• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
ahojte kockz, trosku sa zadrbavam :grinning:
mame vynimocny stav na predajni je nas dost, tak som na zadnom kompe, aj tak uz si nic naviac nevyrobim, plan splneny, leniva som ye ay :grinning:
tak reku, idem vas pozret
23. júl 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto tu nie je? sa slnite vonku?
23. júl 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sem uz tusim skoro nikto nechodi... :frowning2:

jane ahojcek :slight_smile: O tom case ked si pisala, ja som uz bola domka z prace, ale mala som nejaku robotu :unamused:
Teda ste sikovni, ked uz mate plan splneny :wink: Co mas inak nove? Kedy idete na tu dovcu? :sunglasses:
23. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre raneckooooooooooooooooo :wink:

piatoooooooooooooooooooooooooooooooooooooook :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. júl 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piaaaatooookkkk :grinning: :sunglasses:
24. júl 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesime sa vsetky :grinning:
katka v pondelok som v blave :wink: ale asi sa nestretneme :unamused: lebo len odovzdamem Vladku do landu a pokracujeme do Ciech :wink:
24. júl 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme dnes opekat, tak sa tesiiiiiiiiiiiiiimmmm :grinning:
a potom dovcaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
24. júl 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej fyal taak si oddychnes :wink: :slight_smile:
24. júl 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, konecne...hlavne od prace :wink:
co mas nove jani? :slight_smile:
24. júl 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fyal az teraz som sa dostala k netu :frowning2:

mam sa naozaj fahjn az som rada, ze je to tak :dizzy_face: :dizzy_face: myslela som si, ze to bude tazsie ,ale napodiv uplna pohoda normalka :slight_smile: a mozno je to aj tym, ze je let :slight_smile: , pekne pocasie a clovek to aj inac vnima :dizzy_face:
tak by som nerada, aby sa skoncilo leto a prisla hnusna jesen a zima :angry: brrrrrrrrr
24. júl 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, tak pred chvilou sme dosli, oddychnuti... som sa trosicku spiekla, ale v pohode....
inak vy ste tu toho vela nepopisali,som myslela, ze toho bude ovela viac.... :slight_smile:

inak kuknite moj graf, som z toho uz fakt paf... sa mi vobec nepaci.. :frowning2:

http://www.fertilityfriend.com/home/26f403
26. júl 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj magic, takze ste sa mali super, spokojni so vsetkym? :slight_smile:
My sme boli v piatok opekat, vratli sme sa vcera poobede, dnes tiez kade-tade beham, teraz este upratujem :confounded:
Ale uz sa tesim na utorok :grinning:

kukla som grafik, teplotka sice trosku klesla, ale neboj, nic este nie je stratene!!! Budes aj testovat, alebo pockas
ci bude ms meskat?
26. júl 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ten pokles pripisujem zmenenym podmienkam cez noc. V noci som vobec nespala, chodila som cikat, a potom som sa spiekla, tak ma bolel chrbat....
uvidim aka teplota bude zajtra a podla toho sa zariadim. Ale testovat ak vydrim budem az 1.8. :slight_smile:
no ak nebudem testovat uz zajtra... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic, ja si myslim ze nevydrziiiiiiiis :grinning: :grinning: :grinning:
a presen ta celkova zmena prostredia a vsetko, to mohlo ovplyvnit teplotku :wink:
26. júl 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, moja, mas pravdu. nevydrzala som a urobila teraz... :slight_smile:
nakolko su tie testy spolahlive? vies, tie co si aj ty objednavas, som objednala tiez..?
26. júl 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic, ja som skusala vtedy ked som bola naposledy tehu a ukazal mi // dva dni pred ocakavanou ms
a potom sa druha / len zosilnovala...takze u mna nesklamal...

tak co ti ukazal??????? :confused:
26. júl 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tien druhej ciarky...
ale dala som asi o 2 kvapky viac, tak som si na zaciatku myslela, ze som nieco pokazila, lebo sa robili akoby vlnky... no a kuknem po 3 min. a tam tienik...
26. júl 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jupiiiiiiiiiiiiii jupiiiiiiiiiiiiiiii supeeeeeeeeeeerrrrrrr :grinning: :grinning: :grinning:
magic, straasne moc vam drzim palceky!!!! Uvidis, ze to bude tehu, skus testik o dva dni, a druha druha / bude silnejsia, uvidis!!!! :wink:
26. júl 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videl tak tu druhu ciarku aj manzel, no nechcem tomu verit, nech potom nie som sklamana... pockat do mrchy, t.j. do stredy a skusim testnut ete raz
26. júl 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tesis viac ako ja... manzel s kamennou tvarou... zatial... :slight_smile:
26. júl 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v podstate si tri dni pred ms, a mne ukazal jasnu druhu / uz dvai dni pred...a bola to pravda!!!
Tak ja budem verit zatial za teba!!!! :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
26. júl 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skusim testnut v stredu,... co tam bude... :slight_smile:
len dufam, ze sa udrzi... si trosku vycitam, ze som tak skoro testla, este sa to moze zmenit...
26. júl 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teploty tomu absolutne nenasvedcuju.... zeby to malo byt tehu....
no mam chrobaka v hlave.... :unamused:
26. júl 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic, prave naopak...budes na seba davat skor pozor!!! A dva ci tri dni skor nie je zas tak skoro...je to
akurat :wink: A hlavne nesmies mat take negativne myslienky!!! :wink:
26. júl 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ak chces, kup si zajtra iny testik, s vysokou citlivostou a uvidis :wink:
26. júl 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mas pravdu, ze budem na seba davat väcsi pozor... :slight_smile:
tie tri dni ,nejak musim vydrzat... a potom testnem zas. mam doma 4 tie co som si objednala ten je s citlivostou 10 a potom mam este mamatest s citlivostou 20 ha-ha som zasobena dopredu... :grinning:

no tak ci tak, nic ine mi neostava, len to nejako vydrzat... :slight_smile:
26. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja neboj sa, vse bude ok!!! A ja verim tomu, ze si tehulka!!! Inak by sa tam tienik neobjavil :slight_smile: :wink:
26. júl 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko :slight_smile:
ako ste sa vyspinkali?ja by som si este pospala teda...! :frowning2:
nuz ked dojdem domov, ihned zalaznem :slight_smile:
27. júl 2009 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Magic jeeeej ta ja sa vratim po par uzasnych dnoch z domceku a co tu nevidim. Mooooc sa tesim a gratulujem, len sa neboj a zacni si to uzivat. Magic na testiku sa ti len tak pre nic za nic // neukazu, takze isto si tehulka. Opacny pripad je, ze test ukaze iba jednu ciarku a v skutocnosti zena moze byt tehotna, ale opacne to nie je mozne, bo ten test reaguje na hormon. drzte sa zlaticka
27. júl 2009 o 08:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj dakujem katuska, len neviem neviem... rano mi nedalo urobila som zas, a tiez tienik. fakt slabucka ciarocka, ani nefotim a nedavam do albumu, bo by ste aj tak nic nevideli....
no musim to nechat tak, a testnem opat az koncom tyzdna....
27. júl 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok