Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

jane1
14. aug 2009

Betzz, preboha!!! to preco taka zloba? to je otrasne. a neda sa vam osamostatnit?
a ona si mzsli ye pri takom spravani nestrati syna? ci je jej to jedno?

groka
14. aug 2009

betty to si pis ze budeme a naraz

fyalynka
14. aug 2009

ahojte zienky...

groka vitaj 😉 🙂

inak musim sa priznat, ze som mala teraz poobede strasnu depku...velmi som plakala a plakala a plakala... 😢
este teraz mam opuchnute oci, nos... ☹ A dovod? Za poslednych sa 10 dni sa v mojom okoli narodili
4 deti, dnes to stvrte..!!! A ja som to uz psychicky nezvladla 😔 Samozrejme ze vsetkym tie deturence
doprajem, ale naozaj ma to zmohlo ☹

groka
14. aug 2009

fyalinka ja som na tom podobne s placom ale pre iny dovod ale ked budem takto pokracovat tak co chvila budem aj po babatku,ked uz ma clovek depku,uz to ide samo a dakujem za privitanie

fyalynka
14. aug 2009

rada ta tu vidim, hned bude veselsie v temicke, ked nas tu bude viac 🙂

a ty preco plackas? tiez mas nejake depky? 😖

groka
14. aug 2009

fyalinka no hej ticha domacnost sa da povedat,nevsimanie si ma,netesenie sa z toho ze som zdrava ako tak a mame volnu cestu.............................

fyalynka
14. aug 2009

☹ to ma mrzi 😔
drzim palce,nech sa to cim-skor urovna, aby bolo snazilkovanie prijemne, psychicka pohoda a potom
krasne // 😵 dufam, ze to nie je vazne a bude vse oki!? 😕

ja som bola robit babovku, uz sa pecie. Som to mm slubila, tak nech maskrti 😉

jane1
14. aug 2009

ahojte, uz som domka, ale musela som sa najprv napapať 😀
urobila som si baklazanovu natierku so syrom a posypala som si to koprom. mnaaaam

baby vitajte!

fyalynka
14. aug 2009

jane, teda ty take dobroty chystas vzdy... 😀 🙂

jane1
14. aug 2009

ked ja som taky gurman 😀

fyalynka
14. aug 2009

😉 aj manzelikovi to tak chuti???

jane1
14. aug 2009

nooo, zelenina az tak moc ne 😀
ale su vynimky 😉

fyalynka
14. aug 2009

tiez musi mat mäso jak moj??? 😀
aj ked teda nemozem povedat, ze by zeleninku nechcel...

janka1
14. aug 2009

ahojteee vidim, ze mam co citat 😀 tak idem do toho ci mi date strucny obsah aby som nemusela?

fyalynka
14. aug 2009

tak co jani, precitala si si? 🙂

groka
14. aug 2009

ahojte idem este na chvilu odskok a potom pridem mam este nejake povinnosti

lubkabb
15. aug 2009

ahojte

môžem sa k vám pridať? Som tu na pozvanie od Bettynky a fyalynky. Dúfam, že rok 2009 bude predsa len so šťastným koncom pre všetky. V apríli som prvý krát otehotnela a nedopadlo to dobre ☹ . Čakali sme 3 cykly ako nám odporučil môj dr. Práve mi skončila tretia mrcha, tak sa môžme začať snažiť.

Bettynka, fyalinka - ako sa máte? Ako bolo u tej bylinkárky? Už som sa dnes vrátila z dovolenky - bolo super. Akurát, že som zas pribrala - teta stále vyvárala a beriem kyselinu listovú a nejak sa mi zdá, že z nej priberám. Teraz ma to trápi, ale čoskoro sa z toho budeme všetky tešiť - že ako sa zaguľaťujeme 😉 .

fyalynka
16. aug 2009

ahojte, prajem krasnu slnecnu nedelu 😎

lubka vitaj, rada ta tu vidim 😉
ja sa mam ako-tak, obcas depky - ale to nie je nic nove 😒 prave je tretia mrcha, takze po nej ideme na to 😀 😵
teta bylinkarka nam dala take kury/zabaly co si mam robit, takze po ms zacinam 😉 Inak aj mne sa zda, ze po
kys.listovej mi viac chuti papat a priberam, ale kaslem na to, to teraz neriesim, cakam na vysledky z hematka,
to je teraz prvorade 😉
Chudnut budeme potom spolu po porode 😀

Ako bolo na dovolenke??? 🙂

fyalynka
16. aug 2009

cice kde ste??? 😲

fyalynka
17. aug 2009

dobre ranecko, takze zaciatok tyzdna mame opät, zase pondelok 😝
ako ste vikendovali??? 🙂

magic08
17. aug 2009

ahoj fyal...
no ja som prelezela cely vikend, oslobodena od vsetkych domacich prac. Jedine co som uvarila v sotobu veceru a vcera kolac.... 🙂 zvysok bol na manzelikovi 🙂

ty si sa ako mala?

fyalynka
17. aug 2009

ahoj magic, no super, len nech sa pekne stara, potrebujes odpocivat 😉
a ako sa citis?

my sme mali taky relax vikend, v sobotu u nasich na chate - vylihovanie na slniecku, vecer kino, a vcera mala
navsteva u svokrovcov, potom som zehlila doma 🙂

magic08
17. aug 2009

no takze ste si super oddychli... 🙂

no vcera som myslela ze mi je trosku lepsie, aj som sa tak citila, no ale dnes rano ked som vstala som myslela, ze to moj koniec a ze volam do prace ze beriem dovolenku. no rozdychlala som to... teraz som sa najedla, tak je trosilinku lepsie, ale stale zle... no musim tento tyzden vydrzat a dufam, ze od pondelka som PN...

fyalynka
17. aug 2009

😀 mne sa to tak paci (myslim to v dobrom), lebo mam naozaj radost z tvojho tehu, tak aspon vieme, ze
mimi sa ma dobre 🙂
veru, este par dni a potom uz budes doma lezkat s vylozenymi nohami a nebudes sa musiet pretvarovat
ako v praci ze sa citis super 😒

magic08
17. aug 2009

zlatko dakujem, ja som tiez spokojna, ze viem, ze babu je v brusku dobre... 🙂 dufam, ze mu bude dobre aj nadalej...
vcera mi uz vrtal chrobak v hlave, ze co sa deje, ze mne neni aj tak zle ako byvalo, no dnes rano sa mi je aj za vcerajsok...

a mas pravdu, musim sa hrat ze som o.k,, ze mi nic nie je, no vycerpava to teda dost... 😝

fyalynka
17. aug 2009

to ti vcera dalo malinke asi vydychnut, aby si nabrala sily, a dnes sa opät prejavuje 😵
inak verim ti, ze to vycerpava sa pretvarovat, a je dost tazke 😒 ale uz len par dni 😉

mas vela roboty?

magic08
17. aug 2009

no dnes zatial nie, nastastie, treba mi len papierovacky dokoncit, ale nie je toho vela, a nemusim pritom rozmyslat 🙂 som dnes zase sama, kolegyna ma dovolenku, no zajtra by uz mala byt...

ty ako ? vela?

fyalynka
17. aug 2009

no este ze netreba rozmyslat, na pondelok je to moc narocne 😀 😀 😀

ja tiez nemam vela (zatial), musim dat dokopy par papierov, takze pohoda 🙂

magic08
17. aug 2009

no aspon ze nemame toho vela v praci... 😀

fyalynka
17. aug 2009

...zatial...radsej sa nechcem tesit popredu 🤐
dnes bude teplo, mohli by nas pustit skor domov - aj ked tomu nedavam vela nadeje 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre