Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
10. júl 2009

magic, na tvoj e-mail ti pride informacia, ze objednavka bola prijata, daju ti cislo uctu a tam posles buby 😉
ked buby pridu im na ucet, zase ti mail, ze objednavka bola odoslana 🙂 a potom ti to pride v takej vacsej
bublinkovej obalke doporucene!!!

fyalynka
10. júl 2009

no a ovu testy...ked mas priklad pravidelny 28 DC tzn. ze ovu by mala byt cca 14DC, tak ja si prvy robim 12DC az kym mam na teste dve rovnako tucne ciarky! Ked je kontrolna slabsia - znamena ze si bude pred ovu...alebo ked uz ovu bola tak po ovu 😉 Ale je tam pribaleny aj navod na pouzitie, takze jeden cyklus miniem tak cca 4 ovu testy...len teda treba mat pravidelnu ms aby si vedela kedy asi testovat 😉

magic08
10. júl 2009

jaaaaj, aha. Tak to sa otestujes... 🙂
len ja nemam presne na den mrchu. niekedy 30, niekedy 32, kedy ako. TAkze to by som musela testovat cca tyzden...
objednala som si len tehu testy. Tak dnes skocim do banky.
Alebo to mozem poslat aj postovou poukazkou vsak? musim dnes na postu, tak by som rovno aj to poriesila...

janka1
10. júl 2009

jednak mam nejako vel aprace a potom sa k vam neviem zaradit ked tu rozoberate svoje zalezitosti 😉
nemyslim to v zlom to nieeeeeeeeee, ale ja si vas len citam, pretoze nemam co prispiet k ovulacii, merani atd 😉

fyalynka
10. júl 2009

magic, neviem, ja som posielala peniazky cez internet banking, tak neviem ako je to s poukazkou 😒

janka ☹
joooj, som zabudla...ze ty uz sem moc nepatris medzi snazilky (v dobrom)...

magic08
10. júl 2009

no to mas tak tehulka, uz nemusis riesti to co my kadzy mesiac... 😒 😖

janka1
10. júl 2009

fyal patrim k vam a aj budem, ale niekedy fakt neviem s cim tu prispiet 😉 🙂 🙂
tak i vas len citam , aby som bola v obraze co a ako?

magic08
10. júl 2009

fyal: no tak to poslem postou, vsetko to zabijem na jednom mieste a budem cakat... 🙂
hadam stihnu prist na cas...

janka ale pridat sa mozes s akoukolvek temou... radi privitame novu temicku... 🙂

janka1
10. júl 2009

vcera som bola na usnom mam zapal zvukovodu, ale dnes je to uz lepsie , len dost blba noc do vcera rana bolaa najhorsie, ze ziedne lieky nemozes, tak som si dala aspon NO-SPA proti bolesti a zabralo 😉

magic08
10. júl 2009

zapal zvukovodu...? ako si k tomu prisla...
ja uz som davno nemala taky problem... naposledy este ako dieta. pamatam ako mi otec fukal cigaretovy dym do ucha. No ale strasna bolest, nezavidim ti jani.
Dufam, ze to coskoro podda, nech netrpis moc a mozes uzivat tehu 🙂

janka1
10. júl 2009

magic dik , dnes je to uz omnoholepsie ako vcera 😉
vraj prievan , alebo klima z auta , tak som uz vcetko porusila aj okna v praci aj klimu v aute 😀

magic08
10. júl 2009

no to je fakt take zradne, ta klima.
Nam v kancli permanentne ventilator fuci, uz som to tiez zrusila, lebo oci... nerada by som zapal ocnych spojiviek alebo nieco ine dostala...

fyalynka
10. júl 2009

jani, a NO-SPA je dovolene uzivat? 😕
ja ked som mala podobny problem, tak mi ta strasna bolest nenormalne vystrelovala do hlavy...myslela
som, ze su to moje posledne minuty...takze verim, ze je to hnusne a neprijemne 😔
tak fuuuuuuuuuhhhh ....fukam na dialku, aby to cim-skor preslo 😉

janka1
10. júl 2009

fyal vraj jednu max 2 tabl. denne v pohode 😨 tak snad si drl nerobi srandu 😀
ale aj na pribalovom letaciku nie je napisane nic o tom, ze sa v tehu nesmie uzivat dokonca pisu o bolestiach pred porodom atd

magic08
10. júl 2009

co idete dobre papat?

magic08
10. júl 2009

tak ma boli hlava, som totalne unavena...
nejdeme si pospat?

fyalynka
10. júl 2009

no urcite si nerobil srandu...to by si nedovolil! Len so prekvapena 😨 mne nechceli v lekarni vtedy ani
hoc-ake kvapky do nosa dat...vraj len jedny su take, ktore sa mozu v tehu 😖
Ale dobre, ze ti to aspon bolest utlmilo 😉

magic08
10. júl 2009

fyal tie lekarnicky niekedy vedia dobre prehanat z pozicie moci,...
no pre mna je smerodajne co povie lekar, ten to predsa vie lepsie ako nejaka farmaceutka... no nie?

fyalynka
10. júl 2009

magic, ja mam dnes len taky lahky obedik, celozrnne pecivko a zeleninku, lebo dnes o 14h padam odtialto 😀
najem sa doma, ak budem este hladna 😉 Dnes idem na stretavku z gympla, len tak sme si ju zbuchli,
sa tesim 🙂

ja som vtedy nebola nejako vazne chora, aby som musela ist k dr., alen som mala nadchu a tazko sa mi
dychalo, tak som myslela, ze kvapky budu stacit na co sa trepat k dr. 😒 Ale tiez mi to prislo divne...ved je
to aerosol, nemyslim ze to prenika do krvi! ...no nevadi, uz je to prec 😝

fyalynka
10. júl 2009

ale nebolo by od veci zamknut kancel a zdriemnut si...dnes som uz ledva rano vstala 😖
posledne noci mavam nejake tazke sny, ledva sa budim...a zase sa mi opakoval sen, ktory mavam dost
casto a neviem co znamena 😖 A zase som mala v sne dedka, ktory zomrel minuly rok ☹

magic08
10. júl 2009

fyal tak prijemnu zabavu prajem... vsetky ma opustate poobede. Moje dve kolegyne z kanclu, jedna uz odisla, druha sa chysta o jednej, ty o druhej, ved sa unudim na smrt... ☹
no ale uzi si tu stretavku prijemnu zabavu...

a k tym kvapkam, praveze vsetky kvapky sa cez sliznicu dostavaju aj do krvi, je fakt dolezite nekvapkat si hocico, ale zase tiez to nemusie tie lekarnicky prehanat, ze si len jedina. je ich viac a co ja viem, tak vacsina tychto nosnych kvapiek sa moze...

najdi si na nete, co to moze znamenat, niekde v snari... urcite ten sen ma nejaky vyznam, mozno nejaka sprava... 🙂
mne by to nedalo...

fyalynka
10. júl 2009

magic, dakujem...snad si dobre pokecame, vela ludi som nevidela uz par rokov 😉

no, nejako to tu poslednu hodinku vydrzis...zapni si nejake hry, pri tom vzdy uteka fajne cas 😀

snar som uz pozerala x-krat, moc tym obyc.snarom neverim...skor by som chcela, keby mi to mohol niekto
vysvetlit, kto sa tomu rozumie, s cim to moze mat spojitosti...napr. minuly zivot 😲

bonsai
10. júl 2009

dievčatá..už som tu..na chvíľku..neuveríte mi..kedže odušu natieram (už som skončila).. tie zárubne..asi aj hlúpnem z toho či čo..mal mi doniesť kuriér poštu - patróny do vodného filtra,ktoré som si včera objednala..no a on zazvoní, ja trúbka mu otváram..pozerám, bývame na prízemí on odchádza a ja pribuchnem dvere..samozrejme, že kľúč je zvnútra..normálne mi až mozog zamrzol..ešte, že bol taký milý a požičal mi svoj mobil, zavolala som manžela a ten po čase prišiel..lenže nevedela som ako zostal kľúč vo ddverách..ešte šťastie, že bol povytiahnutý..ufff.to mi odľahlo..

magic08
10. júl 2009

bonsai este ze bol kluc vytiahnuty, inak neviem neviem... 🙂
stastie 😀

magic08
10. júl 2009

fyal a nepoznas niekoho v okoli kto by mal take schopnosti?
staci sa len znamych popytat, ja som ani nevedela kolko u nas v okoli zije takych báb, kym som sa nezacala vypytovat... 🙂

janka1
10. júl 2009

kuk do albumu dala som tam moje MEGA BRUSKO 😀

magic08
10. júl 2009

juuuuuuj ake peknucke ... 🙂
len nech pekne rastie aj nadalej... 😉

fyalynka
10. júl 2009

janka, peknucke brusenko 😵

bonsai...teda poviem ti, toto si mala z pekla stastie, ze ten kluc bol povytiahnuty...ufff 😅

magic, nepoznam...skusim sa asi popytat 😒 Inak bola som na tej SP, pohoda, od dnes mi to plati, pride mi
domov vyrozumenie s cislom uctu, kam treba platit vzdy do 8.dna v mesiaci 😉 A tie 4,4% si mam vyratat
sama...to mi hned povedala 😖

magic08
10. júl 2009

no ved si to platis dobrovolne, tak je uz nad ich sily aby to vyratali oni, nechapes... 😀

janka1
10. júl 2009

ze pekneeee 😀 niektore baby v mojom tt maju ako hrasocek a ja uz meloon 😀 😀 😀
no ale zas ja cakam uz druhe 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre