Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

govinda
14. jan 2009

ahojky 🙂

fyalynka
14. jan 2009

ahoj 😀 jupiii nie som tu sama 😀

co nove?

govinda
14. jan 2009

Nové ani nič. Akurát, že už ma pobolieva podbruško, ráno je mrcha tu 😉
fyalynka, no čítam, že ty mrcha nikde, tak super. A teplotka?

ahojky Janka, čo porábaš?

fyalynka
14. jan 2009

veru, zatia nic, ale myslim ze mrcha nenecha na seba uz dlho cakat 😝 😝
teplota bola zase 37...neviem co si mam-nemam mysliet 😒

vidim ale ze ty sa tesisna mrchu 😀 snad bude ale posledna, ze? 😉

govinda
14. jan 2009

no a kde ste ufujazdili vy????

fyalynka
14. jan 2009

tu soooom, som ti odpisala 😀

govinda
14. jan 2009

fyalynka, no tak teplotka je super, ozaj super. Len škoda, že nevieš, kedy si mala ovu, lebo do tých 14.dní od ovu by mala doraziť mrcha, inak ... 😵
Ja sa teraz na mrchu teším, snáď poslednýkrát 😀 . V nedeľu som dobrala tabletky, jasné, že mrcha dorazí zajtra. A už to aj cítim 😀 . Dnes som sa stretla s kamoškou, ktorá čaká dvojičky, tak som chytala tehu bacily, snáď naskákali 😀

fyalynka
14. jan 2009

no teda, ty chces hned tehu bacily na dvojicky 😀 😀 😀

govinda
14. jan 2009

no dvojičky by asi bolo trošku veľa 😀 . Ale neznamená to, že má viac tehu bacilov? 😀 😀

janka1
14. jan 2009

ja som tu len ma boli dnes zub ☹

govinda
14. jan 2009

janka, no a čo sa to stalo???

govinda
14. jan 2009

s tým zúbkom myslím ...

fyalynka
14. jan 2009

govi--no mozno ma viac...posli nejake 😀 😀

janka--aaauuu, to je neprijemne... 😢 ides zajtra k zubarovi? ja to neznasam, mam panicky
strach zo zubara 😕 😲

govinda
14. jan 2009

aj ja sa bojím zubára ... ☹ . A ja mám tiež jeden problémový zub, no strach mi nedovolí ... chceli mi ťahať nerv a čistiť kanálik, tak som len povedala, že ma to nebolí, nech vyberie vložku a nech ho pekne zaplombuje a tak aj spravil, no o tri mesiace som už ľutovala ... odvahu som ale ešte nenabrala ☹

fyalynka, kedy chceš testovať?

fyalynka
14. jan 2009

govi---mne uz tak kanaliky cistili a doslova som na tom kresle plakala od bolesti 😢
odvetdy mam nekonecny strach 😲

mozno rano testnem...ak dotial nic 😵

govinda
14. jan 2009

fyalynka, ďakujem za radu, na ťahanie nervu a čistenie kanálika ma už nikdy nikto nevytiahne 😀 😀 😀
takže ráno testneš??? A ja sa výsledok dozviem až večer???? Lebo po práci mám ešte angličtinu a skôr ako o pól siedmej nie som doma 😢 😢 😢 .

O ktorej testuješ? neprivstaneš si tak náhodou ? 😉 😀 😀

fyalynka
14. jan 2009

no ty si tusim nedockavejsia ako ja 😀 😀 😀
ja ked testnem tak o 6h rano a okolo 7h som v praci, tak mozem napisat...kedy tu rano budes?

chodis na kurz angl.?

govinda
14. jan 2009

fyalynka, ja o šiestej ráno odchádzam na autobus 😠 . V práci na net nemôžem a potom tu budem až večer 😠 . Hrozné ☹ ☹ ☹ . No ja teda viem byť netrpezlivá 😀 😀 😀 ... a áno, chodím na anglinu 😀

fyalynka
14. jan 2009

tak ja s tym testom pockam do piatku 😉
robis si certifikat aj? alebo chodis len-tak? 🙂

goldica
14. jan 2009

ahojte kočky!
fyalynka, tuším to tu všetky prežívame viac ako ty 🙂
zachovávaš chladnú hlavu, aby si predišla sklamaniu?

fyalynka
14. jan 2009

goldica--presne tak, bojim sa sklamania ☹

goldica
14. jan 2009

som rada, že nepokračujete v tej hroznej téme o zubároch, nič príjemné to teda nie je.

goldica
14. jan 2009

fyaly-ani sa nečudujem. ja som sa chcela testovať na štedrý deň, vyzeralo to nádejne, ale mrcha mi skazila vianoce ☹

janka1
14. jan 2009

no asi ma caka tiez to cistenie kanalikov neviem...ja by som viac zniesla nech to daju von ako sa mam trapit s cistenim...idem zajtra na stomatochirurgiu mam tam dobreho znameho lekara a on je velmi citlivy tak az taky strach nemam , ale tiez to nemusi... 😒 bolel ma uz pred mesiacom a moja zubarka sa rozhodla ho liecit nejakou vyzvnou vlozkou ale asi nepomohlo... ☹ ale idem radsej teraz ako ked by to malo byt ked uz budem tehu 😉

janka1
14. jan 2009

jaaaj goldica ale som ta precitala az po tvojom prispevku 😉 prepac 🙂

goldica
14. jan 2009

janka-to je ok, sme tu na to, aby sme ťa vypočuli a podporili 😉

fyalynka
14. jan 2009

goldica--to mi je luto, ze to nevyslo prave na vianoce 😒 ale musime skusat dalej, urcite sme
blizko uspechu 😀 😵

janka--rozumny pristup...lepsie teraz ako v tehu...to by trpelo aj mimi 😉
drz sa 😉

janka1
14. jan 2009

dik 😉

govinda
14. jan 2009

fyalynka, ale aj v piatok robím 😀 . Takže až v piatok večer si to prečítam 😀 . Ale neva, držím ti palčeky. Veď ak by mali byť // zajtra, budú tam aj v piatok a ešte krajšie, nie? 😉
goldica, ahojky 🙂
Janka, máš pravdu, lepšie dať von, ako sa trápiť. Ja som mala vložku 3 mesiace a potom plomba, sem-tam sa zub ozve, ale je to lepšie, ako bolo predtým. Zubára mi netreba.
Šialene ma bolia prsia ☹ . Nemôžem ani poriadne spať 😠 . Nech už príde mrcha a nech to už prestane.

goldica
14. jan 2009

fyaly-mám teraz takú nevýhodu, manžel chodí dočasne na týždňovky, čo značne zmenšuje naše snažilkovacie možnosti 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre