
8. júl 2009

Ozaj fyalynka, a potom zalozime novu temu: "Zaciname v auguste" 😀

magic08
8. júl 2009

heeeeeej, kdeze on a kazdy den varit...

jagabinka
8. júl 2009

magic, to su chlapi, varit nie, ale mat navarene, to je samozrejmost 😠
No tem moj, chuda, sa necha v praci zodrat, takze som rada, ked mu chuti 🙂

magic08
8. júl 2009

jagabinka mas uplnu pravdu, ale aj v tom, ze chlapi su velmi dobry kuchari 🙂 nevravim ze vsetci, ale poniektori maju ozaj ten dar. Najskor mas pocit, ze to bude teda dobry... fuj a nakoniec sa olizujes este aj za usami 🙂

prajem ti skore uzdravenie, aby ste sa cim skôr mohli snazit... 🙂

fyal uz pracujes?

jagabinka
8. júl 2009

Dakujem magic 😖 ...aj teraz soplim ako maly soplos 😀

magic08
8. júl 2009

mala by si si ist radsej lahnut a poriadne to vylezat... hm? 🙂

jagabinka
8. júl 2009

Idem, papa ☹

magic08
8. júl 2009

papa a skore uzdravenie
ahoj 🙂

fyalynka
8. júl 2009

jagabinka, veru pekne lezkaj, odpocivaj...musis nabrat silu a uzdravit sa, aby ste mohli zacat snazilkovat 😉

magic, kazdu chvilu niekde beham a vyzera to tak, ze dnes tu budem asi do 16h...minimalne 😖
ach jaaaj 🙄

a ty ako?

magic08
8. júl 2009

nudiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂
uz ma to fakt nebavi... cely den len surfujem po nete a citam plodne stranke,... uz som z toho riadne nervna...
a nemam ani do coho pichnut...

fyalynka
8. júl 2009

joj, no verim ti...obcas aj ja mam take dni, ten cas ide neuprosne pomaly v robote a doma sa nestihnem ani otocit a hodina je fuc 😕 😖
a co take zaujimave si sa docitala? 🙂

magic08
8. júl 2009

aaaaaaaaale nic.
pocitam si plodne dni, citam rozne pribehy zien a uz ma to fakt nebaviiiiii ☹
esteze mozem vypadnut o 15 min.

fyalynka
8. júl 2009

ja si tiez obcas nieco precitam, ale nechcem citat prilis smutne pribehy lebo potom si zacnem vsemozne veci
namyslat a scvoknem 😒
jeej, sa mas...ja neviem dokedy budem 😠

tak sup-sup do snazilkovania, ked uz to mas pekne preratane 😉
ja mam mat o tyzden ms, tak snad pride vcas...

magic08
8. júl 2009

no drzim palce aby prisla ako ma a potom uz zacinate aj vy snazit? ci cakas do tych vysledkov, som zabudla.
Ozaj este nic nevies?
ja uz pomaly balim, musim este na postu poplatit veci 😠

fyalynka
8. júl 2009

chceli by sme zacat...no asi pockame na vysledky 😖 zatial neviem nic, strasne ako to trva 😠
uz pojdem aj ja domko, pekny dnik prajem 😉

magic08
9. júl 2009

ahoj ahoj... 🙂

jagabinka
9. júl 2009

Ahojte 🙂
Vcera som bolana tej socialke. TA pracovnicka ma vyslovene upozornila, ze co plati dnes, nemusi zajtra. Mam strach, ze to poslanci zrusia. Ved aj vcera bolo v spravach, ze hladaju peniaze do prazdneho fondu soc. poistovne a ze asi budu zvysovat dane. Baby poradte, pre nas je teraz aj 20Eur mesacne navyse dost a ked by sa mi tro nemalo vratit...vsak ma mm zabije 😲 . Keby som bola zamestnana, tak ma to tak netrapi, ale pri mojom prijme 170Eur to nie je lahke. 😒

Ale vam prajem krasny dnik!

magic08
9. júl 2009

ahoj jagabinka 🙂
ja som sa na to pytala na socialke, ci to nahodou nejdu zrusit. Povedala mi ze zatial plati to co je. Je mozne ze to zrusia, vsetko sa moze stat, aj ja do toho idem s tym rizikom, ze mozno.
Takze rozhodnutie je uz iba na tebe, ci to chces risknut alebo nie. No neviem ti poradit, treba uz len sledovat zmeny, ci nenastanu nejake v zakone o socialnom poisteni... 😒

fyalynka
9. júl 2009

cawte cice 🙂
aky mate dnes dnik?
ja pracovnyyyyyy...mam toho dost, musim davat dokopy zmluvy, zacina sa mi jeden
velky kolotoc...ale obcas mrknem ockom k vam 😉

magic08
9. júl 2009

ahoj fyal 🙂
no dnes som sa dozvedela, ze mi zmenia agendu, takze uz sa nebudem nudit. Celych 8 hodin pracovnej doby budem plne vytazena. Ani neviem ci sa mam tesit alebo plakat 😀
Som rada, lebo ta nuda mi uz fakt liezla na mozog, ale nemam rada vela prace, v strese sa nerobi dobre a vsetky ulohy budem mat terminovane 😝
takze tak.
No na dnes v praci koncim... idem o jednej prec, manzelikovi treba pomoct s nejakymi vecami...
Tak sa vidime az podvecer tu alebo na fb
papa zatial

fyalynka
10. júl 2009

dobre ranecko 🙂
konecne maaame piatooooook 😀 😀 😀

magic08
10. júl 2009

ahoj fyal 🙂
ty co tak skoro v praci robis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre