Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

govinda
1. jan 2009

kočky, papáte nejaké vitamínky alebo niečo také, keď snažilkujete?

vika34
1. jan 2009

govinda,kyselinu listovú,vitamín E,babyplan,alebo také niečo,čo sa dáva ešte pred tehotenstvom

govinda
1. jan 2009

baby plan obsahuje tiež kyselinu listovú, nie? Či je lepšie papať aj kyselinu listovú a aj babyplan? Nie je potom tej kyseliny listovej veľa?

ajkaag
1. jan 2009

vika co je babyplan? a ostatne mas na predpis, alebo len tak?

vika34
1. jan 2009

E si kupujem a listovku,ked sa dá si dávam predpisovať,je to lacnejšie a ten babyplan som začala iba teraz ,za mesiac idem na vloženie embrii,tak radšej som dalav iac a potom uvidím

govinda
1. jan 2009

ajkaag, babyplan - Calibrum babyplan je komplex vitamínov pre budúce mamičky, aby si mala organizmus pripravený na miminko a miminko aby malo správnu výživu. Kyselina listová je vraj dôležitá aj na to, aby sa predišlo rázštepu chrbtice - toť som sa dočítala tu na koníkovi niekde. A všetky tieto vitamíny sú na voľný predaj.

vika34
1. jan 2009

ešte niektoré pijú čaj s alchemiky,že vraj pomáha a ešte papajú chilli papričky,to som neskúšalamoje hrubé črevo by dostalo záchvat 😀

ajkaag
1. jan 2009

gavinda dakujem, medzitym sa mi to podarilo aj vygooglit, len sa mi tiez videlo privela tej kyseliny listovej a Ecka ale babyplan si urcite kupim

emily333
1. jan 2009

babenky moje kamoski pili misi chvostik a jen´dna uz ma 2r chlapca a druha bude mat o mesiac babetko tak som sa na to dala aj ja tak uvidiime

vika34
1. jan 2009

nadnes stačí idem buvkať,pa,pa

govinda
1. jan 2009

ajkaag, prípadne sa skús porozprávať s lekárom, nech ti poradí. A ako vika písala, že kyselina listová je na predpis lacnejšia, tak skús zbehnúť za lekárom, nech predpíše. Ja sa chystám asi najbližšiu stredu, nech ma prezrie. Tento mesiac doberiem HAK a končím s ňou a chystáme sa na bábo.Takže sa s ním chcem poradiť čo a ako.

vika - chilli papričky by aj pre moje telo bol dosť veľký šok. Nemám rada pikantné. O alchemilke som počula aj ja a aj som ju pila, keď sme pred dvoma rokmi snažilkovali, ale viem, že pri nej treba byť opatrný. Pije sa nejako 2 týždne od mrchy a potom, po ovulke už by sa vraj nemalo, ale je dosť možné, že to mám celé popletené a mýlim sa 😀 . No na takú pokročilú hodinu by som sa ani nedivila, keby som sa mýlila 😀

govinda
1. jan 2009

emily, a ako sa pije ten čajík? Ja by som to zrejme potrebovala na úpravu cyklu, ktorý som vždy mala šialene rozhádzaný 😒 . Pije sa to normálne počas celého cyklu?

tanyja
1. jan 2009

kyselina listová a vitamíny sú bez predpisu, babyplan tiež, volá sa to calibrum babyplan

govinda
1. jan 2009

kočky, idem off, lebo vstávam do práce ráno a nevstanem 😀

ajkaag
1. jan 2009

govinda no k lekarovi urcite pojdem, najprv mi musi vybrat teliesko, inak by to neslo xixi, no a hned sa ho samozrejme aj povypytujem a uvidime...

vika dobru nocku

govinda
1. jan 2009

ajkaag, tak ho poriadne vyspovedaj, to vieš, informácií nie je nikdy dosť 😀 A kedy sa chystáš?
Ešte nie som off, ale fakt nevstanem 😀 😀

emily333
1. jan 2009

govinka pije sa rano pol litra a vecer pol litra ale nepije sa pocas mrsky a potom znovu.

ajkaag
1. jan 2009

tak uz bezkaj a zajtra sa ozvi
chystam sa tiez niekedy buduci tyzden, uvidim ako chytim termin ale chcem ist cim skor
tak sup do postielky a pekne sny o babatkach

govinda
1. jan 2009

emily, dík ... Z takého množstva čaju budem akurát tak sedieť na záchode 😀

emily333
1. jan 2009

no veru saj aj ja 😀 ale ta coo uz potom si telo asik zvykne 😀

ajkaag
1. jan 2009

emily a to mas z lekarne cajik?

emily333
1. jan 2009

ano maju ho aj sypany ale aj baleny

ajkaag
1. jan 2009

emily pozeram, ze tiez uz mas takeho vacsieho experta, moj bude mat v maji jedenast, ako berie ze planujes dalsie dietatko?

emily333
1. jan 2009

zatial ano 🙂

mishelines
autor
2. jan 2009

ahojky tak ja parem do roboty ale nedalo mi aby som tu ešte pred oddchodom nanakukla 😀 😀 😀

Viki neboj ja sa budem tak snažiť, že aš 😀 😀 😀 😀 😀

Všetkým, ktoré idu k lekárom držím palčeky aby prišli s čo najlepšími správami 😀

A tu kyselinu, E a babyplan i alchemilku som brala i ja. Ja som mala ísť v januári na vyšetrenia a po neaké lieky ale som to posunula aspoň o mesiac lebo sme boli u liečiteľa, ktorý pomohol mojej sesterke a ta po 10 rokoch oteho 😀 😀 😀 Tak a kázal nam sexikovať na 3. deň ale to sme zaspali a tak to skúsime tento cyklus 😀

linka
2. jan 2009

jej baby,ale ste tu toho nakecali 😀 ,nestiham citat...

lopezka
2. jan 2009

ahojte baby a pekny den prajem 😀
ja mam teraz plodne dni, tak kazdy den o dusu ******* 😀 😀 😀 😀 😀 to nam ten rok pekne zacina 😅

ale teraz som v praci a dnes tu aj dlho budem, tak sa majte 😠

martina05
2. jan 2009

Ahojte baby, môžem sa pridať ???? Na začiatok želám všetkým úspešný rok 2009, veľa zdravia, lásky , dobrých správ, smiechu a splnených snov ................

cakatelka
2. jan 2009

Ahojte mozem sa pridat? Tiez dufam, ze tento rok bude lepsi ako ten minuly a ze // sa po 9.mesiacoch premenia na babatienko

niki21
2. jan 2009

ahojte kocky.no aj ja pridavam zelam do noveho roka len to naj naj naj a hlavne kazdej dve// na teste 😉
My sa snazime uz vyse roka...zo zaciatku som sa velmi sledovala citala po nete co sa dalo aby som toho vela vedela..tento mesiac ma to vsetko uz prestalo bavit sa mi zda ze som asi neni na miminko pripravena alebo ze este neni mas cas tak som na to prestala uplne mysliet ze kaslem uz na to..na silvestra som mala dostat mrchu..zacali ma boliet prsia inak nic ..takze som dotoho asi zasa vhupla ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre