Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
10. aug 2009

inak pocuvajte cice...blizi sa den, ktory sme si slubovali!!!!
JANKY budu mat meniny a chceli sme dat stretko 😀 😀 😀
hmmmm....????

janka1
10. aug 2009

ja som zaaaa 😉 len dajte vediet kde 🙂

fyalynka
10. aug 2009

ok, sme dve...kto sa este prida???? 😀

janka1
10. aug 2009

fyal tak asi iba my dve 😀

ja som si trolinku zdriemla 🙂 ale ma zobudil mobil 😠

fyalynka
10. aug 2009

to fakt uz nik???
babyyyyyy kde ste ked sa rozoberaju dolezite veci!?!?!?! 😕

janka1
10. aug 2009

nebooj sak dojdu vecer a uvidime kolko nas bude 😉

fyalynka
10. aug 2009

jani, mas nejake skusenosti s testom rapi clear? 😒

jane1
10. aug 2009

janulka, mrknem do dochadzkz a idemeeeeee

kpn
10. aug 2009

fyal ... nieco nam tym chces povedat...na teste rapi sa ti objavil tienik???? hovor moja...zvedava som

Inak ano mam s nim ja skusenosti s citlivostou na 10 mi ukazal velmi slaby tienik den pred mrchou ci v den mrchy uz ani sama neviem

kpn
10. aug 2009

Janka som stastnucka, ze je vse oki i ked skoda, ze sa drobcek nechcel nechat vyfotit ...

Janulky ja by som sa k vasej oslave celkom rada pridala pokial budem mat k dispo auticko...treba terminik aby sme vas oslavili.

Inak som bola s kamaratkou v meste, kupit si fitloptu na cvicenie, nech stale iba nejem, ale aj sa nejako hybem.Tak snad nebude len inventarom na byte, na ktory pada prach

fyalynka
10. aug 2009

katka, nie nic neukazal....len mne je taky nesympaticky... 😝 a u nas v lekarni tu na sidlisku iny nemali 😖
vcera som si ho robila poobede a nic, dnes som isla ze si kupim a mozno rano skusim...no a iny ze nemaju...
tak zase tento...ja mam radsej tie "do prudu mocu", nie tieto kvapkacie,neviem preco 😒
no nic, budem cakat... 😉

jane, no ved ty tam nemozes chybat, janka!!!!! 😉

janka1
10. aug 2009

fyal mam a dobry a vobec ja co som poskusala testy teraz tak kazdy bol iny a kazdy ukazal co som chcela vidiet 😀 😀

bettynka222
10. aug 2009

fyaly este stale ms nechodi? zebyyyyy? 😵 😵 😵

babule vy ste tu viacere z KE? ja osm tam mala byt tento vikend, lebo mam odtial kamosku, ale kvoli tej hormonalnej nerovnovahe prisla ms o tyzden skor a musela som ist na hormonalny profil na zaciatku ms...tak to nevyslo 😒 a inak fyal, ozvala sa mi ta hmatologicka (tiez z KE) ze mi skonzultuje vyslekdy cez mail. ale ze asi to nemam vsetko kompletne, tak by mi mohla zariadit testy cez BA...dobre, ze? 🙂

jeeej magic, ty si tehu? to je super. my mame este zakaz a ani nedodrziavanie nam teraz tehu neprinesie, lebo sa po tych voch potratoich vsetko pokazilo v mojo organizme ☹ cakam na vysledky hormonalneho profilu a snad sa ot potom niekam pohne....

fyalynka
11. aug 2009

dobre ranecko 🙂

betty, teda ta metaologicka je super, aspon budes vediet dalsi nazor a iny pohlad lekara 😉 U mna to budu
zajtra 3tt co som bola odberoch...uz sa nemozem dockat vysledkov!

inak ms nikde, test rapi clear dnes rano negat. / 😝 ☹ Ja sa len bojim, ze budem mat pokaslany cely cyklus 😒
Momentalne asi kaslem na to, budem cakat co bude... 😖

magic08
11. aug 2009

dobre ranecko babenky....
tak som uz v praci 😝 to je priserne kolko prace na stole. Sa z toho nevymotam ani za tyzden... 😝 😒

fyalynka
11. aug 2009

magic, vitaj spat medzi pracujucimi 😀 😀 😀
ako sa dnes citis??? 🙂

kpn
11. aug 2009

Dobre ranecko damy...

fyalka neboj ako pises uvidis co pride v najblizsich dnoch...mooc by som ti to priala
Magic tak ahojky do prace...ako babo, nevolnosti...snad ta velmi este netrapi.

Ja sa dnes zienky vytesujem ako blcha, asi sa vam budem zdat ako sibnuta, ale mna uz tie tepla velmo unavovali a vycerpavali. Unas pod mrakom a prijemnych 21 stupnov a cesrtvy vzduch...normalne neviem co od samej radosti...

janka1
11. aug 2009

ahojteee , tak ja uz v praci 😠 no ale zvykam si

fyalynka
11. aug 2009

katka, aj u nas pod mrakom, obcas prehanky...vzduch je suprovy ale celkom teplo u nas, ja som v kratkych
rukavoch 😀

janka, len tak dalej, pekne si zvykaj 😉 cakalo ta vela prace? 😕

inak dnes mi je taaak strasne divne od zaludka, ma svihne ked sa mi prida este nejaka zaludocna viroza,
lebo uz som bola z toho dnes 2x na wc 😒 (ale nie grckat 🤐 )

janka1
11. aug 2009

fyal dost, ale zvladam to , idem na obed 😉

a nemoze to byt tehu???

😵 😵

fyalynka
11. aug 2009

a kde je potom druha /??? 😖
takze asi nie... 🙄

fyalynka
11. aug 2009

ale prva navsteva wc bola hned rano cca po 5 minutach 😝

magic08
11. aug 2009

ahojte 🙂
ja sa este stale vymotavam z prace a o polhodku odchadzam do kosic do nemocky...
katusik zle mi je od rana... tazko na zaludku a len ma smadi akoby som prepila vcera noc.... takze babo dava o sebe vediet... no tesim sa, aspon viem ze je v poriadku, ja tie nevolnosti uz nejak vydrzim 🙂

fyal no mozno bude druha / neskôr... 🙂

fyalynka
11. aug 2009

magic, bodaj by si mala pravdu...ale vobec tomu nerozumiem 😒
veru, nejako to treba vydrzat, prvorade je mimi 😵
A co ides do nemocky??? 😕

magic08
11. aug 2009

aaaale, chodievam raz rocne na kontrolu s ocami... kedysi davno mi diagnostikovali glaukom, roky som sa na to liecila, az som sa dala raz skontrolovat na inej klinike a tam na mna kukali ze veda vy ziadny glaukom nemate... a tak chodivam raz rocne kuknut ocka, ci su o.k. na ich odporucanie...
ale tesim sa hned pojdeme s manzelikom na nakupy... 🙂

fyalynka
11. aug 2009

no pekne, to kam kukal ten lekar co ti to diagnostikoval??? Nemal nahodou on glaukom??? 😕 😝
ale aspon, ze na to inde prisli...
a co mas v plane kupovat? Tehu oblecko a vecicky pre mimi??? 😀

magic08
11. aug 2009

to taka lekarka, ze vsetci u nej glaukom maju... a pritom to tak vazna diagnoza... ja som z toho polroka v prdeli bola, ze slepa budem... a nakoniec aha... nic mi nie je...
nie, otec mal narodeniny tak mu chcem ist dnes zablahozelat a manzelik ma narodky v piatok, tak mu chcem nieco pekne kupit... dame si obedik, zmrzlinku a domkov ... 🙂
len keby mi tak tazko nebolo...

kpn
11. aug 2009

fyalik pamatam si obdobie ked sa vam s jankou podarilo najst // na testiku, vtedy mi cosi napovedalo take tie zvlastne pocity, ze ste v tom...a dnes ked pises o nevolnostiach teda o zaludku mam ten pocit opat.

Aku citlivost toho testiku si to skusala???

Inak ja prave tlacim obedik, konecne mozem opat varit v kuchyni a nenapina ma hned zo vsetkeho.

magic08
11. aug 2009

nooooo fyal citlivost mi nenapadla, to ty si teraz 20 robila, nie?
no babenky pomali sa lucim, vela som s vami dnes nebola, no musim sa pomaly zberat na vlacik, manzellik ma caka v ke

magic08
11. aug 2009

papa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre