• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
zajtra ma manzelik narodeninky a ja ani len netusim co mu dat :confounded: :confounded: :confounded: :frowning2:
13. aug 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som an tom ako ty fyal, ani mne sa nic nechce. Este stastie ze nemam ziadnu robotu,.... zatial..... :zipper_mouth:
no cely vikend planujem prelezat a prespat... nerobim absolutne nic! :grinning:
13. aug 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved mu daj zabaleny testik s // :grinning: a s cumlikom :grinning:
inak ja mavam tiez rovnaky problem! :unamused:
13. aug 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeej, to uz nie. Ale akurat rozmyslam, ze som mohla pockat s oznamenim // a povedat mu to zajtra. Ale zase on by si hned vsimol, ze sa nieco deje... prisiel by na to aj bez pozitivneho testu... :grinning:
13. aug 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas pravdu, asi by to bolo uz "neaktualne" :sweat_smile:
tak ja neviem, nepotrebuje nieco, ci uz na oblecenie alebo z kozmetiky? :confused:
13. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz tlacim obedik...objednala som si pizza stangle a cesnak. dressing :grinning: mnaaaam....len dufam, ze mi nebude
zle, lebo som mala na to strasnu chut :grinning:
13. aug 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na jeho oblecenie uz nemam skrine a kozmetika detto... fakt netusim co mu kupit. A ked sa ho opytam, tak mi povie ,ze on nechce nic. No to mi teda pomohol... :unamused:
fakt neviem. rozmyslam o balicku vitaminov, ako sportovec sa potrebuje dopovat viac ako mi ostatni, tak mozno skocim kuknut co by bolo na vyber v lekarni... no fakt neviem.... :unamused:
13. aug 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak taku odpoved dostanem vzdy aj ja :confounded: a to je to najhorsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak to mas dobry napad, tie vitaminy, to by sa potesil podla mna, ved tym nemas co pokazit :wink:
13. aug 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaaaaaaaaammmm fyal, to by som si dala aj aj.... :slight_smile: si mi chutky narobila :slight_smile: dobru chut
len pomaly, nech ti zle neostane :slight_smile:

no skocim do lekarni co maju na vyber. U nas ich mame asi 10 :confused:
13. aug 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem co by som spapala. je mi priserne na zaludku, ale zjest nieco musim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
asi si skocim len nieco male kupit do potravin
13. aug 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, veru dala som si do zaludka... :grinning: snad mi nebude tazko, lebo po cesnaku je mi dost casto...ale co
ked to tak lubim :sweat_smile:

magic, skus aspon trosku polievky (to mne pomahalo), alebo kusok rohliku so sunkou, nieco lahke proste :wink:
inak aj u nas je lekaren a banka na kazdom kusku :fearful:
13. aug 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to poznam, aj mne je po cesnaku tazko aj tri dni, ak ho zjem vela... ale ked niekedy je tazko odolat :slight_smile:
no teraz by som cesnak nezjedla ani za milinom...

hej pojdem pozriet co varia na okoli a vyberiem si snad, ak nie, tak potraviny to istia... :slight_smile:

doma plna chladnicka jedla a ja uz tyzden nemôzem ani kuknut do nej, kazdy vecer melon, alebo lahke cestoviny...
13. aug 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem pomaly na obedik, snad nieco zjem..... pridem za polhodku...
13. aug 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru chut :wink:
potom mi napis na co si dostala chut :grinning:
13. aug 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal ty potvorka...taku chut si mi narobila, ze idem pripravit cesto na pizzu a bude dnes pizza. mnam , len dufam, ze to nebude dlho trvat bo ma zmori hlad
13. aug 2009 o 12:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, to som rada, ze som vas tak navnadila :grinning: :grinning: :grinning:
inak aj ja budem dnes doma robit pizzu :wink: manzelik si nakazal :slight_smile:
13. aug 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ti je, stale nevolnosti non-stop :confused:
co porabas dnes???
13. aug 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som tu, mali vyprazany karfiol a zemiacky, tak som sa nechala nalakat... :slight_smile: nezjedla som to sice vsetko, nechcem aby mi bolo zle, tak len tak trochu, ale som si stihla jazyk opalit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaam, karfiol...luuubim :grinning:
teda, popaleny jazyk neprijemne boli :zipper_mouth:

ja som zase zostala pazrava, po tom cesnaku a hlavne ked mam mrchu som pazrava na sladke, tak som
bola teraz v bufete a kupila som si moje oblubene koko :grinning:
13. aug 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
realativne mi to preslo...takze rano som do mycky hodila riad z dvoch dni a spustila, teraz periem druhu davku a este dalsie 2 ma cakaju, v kuchyni sa mi prave dorobila hovadzia polievocka so zeleninou, a pripravujem pizza cesto .... takze dnes budem uzitocna...konecne.

No a podarilo sa mi dohodnut s kamaratkou vikend aby sme iba nekvasili doma, pojdeme sa prejst do Malych Karpat a potom opiect par spekaciek...a 1 som riesil vztah mojej svagrinej s priatelom ... :grinning:
13. aug 2009 o 12:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katusik tak ty si toho dnes postihala teda,... :slight_smile:

fyal koko tiez lubim, uz dlho som nemala :slight_smile: ja mam plny suflik vsakovakych keksov ale nemam chut absolutne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tak spala.... ak prestanem zmurkat, v stotine sekundy spim, este aj to pocasie,... u nas prsi taky malinky letny dazdik
13. aug 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic moja, uz aby si isla za tym dokym po PN a na kontrolu...doma ti bude dobre, budes sa setrit a hlavne si budes moct pospinkat vzdy ked ta to chyti.

Ja mam radsej chlad, takze ja sa z tohto pocasia normalne vytesujem...a keby sa dalo i sneh beriem :grinning: , ja som take zimne dite.
13. aug 2009 o 12:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, ako si riesila vztah svagrinej, ci nejako zle som to pochopila??? :sweat_smile:
inak si toho pekne postihala, sikulka :slight_smile:

magic, aj ja zaspavam, a to ani nie som tehu :grinning:

u nas nastastie neprsi, ale je pod mrakom, to je take utlmujuce tiez :rolling_eyes:
13. aug 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: nie nehadali sme sa, praveze teraz ako byvame vo vlastnom si rozumieme...len mali s priatelom nejaky problem, a on sa mi ozval...tak najskor prebiehali mierove rozhovory s nim, potom s nou...a snad uz je dobre. ja si asi ozaj kupim terapeuticke kresla a budem pokytovat terapiu
13. aug 2009 o 13:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, takze si riesila vztah ich dvoch...no ty si dobra dusa, ked si ich dala spat dohromady :grinning:
pozri sa, to mozes prevadzkovat aj na MD, tie dve kresla niekam umiestnis a budes si zarabat terapiou
ludskych dusiciek a srdiecok :grinning:
13. aug 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj fyalik...keby to bolo take lahke, ale terapia je tazka a potrebovala by som na nu vycvik, ktory jedfnak trva velmi dlho a jednak je to velky hltac peniazkov. Takze mozno raz, ale to je zatial daleko.

Prave som dojedla polievocku a moje brusko je take spokojne...nuz idem dokoncit este pizzu snad sa podari.
Ty sa dnes budes dokedy trapit v praci? A este jedna otazocka, stale plati to licenie na september??
13. aug 2009 o 13:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super ked je brusko spokojne a neprotestuje :slight_smile:
dnes som v praci cca do 15h :rolling_eyes: uz aby to bolo....
no jasne ze plati, ak mas stale zaujem :wink: treba povedat co, kedy jako...??? :dizzy_face:
...len ci budes so mnou spokojna... :confused:
13. aug 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, idem na kontrolu buduci piatok, takze este tyzden v praci musim vydrzat, neda sa nic robit... ked som bola minuly tyzden, tak sice potvrdil tehu, ale ze je velmi malinke, tak mi dal vitaminy duphaston a mam sa setrit, to sa mi sice akosi nedari, ako naschval, ale este tyzden vydrzim nejako a potom uz budem len oddychovat...
13. aug 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalik ja ti verim...takze pojdeme bez skusky...a kona sa to 12.septembra. saty este nemam vybrate...ale i to bude
13. aug 2009 o 13:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok