Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

jane1
23. júl 2009

ahojte kockz, trosku sa zadrbavam 😀
mame vynimocny stav na predajni je nas dost, tak som na zadnom kompe, aj tak uz si nic naviac nevyrobim, plan splneny, leniva som ye ay 😀
tak reku, idem vas pozret

jane1
23. júl 2009

nikto tu nie je? sa slnite vonku?

fyalynka
23. júl 2009

sem uz tusim skoro nikto nechodi... ☹

jane ahojcek 🙂 O tom case ked si pisala, ja som uz bola domka z prace, ale mala som nejaku robotu 😒
Teda ste sikovni, ked uz mate plan splneny 😉 Co mas inak nove? Kedy idete na tu dovcu? 😎

janka1
24. júl 2009

dobre raneckooooooooooooooooo 😉

piatoooooooooooooooooooooooooooooooooooooook 🙂 🙂 🙂

fyalynka
24. júl 2009

piaaaatooookkkk 😀 😎

janka1
24. júl 2009

tesime sa vsetky 😀
katka v pondelok som v blave 😉 ale asi sa nestretneme 😒 lebo len odovzdamem Vladku do landu a pokracujeme do Ciech 😉

fyalynka
24. júl 2009

my ideme dnes opekat, tak sa tesiiiiiiiiiiiiiimmmm 😀
a potom dovcaaaa 😀 😀 😀 😎

janka1
24. júl 2009

jeeej fyal taak si oddychnes 😉 🙂

fyalynka
24. júl 2009

ano, konecne...hlavne od prace 😉
co mas nove jani? 🙂

janka1
24. júl 2009

ahoj fyal az teraz som sa dostala k netu ☹

mam sa naozaj fahjn az som rada, ze je to tak 😵 😵 myslela som si, ze to bude tazsie ,ale napodiv uplna pohoda normalka 🙂 a mozno je to aj tym, ze je let 🙂 , pekne pocasie a clovek to aj inac vnima 😵
tak by som nerada, aby sa skoncilo leto a prisla hnusna jesen a zima 😠 brrrrrrrrr

magic08
26. júl 2009

ahojte babenky, tak pred chvilou sme dosli, oddychnuti... som sa trosicku spiekla, ale v pohode....
inak vy ste tu toho vela nepopisali,som myslela, ze toho bude ovela viac.... 🙂

inak kuknite moj graf, som z toho uz fakt paf... sa mi vobec nepaci.. ☹

http://www.fertilityfriend.com/home/26f403

fyalynka
26. júl 2009

Ahoj magic, takze ste sa mali super, spokojni so vsetkym? 🙂
My sme boli v piatok opekat, vratli sme sa vcera poobede, dnes tiez kade-tade beham, teraz este upratujem 😖
Ale uz sa tesim na utorok 😀

kukla som grafik, teplotka sice trosku klesla, ale neboj, nic este nie je stratene!!! Budes aj testovat, alebo pockas
ci bude ms meskat?

magic08
26. júl 2009

ja ten pokles pripisujem zmenenym podmienkam cez noc. V noci som vobec nespala, chodila som cikat, a potom som sa spiekla, tak ma bolel chrbat....
uvidim aka teplota bude zajtra a podla toho sa zariadim. Ale testovat ak vydrim budem az 1.8. 🙂
no ak nebudem testovat uz zajtra... 😀 😀 😀 😀

fyalynka
26. júl 2009

magic, ja si myslim ze nevydrziiiiiiiis 😀 😀 😀
a presen ta celkova zmena prostredia a vsetko, to mohlo ovplyvnit teplotku 😉

magic08
26. júl 2009

fyal, moja, mas pravdu. nevydrzala som a urobila teraz... 🙂
nakolko su tie testy spolahlive? vies, tie co si aj ty objednavas, som objednala tiez..?

fyalynka
26. júl 2009

magic, ja som skusala vtedy ked som bola naposledy tehu a ukazal mi // dva dni pred ocakavanou ms
a potom sa druha / len zosilnovala...takze u mna nesklamal...

tak co ti ukazal??????? 😕

magic08
26. júl 2009

tien druhej ciarky...
ale dala som asi o 2 kvapky viac, tak som si na zaciatku myslela, ze som nieco pokazila, lebo sa robili akoby vlnky... no a kuknem po 3 min. a tam tienik...

fyalynka
26. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵
jupiiiiiiiiiiiiii jupiiiiiiiiiiiiiiii supeeeeeeeeeeerrrrrrr 😀 😀 😀
magic, straasne moc vam drzim palceky!!!! Uvidis, ze to bude tehu, skus testik o dva dni, a druha druha / bude silnejsia, uvidis!!!! 😉

magic08
26. júl 2009

videl tak tu druhu ciarku aj manzel, no nechcem tomu verit, nech potom nie som sklamana... pockat do mrchy, t.j. do stredy a skusim testnut ete raz

magic08
26. júl 2009

sa tesis viac ako ja... manzel s kamennou tvarou... zatial... 🙂

fyalynka
26. júl 2009

v podstate si tri dni pred ms, a mne ukazal jasnu druhu / uz dvai dni pred...a bola to pravda!!!
Tak ja budem verit zatial za teba!!!! 😉 😀 😀 😀 😵

magic08
26. júl 2009

no skusim testnut v stredu,... co tam bude... 🙂
len dufam, ze sa udrzi... si trosku vycitam, ze som tak skoro testla, este sa to moze zmenit...

magic08
26. júl 2009

teploty tomu absolutne nenasvedcuju.... zeby to malo byt tehu....
no mam chrobaka v hlave.... 😒

fyalynka
26. júl 2009

magic, prave naopak...budes na seba davat skor pozor!!! A dva ci tri dni skor nie je zas tak skoro...je to
akurat 😉 A hlavne nesmies mat take negativne myslienky!!! 😉

fyalynka
26. júl 2009

tak ak chces, kup si zajtra iny testik, s vysokou citlivostou a uvidis 😉

magic08
26. júl 2009

no mas pravdu, ze budem na seba davat väcsi pozor... 🙂
tie tri dni ,nejak musim vydrzat... a potom testnem zas. mam doma 4 tie co som si objednala ten je s citlivostou 10 a potom mam este mamatest s citlivostou 20 ha-ha som zasobena dopredu... 😀

no tak ci tak, nic ine mi neostava, len to nejako vydrzat... 🙂

fyalynka
26. júl 2009

moja neboj sa, vse bude ok!!! A ja verim tomu, ze si tehulka!!! Inak by sa tam tienik neobjavil 🙂 😉

magic08
27. júl 2009

dobre ránko 🙂
ako ste sa vyspinkali?ja by som si este pospala teda...! ☹
nuz ked dojdem domov, ihned zalaznem 🙂

kpn
27. júl 2009

Magic jeeeej ta ja sa vratim po par uzasnych dnoch z domceku a co tu nevidim. Mooooc sa tesim a gratulujem, len sa neboj a zacni si to uzivat. Magic na testiku sa ti len tak pre nic za nic // neukazu, takze isto si tehulka. Opacny pripad je, ze test ukaze iba jednu ciarku a v skutocnosti zena moze byt tehotna, ale opacne to nie je mozne, bo ten test reaguje na hormon. drzte sa zlaticka

magic08
27. júl 2009

jooooj dakujem katuska, len neviem neviem... rano mi nedalo urobila som zas, a tiez tienik. fakt slabucka ciarocka, ani nefotim a nedavam do albumu, bo by ste aj tak nic nevideli....
no musim to nechat tak, a testnem opat az koncom tyzdna....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre