Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

magic08
30. júl 2009

ahoj katka 🙂

už 9tt ako to letí... 😀 super

takže rajčinky vravite, ano? tak musim dnes skocit k nasim na zahradu... do zasoby nazbierat...

kpn
30. júl 2009

len chod moja a pekne vela si ich naoberaj...

ja si dnes robim mnamky zeleninovy obed...zapekany patizon s rajcinami, paprikou... jasne a syrom navrchu.Nuz a vecer ideme na grill party tak sa celkom tesim.

Magic ani nevrav...velmo rychlo to leti...ved len pred nedavnom som podobne ako ty, nasla na testiku //.

tozvie ake aktivity ma na plane nasa fyal. posielam pozdravy 😀

magic08
30. júl 2009

hej hej, nazbieram za kosik 😀
zeleninove salatiky budeme papat, aj tak som uz moc pribrala 🙂 7 kg ha-ha 🙂 no aspon vyzeram uz, nie taka vychudnuta... ako som bola...

no aj ja by som sla na gril party, mnamky, ja take moc mam rada 🙂

fyal si uziva dovolenku 🙂 aj pocasie im krásne vyslo, dufam ze aj na severe je tak pekne ako u nas...
no ved nam poda vecer správy...

magic08
30. júl 2009

fyal ako ste sa dnes mali?

fyalynka
30. júl 2009

caaawte lasky 🙂
juuuj, dakujem vam ako na mna myslite 😀 Dnes bolo fakt nadherne pocasie, slniecko a velmi teplo 😎
Boli sme na Strbskom plese a na Solisku, super vyletik 😉 Ale poviem vam, som unavena...aj som si polezkala
ked sme sa vratlili 😅 Zajtra sa chystame do Tatranskej Lomnice, posledny vylet asi...mozno v sobotu sa este
po ceste zastavime v Demänovskej doline 😉

katka, veru to letiiii...uz 9 tt 😵 supeeer, hlavne ze je vse ok 😵

magic, neboj...aj tebe to tak rychlo pojde...este skusas testiky?

magic08
30. júl 2009

ahoj fyal, som rada, ze sa mate dobre, skoda ze sa blizi koniec vyletu... 🙂
no este si to uzite.

hej skusam, dnes dalsi, je v albume...

mam strach tomu uverit, aby to zas nedopadlo ako minule. Manzel sa tiez k tomu stavia tak ako ja. no su velke obavy...

fyalynka
30. júl 2009

magic, kukla som testik...nie je o com, si na milioooooon % tehuuulkaaaa 😵 😵 😵
nesmies ma negat. myslienky!!! Ja viem, ze su to blbe reci, pretoze ja som taka ista, vo mne je ten
strach tiez obrovsky, no bohuzial sa ho nezbavime 😔 A preto musime byt silnejsie ako ten strach
a porazit ho!!! 😉
Ja tiez neviem co bude o par dni, ak to nevyjde na // nebudem zufat, ale ak nahodou ano, budem sa
velmi bat co bude...ale v srdci verim, ze do tretice sa dockame zdraveho miminka 😵

A to iste prajem aj tebe...aj vsetkym co sme tu 😉 🙂

magic08
30. júl 2009

joj fyal bodaj by vam to vyslo cim skôr a vsetko bolo v poriadku...
🙂
velmi ti to zelam...

fyalynka
30. júl 2009

magic, dakujem si zlata 🙂
ale bojim, ze ak by nahodou boli // ze mi dr. vynada... 😒 Ale co, kaslem na nu...kto neriskuje nevyhra 😵
A keby som mala cakat este dalsie mesiace na snazilkovanie, asi byma coskoro poviezli na psychiatriu 😖

magic08
30. júl 2009

fyal ja mam to iste, ja som na september objednana k mojmu gyndosovi na preventivku a az potom sa mozme snazit. to som tam bola pred 2 mesiacmi, a teraz ked dojdem s pozitivnym tehu testom, neviem ci ma pochvali... 😝
tebe by kedy mali dojst vysledky?

fyalynka
30. júl 2009

vysledky koncom augusta 😒 tak uvidime... 😒
Mozno ta nepochvali, ale snad urobi vsetko pre to, aby bolo vsjo ako ma na 100% 🙂 😉
Oni si ti lekari najskor pofrflu, daju nam na vedomie ze sme neposluchli atd., ale potom bude dobre, neboj 😀

magic08
30. júl 2009

no to mas pravdu, ved co ine im aj ostava, ako sa postarat... 🙂 ak nie, su aj iny... 😀

no dufam, ze tie vysledky budu aj skôr a hlavne ze budu v poriadku... !

fyalynka
30. júl 2009

ak budu skor budu mi volat, inak ma objednali az na 4.9. 😕 lebo tam dr. nie je, odchadza 19.8.na dovcu,
ale mozem ist aj k inej ak budu skor ako som objednana a hlavne ked ich bude treba riesit skor! 😅
No v poriadku asi nebudu, asi sa potvrdi ta trombofilia, ale aspon snad budu vediet ako postupovat v pripade
tehu 😕

magic08
30. júl 2009

preco si myslis, ze nebudu v poriadku? ti nieco naznacili, alebo...?

fyalynka
30. júl 2009

no lebo uz mam urobene zakladne testy na zrazanlivost a tam mam jeden faktor zrazanlivosti vyrazne vysoky
a dr.- hematologicka povedala, ze to bude asi trombofilia a na gynde mi zase povedala, ze to bude asi ta pricina
oboch MA 😔

magic08
30. júl 2009

aha tak mi je luto, ze vysledky nevyzeraju ze dopadnu dobre. No dufam, ze to aspon nebude komplikovane, ze to bude to mensie zlo...
no aspon sa uz priblizili k dovodu...
to sa pri tehu pichaju nejake injekcie, ci co? nie?

fyalynka
31. júl 2009

ahooojte 🙂

magic, vcera som tu uz nebola, isli sme si zahrat karty a vyhrala som 😀 😀 ...chudacik mm nemohol to
rozdychat 😀 😀 😀
hej, pichaju sa injekcie, ale v niektorych pripadoch staci vraj zvysena davka kys.listovej...takze zavisi od zavaznosti
a konkrtneho pripadu...uvidime 😉

ozaj, ms uz meska ci si stale "pred" 🙂 Ani nevies ako sa z teba tesim, ze si tehu!!! 😵 😵 😵

...uz som tu zostala skoro sama...este mam jane, my to potiahneme spolu 😉

magic08
31. júl 2009

ahoj fyal, ja som sa tiez odmlcala, prihorelo mi maso na sporaku, potom mi PC obsadil MM a potom zacal chlpac skucat ze chce ist cikat. Tak sme boli na prechadzku... No som prave v obchodi ms, moja LF uz posledne mesiace bola 15, dnes som 15 DPO, takze zajtra. Ale jedna kocka ma naucila merat krcok, tak ten je tvrdy a uzavrety, takze mrchu necakam, uvidim do 18 DPO sa sledujem, ptoom kaslem na meranie a sledovanie a po tyzdni - dvoch navstivim dokiho...

gratulujem k vyhre, aj ten moj by to tazko rozdychal, kebyze vyhram, ale ja karty hrat neviem, tazke moj pripad by to nebol 😀

neboj fyal, ja verim, ze ta tromba bude ta lahsia forma, a ze sa ti rychlo podari otehu... a budeme tu sposocne tehulkovat do uspresneho kona...

fyalynka
1. aug 2009

ahojte babulky, uz sme domka...

ako sa mate, co nove? 🙂

magic08
1. aug 2009

ahoj fyal
akurat som na teba trafila 🙂
ako bolo?

fyalynka
1. aug 2009

magic, bolo supeeeeeer ale malo 😒
ked si pomyslim, ze v pondelok do prace, tak mi je do placu 😝 voooobec mi nechybala 😝

a co ty,ako sa mas? nejake priznaky uz zacali? 😀

magic08
1. aug 2009

hej, presne viem o com hovoris. my sme tak dosli v nedelu o siestej a v pondelok som musela do prace 😝 😝
rano som s placom vstavala...

mam sa dobre, nic mi nie je, ziadne priznaky nic.
pri prvom tehu som prsia mala hned, vacsie a bolestive, teraz nic, tak uz riesim ci je to o.k. no dufam, ze ano...

neviem kedy ist k lekarovi...?

fyalynka
1. aug 2009

magic, urcite je to ok...priznaky pridu urcite postupne a nemusia byt nakoniec ani nijako vyrazne 😉
no, vacsinou sa hovori, pockat kym ms meska aspon tyzden, lebo aj tak skor nebude na sono nic vidiet...
ja som bola 3 dni po meskani ms a okrem vysokej sliznice maternice nebolo nic ine vidiet, ale aspon som dostala
hned lieky na udrzanie (aj ked to nakoniec nepomohlo ☹ ) Tak ak chces, pockaj par dni a chod si to odkonzultovat k dr., kezde si tiez po potrate, nech si pod kontrolou uplne od zaciatku 😉

magic08
1. aug 2009

no ved prave preto to riesim, kedy ist. inak by som sla az o 2 tyzdne. No podla poslednej ms som v 5 tt, si myslim, ze to je skoro este. Som chcela, aby uz doki videl, nech viem, ci bije srdiecko. inak budem furt na to mysliet, ze ci bije. No asi pockam tyzden a tento tyzden sa objednam na dalsi pondelok...

fyalynka
1. aug 2009

ved to, zbytocne sa budes stresovat...bude lepsie, ked tam zavolas, povies co a ako, a oni ti urcite
poradia kedy bude najlepsie 😉 A hlavne sa naozaj nestresuj, vsetko bude ok, drzim silno prsteky 😵 😵 😵

magic08
1. aug 2009

dakujem pekne 🙂

my sme vcera vecer sli s mm na chvilu von. ze aspon na hodinku a nakoniec sme skoncili na diskoteke a prisli sme domov o 2:15 😀

pekne som zacala tehu, flakanim sa po nociach hi-hi 🙂

no ale po vcerajsku mam dost tak na 2 roky dopredu... 😀

fyalynka
1. aug 2009

magic, ty si teda cislo...ze disko 😀 ja by som tam mm nedostala...ked som take nieco spomenula minule,
tak sa ma opytal, ze ci tam pojdeme robit "rodicovsky" dozor 😀
ale aspon ste mali zmenu a ste sa zabavili 😉

magic08
1. aug 2009

no to nebolo celkom na disko, neboli sme primo v centre diania....
mame u nas bar, ktory ma 2 velke miestnosti a terasu... a pribudoli velku miestnost na diskoteky, a vcera bola prva. tak sme boli s bratom a jeho frajerkou a este s jendym mojim kamaratom s detstva, ktory sa vratil s Miami...
tak sme to trosku pretiahi, ale tolko kofoly som sa v zivote neopila este... 🙂

fyalynka
1. aug 2009

no este ze to bola len kofola 😉 necudovali sa, ze ficis len na kofce??? 😅

magic08
1. aug 2009

nie, ja malo kedy pijem, teda skoro vobec a manzel absolutne. ale svagrina tusi.... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre