Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
9. aug 2009

jane, ked so si precitala prve dve slova, ze "cakame" tak som sa potesila, ze si tehu 😅 ....no a ty
vlastne este nevies....tak siiiiiiilno drzim palce, uz ked ta ovu prisla,tak tam musia byt o par dni // 😀 😵

hej, snazilkovali sme, ale nic z toho, zajtra sto pro pride mrcha... ☹ dnes som robila poobede testik,
skareda / 😝 😖 a citim aj brusko, tak ms ista...no co nam ine ostava, ideme dalej 😒

kpn
9. aug 2009

jane to je ake dobre...drim palceky, prsteky a vse mozne i nemozne aby si sa radovala z //.

bety vitaj

fyalik moja...ta vasa zahradka u svokrovcov musi byt na nezaplatenie. ja na tvojom mieste oberam ovocicko ako o dusu...len keby ti moji tak daleko neboli.

kpn
9. aug 2009

fyalik ale by bolo prekvapko keby mrska nedosla....taaak by som sa s tebou tesikovalka....moooc vam to s mm prajem.

jane1
9. aug 2009

no fyal, ale niekedy testik vyjde predsa neskor a aj bolesti na ms mozes mat. kym mrchana nepride, tak mame nadej, hmm?
ja mavam lutearku 13 dni, tak este mame 7 dni minimalne pred sebou. ale kedze uz zajtra idem do prace, tak to asi opäť bude letiet den za dnom...
kolky si teraz DPO a aku mavas poovulacnu fazu?
pridem mrknut zajtra ako si dopadla
ako sa ma janulka?
o katke som citala ze fajn, uz je 10 tt, neuveritelne! 😕 😅

fyalynka
9. aug 2009

jeej, katka vitaj spat 😎 super, som rada, ze sa mate s drobcekom dobre, nevedla som co je s vami, bala som
sa o vas 😕
zahradky obe su skvele!!!! su len kusok od mesta, tak mozne ist kedykolvek,veru nafasovala som cernice, cukinu,
zemiacky, papriku, uhorky,rajcinky....no vse mozne i nemozne 😀 😀 😀 take vlastne zo zahradky je na nezaplatenie 😉

fyalynka
9. aug 2009

baby, ja nevrim tento mesiac na //, lebo som si neni ista ci bola vobec ovu 😖 robila som testiky a ani raz
nebola testovacia rovnako silna ako kontrolna ☹ takze mozno ani nebola...

jane, ale tebe to tento x vyjde, MUSI!!! 😵 😀

katka, dakujem, si zlata! Zajtra nam daj vediet co u dr, mimi uz bude krasne vidiet 😵 😵 😵

kpn
9. aug 2009

Fyalik moja si zlatucka...nie nie aspon zatial sa nam nic nestalo a viac menej zajtra vam budem vediet povedat viac i co sa tyka drobceka, ci sa vyvija tak ako ma. Viem ze vas zanedbavam v poslednom obdobi, hlavne od kedy som tehula 😖 , len zo zaciatku som citala prilis vela smutnych pribehov a moznosti co sa moze stat, takze som obmedzila svoje citanie na beletriu, a teraz akosi vzdy ked dorobim veci na bytiku chyta ma taka unava, ze spim, a pokial nespim tak hlcem...keby ste ma videli, som ako srotovnik, ktory cely den nieco do seba tlaci.

a poviem ti pravdu fyalik veru by som taku zahradku privitala, len ci by po mojej navsteve nevyzerala akoby sa nou prehrnulo stado kobyliek 😀

fyalynka
9. aug 2009

katka, ved na to ta zahradka je, aby sa dopestovali dobroty a nasledne spapali 😀
neboj,vsetko bude s mimi ok, budem na vas mysliet 😉 a cakat na info 😉

idem kukat kriminalky, papa zatial 🙂

kpn
9. aug 2009

Pa fyalik...drzkaj sa a neboj zazraky jestvuju. Drzim palceky a dobru nocku

jane1
9. aug 2009

Katuska, ze srotovnik 😀
fakt si stale hladna moja?

fyal, dakujem za nadej a obom aj Katke za to ze mi drzite palceky. my sa snazime okolo 3 rokov, tak ten zazrak by bol pre nas skutocne zazrakom!
no nadej je kazdy mesiac. teraz mi napada, ze sme vobec necakali na ovulu, ani na nu nemysleli, ani som nemerala ani nic, len sme oddychovali a tesili sa a milovali sa takmer kazdy den, a bez pocitu, ze co ked kazdym dnom bude ovula... alebo som ju necakala skorej ako po skonceni dvolenky
tak prave zato by to mohlo vyjst. no zatial som sice optimista ale prehnane nadeje si nerobim.

bettynka222
9. aug 2009

ahojteeee 🙂 dakujem za privitanie. poznam sa s fyalkou z inej temy, spolu sme si nedavno na striedacku presli smutnymi udalostami a teraz spolu bojujeme...teda az za chvilku, lebo my este mame zakaz otehotniet a ani organizmus este nie je uplne "opraveny" po otm vsetkom 😖

vsetkym tehlkam prajem pekne tehulkovanie...aby bolo vsetko v poriadku. kpn aj jaked osm bola tehu, tak ma niektore temy na konovi dost desili a radsej som nic necitala. je lepsie sa takemu citaniu vyhnut, lebo potom su zbytocne stresy. uvidis, vsetko bude v poriadku 😉

fyaly ty cakas na mna s ovu. ta moja zatial asi nechodi. ved tento mesiac som mala cyklus len 23 dnovy. a pisala mi lubka. prave prisla z dovolenky a idu este na kysuce. ta ma zas cyklus 31 dnovy, tak by mi par dni mohla prihodit 😀

kpn
10. aug 2009

Jane veru veru ako srotovnik...2 ranajky - vsetko pre istotu delim na skory a neskory 😀 , desiata, 2x obed,, olovrant a veceru sa snazim drzat na uzde a zostavam pri jednej, ale i tak to mnozstvo je ohromujuce. Tozvie ci si moj manzelik nehovori, ze by ma teraz radsej satil ako zivil 😀

Ale co ma tesi, ze nie som sama, bo aj kamaratka je sice dva tyzdne pozadu, ale prechadza rovnakymi stavmi ako ja, tak sa delime o skusenosti a poznatky. Vcera som jej podarovala obrovsky kus domacej orechovej torty a taka bola zlata, hned k tomu chcela i lyzicku... 😉

Bety...to mi je luto cim si si aj ty musela prejst, ale ja verim, ze sa vam to s manzelikom podari a uspesne dotehulkujeme vsetky... ty, nasa fyal, jane, no skratka vsetky.

BTW dobre ranko zienky

janka1
10. aug 2009

konecne to tu ozilooo 😵 😵 😵 😵
zdravim zienky z dovolenky aj novu zienku bettynku 😉
aj my ideme dnes na poradnu 😵 katka drzim palceky potom sa ozvi 😵 😵

a ja uz mam FARO pre Olivera doma, tak zienky kuk album 😀 😀

kpn
10. aug 2009

Jeeej janik ahoj moja...tak nakoniec ako vam to dopadlo s manzelikom...odvolalai ho z dovolenky? Faro je nadherne, velmi sa mi pacia farby... juuuj janka to je ake skvele uz vyberat taketo vecicky. Ozaj kde ste kupovali a cca ak mozem vediet v IP co ta vysiel? dakujem. Ja uz mam tiez vybraty, ale kupujeme az neskor a hlavne farbu podla pohlavia, co uz si teda vobec nie som ista ci to bude chalan a ci holka.

Inak janik dnes tam idem az na 15 takze sa vam ozvem az vecer. Len nesmiem zabudnut vypytat foto zo sona.

janka1
10. aug 2009

katuska 😵
akurat som vysla zo sprchy a idem sa obliekat 😵
aky mas vybrtaty?

fyalynka
10. aug 2009

dobre ranecko 🙂

jane, vy by ste si teda uz fakt zasluzili //, po takej dobe 😕 😉

betty, ja cakam na ms, o ovu "zatial" mozem len snivat 😉 uvidime, ci dorazi dnes potvora hnusna, ale necha
na seba cakat 😝 (inak nemusi vobec, ved ju ani nechcem 😀 )

katka, len si dopraj papanicko ked ti chuti 😉

janka, faro som videla, je krasny 😉

janka1
10. aug 2009

fyal dakujem ja sa z neho vytesujem aj ked je zbaleny a poskladany uz v skatuliach, ale predsa 😀 😀 😀

co sa tyka ovulky...pamatas 😉 ani mne v dane dni test nic neukazal ani ma brusko nebolelo 😉 a bolaaa 🙂

kpn
10. aug 2009

janik ... http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

ale farbu este nemame, paci sa mi cherry, apply, ale i liquid

fyalynka
10. aug 2009

janka, jasne ze pamatam...ale vcera poobede som robila testik, a nic 😒 ☹ cista skareda / 😝
tak uvidim do zajtra, ked nedorazi, potom skusim zase...

kpn
10. aug 2009
kpn
10. aug 2009

fyalik zlatko len neklesaj na nalade...niekedy to startuje velmi pomaly. a ja ti verim... 😉

janka1
10. aug 2009

katka ten som mala aj ja vybreany v rezerve , ale som si povedala, ze za tie prachy mi nestoji 😒 😉
ale to je len moj nazor 😉 🙂 inac je peknyyy

fyal nadej umiera posledna 🙂 hlavu hore 😉 drziiim silnooo palceky

fyalynka
10. aug 2009

katka, pekny kocik ste vybrali 🙂 aj mne sa paci zelena farba 🙂

a dakujem ze veris aj za mna 😀

fyalynka
10. aug 2009

janka, kedy ides k dr? 🙂

ja hlavu nevesiam, ved sme zacali skusat uz po druhej ms...cize skoro, ale ja som na to pripravena, takze to
nevnimam tak, ze by som sa necitila na tehu...samozrejme sklamanie bude ak nebudu // ale verim ze
coskoro sa podari 😵

janka1
10. aug 2009

fyal na 10.00 som objednana 😉 a cesta mi trva z domu 15 minut 🙂

fyalynka
10. aug 2009

janka, potom napis co ma nove maly chrustik 😉
budem mysliet na vas 🙂

jaaaaaaaaj, tak sa mi nechce pracovat 😝

magic08
10. aug 2009

ahojte babenky... tak my sme uz doma.. 🙂
ako sa mate..?

idem si vas precitat, vidim, ze ste toho dost popisali...

kpn
10. aug 2009

Ahojte zienky, tak dnes svojho drobceka neuvidim...doktorka je vraj chora a sestricka mi nedala este termin 😠
takze nic nove s nami.

Janka myslim na vas, cochvila si z prehliadly doma..daj potom vediet co drobcek.

Magic ahojky...ako ste sa mali??

magic08
10. aug 2009

ahoj 🙂
mali sme sa vyborne... Praha je krasna...
no som tak unavena, ze som rano musela zavolat do prace, ze beriem este 1 den dovolenky.... nebola som sa schopna postavit s postele, stale sa citim ako zbita...

kpn
10. aug 2009

och moja to si sa potom vobec nesetrila. Co vsetko ste stihli obehat? Davaj na seba pozor...a co tehulkovanie, zatial v pohodke?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre