Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

janka1
12. júl 2009

veruuu 😀 😀 😀

kpn
12. júl 2009

Dobru nocku zienky...

kpn
13. júl 2009

Dobre ranko zienky...tak aky ste mali vikendik?

magic08
13. júl 2009

dobre ranko katka 🙂
ako sa mas?

kpn
13. júl 2009

Ahojky magic...dobrucko...prave som po ranajkach. Dnes sa chystam na killer den...akosi nam vcera nalietalo velmo vela much do bytiku, takze sa na ne chystam novinami. 😀 Jedna uz padla za obet, mozno vyplasi tie ostatne a oni same povylietavaju von.

Co ty aky dnik ta dnes caka v praci??

magic08
13. júl 2009

zatial neviem, budem robit trosku inu pracu, tak sa stahujem, preberame spisy, takze mi to dnes asi ubehne... 🙂
cakam na ovulku, som myslela ze dnes mi teploty stupnu a oni nic ☹ tak asi bude neskôr...

kpn
13. júl 2009

Hej hej citala som si spatne, ze v porovnani s doterajsou pracou, toho budes mat ohodne viac a o nude isto nebudes ani pocut. Budem drzat palce, aby prechod na novu agendu bol v pohode, a nech nie su ziadne problemy.

Ovu isto pride neboj, kolky DC si? mas i graf...ak hej pridaj link

kpn
13. júl 2009

zienka ty mas ake nizke teploty, ze 36,3 ... a co ak je to ovu a od zajtra bude teplotka len stupat a stupat 😉

budem drzat palceky, aby rychlo dosla a vy len pekne snazilkujte

magic08
13. júl 2009

no take nizke mam pred ovu, po ovu tak okolo 36,6 - 37
no fakt som zvedava, co bude tento cyklus, lebo aj vytok je slabucky... ale aspon ze je...

kpn
13. júl 2009

magic a skusas i inu metodu ako meranie BT? Presne ako vravis, hlavne, ze je a koopec predstav a hmotneho sveta sa rodi myslienkami, takze pozitivne myslenie i ked je to niekedy tazke a vsetko bude dobre

magic08
13. júl 2009

nie, ale uvazujem ze dnes kupim ovu testy, este som to neskusala, len som zvedava, ci vobec ovu bude... no zvyknem mat tak medzi 15-20 DC, tak este je cas na stupanie... :

janka1
13. júl 2009

ahoojte 😵

magic08
13. júl 2009

ahoj jani 🙂

janka1
13. júl 2009

tak som sa vratila vz poradne 😵 😵 😵
fotocka v albume 😉

videla som gulicky aj pipicek krasny , takze mam v brusku na 100% Oliverka 🙂 😵

magic08
13. júl 2009

juuuj gratulujem 🙂
tesim sa s tebou... 😀

janka1
13. júl 2009

lepsia fotocka bude az poobede MM ma lepsi fotak aj lepsie vie fotit 😀 🙂

magic dakujeeeem utekam na endokrinologiu na kontrolu , potom sa sem stavim 😉

kpn
13. júl 2009

jeeej janik super sa tesim, ze si viddela maleho oliho vo vsetkej svojej krase. daj potom vediet ako na endo a este raz sa moooci tesim

magic08
13. júl 2009

dnes je tu nejak mrtvo... baby kde ste? 😀

kpn
13. júl 2009

magic ani nevrav...som sa tesila po vikendiku, ze konecne sa budem moct pridat do burlivej debaty chatov...a zatial je tu relativny klud.... fyalik vrat sa nam...kam si zmizla.

florencia
13. júl 2009

Ahoj snažilky aj budúce mamičky 🙂 Chcela by som Vás poprosiť o radu - užívate aj nejaké volnopredajné lieky alebo vitamíny? Ak si nájdete čas odpovedať, budem vďačná, papa 🙂

kpn
13. júl 2009

ahoj florencia, ked sme sa s muzikom snazili...tak som na 1,5 mes skusila kyselinu listovu, ale ked som videla, ze nepomaha, tak som ju vypustila a zvysok balenia vyhodila do kosa. inak som nic zvlastne nebrala ani neuzivala.

magic08
13. júl 2009

florencia ahoj
ja uzivam zatial len listovku, predtym som brala Centrum materna, no teraz som ostala len pri Kyseline listovej...

janka1
13. júl 2009

katka a preco si ju vyhodila? a ako si zistila, ze nepomaha???
ved kyselina je vitamin hlavne na to , aby tvoje babenko nemalo rasteo chrbtice a to vies posudit az po narodeni babenka 😉

florencia ja nie som zastancom vitaminov v umelom zlozeni 😉 radsej v prirodnom stve / zelenina, ovocie 😉 /
ale kyselinu sme brali 6 mesiacov pred otehotnenim aj manzel , nakolko zdielam nazor, ze aj muz je tvorcom babatka 😉 😉 inac nic ine som nebrala a ani neberiem 🙂

kpn
13. júl 2009

Janik ja som ju vyhodila pocas snazilkovania...po kontrole u dr mi odporucila kupit si babyplan od calibrum, kde je i kyselina listova. Takze teraz ju prijmam v tej podobe ... neboj nechcela by som ani ja, aby sa cosi stale prckovi ... a co ty ako si dopadla na endokrinologii ???

janka1
13. júl 2009

katuska dakujem za opytanie vsetko OK 😉 v piatok odber krvi a zas kontrola ...ja teraz v tehu sa nachodiim, ale co uz neurobim pre toho drobca 😵

kpn
13. júl 2009

Ako to tak sledujem, ty mas koopec kontrol v tehulkovani. Normalne uvazujem ci to je normalne, abo ci to mas taku skvelu doktorku janka. Bo mne to zatial pripada, ze sa s nejakymi kontrolami a odbermi ani prilis nezblizim, teda aspon zatial...ved uvidim co pride

janka1
13. júl 2009

katuska ved si budemem podavat info 😉
necuduj sa , ale uz sme to tu na fore rozoberali, ze kazdy dr. ma iny pristup a postup a naozaj kolko zien , tolko dr. tolko nazorov atd
ved uvidime co a ako 😉
napr. mne urobila sono uz v 4tt potom v 6tt a kazde 2tt v priemere, ale neporovnaj radsej , aby ta to neskrelo 😉
mozno mam naozaj stastie na dr. 🙂

verim, ze uz akokolvek to u teba bude, budes iba stastnaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kpn
13. júl 2009

Janulik uz som sa rozhodla...hladam si doktora nakoniec tu v BA. Sme s muzikom zvazili pre a proti...a jednoznacne sme dosli k zaveru, ze uz vo vyssom stadiu tehulkovania by nebolo rozumne cestovat hore dole 240 km a nedajboze, ze by som narychlo potrebovala pomoct, tak to si uz vobec neviem predstavit.

Ako je to s tym sonom, oni ti automaticky vytlacia fotecku...uz i ja by som brala pohlad na bublinku

janka1
13. júl 2009

😒 katuska ako som uz pisala kazdy dr. je iny takze necakaj vsetko to co mam ja 😒
nemusi ti ju vytlacit , ale aj moze ked bude chciet a taktiez ti nemusi sono urobit hned az po 10 a u niekoho po 12tt je to naozaj individualne 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre