• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
groika jeeej to je super, ze uz mozete ist na to. ja mam od tretieho dna ms clostil a na 13 DC zase folikkulimetriu..tak osm teda tiez zvedava :confused:

magic no ked is spomeniem ako mne bolo uz v 5 tt...som vkuse grcala a spala. nic poriadne som nezjedla a vkuse osm mala kyselinu....to si fakt neviem predstavit ako by som pritom pracovala (ja osm vtedy pisala diplomovku). takze je mozne, ze to pocas tehu budem mat zas, ze? a to potom mam ist na Pn tiez? mam to povedat doktorovi alebo ako to budes riesit ty?

lubi ahoooooooooooooj :slight_smile: a ty su na tom ako so snazilkovacimi pripravami? vidim ze uz len my dve s fyalkou sme nesnazilky, ale to sa siedmeho septembra zmeni (aspon u mna :grinning:)

fyalik ale psika do bytu....co ti ja viem. mate to tam vsetko krasne, novucicke a psik by mal byt vonku. a neboj, nic ti neutecie ked is ho kupis aj za desat rokov...na to ti biologicke hodiny netikaju, to kvoli detom nam zvonia n apoplach :grinning:
18. aug 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betty ahooooj,
no ja dnes asi nebudem stihat :frowning2: a piatok, sobota, nedela - uz mam tak rozplanovany, ze
nebudem mat tusim ani chvilku na oddych :unamused: Tak co, nechame to na dalsi tyzden? Budem to snad mat
aj ja volnejsie - teraz vo stvrtok ma caka dolezity seminar s ministerstvom, tak som na nervy :rolling_eyes:
Inak fakt, to sa neda dlho praktizovat "utekat" na cele dni z domu... :confounded:
Mne konci uz pomaly ms, kupila som si cajik co kazala teta, a musim este zohnat semienka na obklady :confused: a
ideme na to :grinning: aj na snazilkovanie :grinning:
Ved to, ze do bytu psika nechceme...preto mm stale hovori, ze "raz" budeme mat domcek a tam mi ho
kupi :sweat_smile:
18. aug 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, takbuduci tyzden :slight_smile: ja tiez urcite od piatka do pondelka nebudem stihat, lebo budem utecena z domu :grinning: a citala osm, ze manzelik sa cuduje, ze este neobkladas. ako sa pekne o to zaujima. sa mi to paci :slight_smile: je vidiet ze aj on tuzi po babatku. a to je dolezite, lebo j emnho parov, ktore ani z daleka nezdielaju rovnake nadsenie... :confused:
jasne ked bude domcek, bude aj psik. mne moj mm povedal, ze pes az ked vyrastu deti...takze podme do plodenia fyaly a mozno aj pes bude :grinning: a inak ked sme pri psoch, prave idem postrazit toho nasho (teda nasich psa). uz su prestahovani na domceku, ale isli do tatier a chudak pes je z toho mimo. este tam nebyvaju ani mesiac a uz su prec. chudatko zvieratko...on sa zlakol ze ho opustili...vies on boil tyrany, vyhodeny a pritulal sa k nasim na stvabu. a tak si ho nechali :dizzy_face:
18. aug 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, sme dohodnute na buduci tyzden :wink:
veru, snazi sa, zaujima sa...to naozaj nemozem ani jedno zle slovko povedat, je zlaty a mne to pomaha ked
viem, ze aj za mna mysli pozitvne :sweat_smile: Takze kvoli psovi ideme plodit, no dobreeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
Jeeej, to je naozaj krasny cin, osvojit si zatulaneho psicka, dobre srdce maju :dizzy_face: Tak sa pekne o neho postaraj, nech mu nie je smutno :wink:
A este sa nevypytuju, necuduju sa, ze nie si stale doma? ...mohlo by im to uz "zapalit" kvoli comu to je :confounded:
18. aug 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. aug 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence, no konecne som sa dostala aj na net. od rana som mala "zabavku" v podobe papierov... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uz je toho menej... :slight_smile:

betty no je dost mozno ze ti pri dalsom tehu bude podobne. Mne pri prvom nebolo az tak zle ako mi je teraz. Teraz je to horsie, najhorsie rano a potom poobede, ale v podstate velmi zle mi je cely den nepretrzite... Najlepsie ked spim, vtedy nic necitim... :wink:
no ja predpokladam, ze ma doki v piatok vypise na PN sam, nokolko som po potrate a otehu som skôr ako sme mali povolene :slight_smile: a ak mu to nenapadne, tak mu poviem, ze chcem radsej ostat doma... ze sa citim velmi zle pocas celeho dna. neverim, ze ma doma nenecha...

fyal ako dnes? v praci vela?
18. aug 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj magic, chudatko moje, takto ta zavalili s papiermi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja si tiez mylslm, ze ta bez vahania necha doma na PN. Dnes v praci - no klasika, dotahujeme veci k zmluvam
a na stvrtkovy seminar :unamused:
18. aug 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtééééééééééé
18. aug 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahóóóóóóój...ako sa mate s drobcekom??? :slight_smile:
18. aug 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic mne bolo najhorsie po zobudeni. vtedy som mala vzdy hroznu kyselinu a vsetko co som zjedla osm aj hned vygrcala. a kedze som spavala na etapy, tak som aj kyselinu mala furt aj som grcala furt :grinning:
inak co sa tyka mna, tak ja ma pocit, ze by ma elias nenechal na rizikovom. ja ani neviem preco si to myslim....ale myslim si to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

fyalus svokra dnes skoncila v nemocke. ma vysoky krvny tlak. si ju tma nechaju, tak zase mame asi doma klud. ale svagrina teraz nebude mat svoju sluzku pri sebe, tak neviem, ci nas nepride terorizovat ona :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahoj groka :slight_smile:

a kde je jane? nasa dalsia snazilka, hmmmm?
18. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betty, no na jednej strane aspon mas doma klud, ale na druhej strane zase nikomu neprajeme zdravotne
problemy... :unamused:
inak mne kto si povedal, ze ked uz zena mala potrat, tak kazde dalsie tehu je uz povazovane za rizikove,
tzn. ze PNka je samozrejma :wink:

a jane ma toho asi vela v praci, ona sa tu ukaze ked bude mat cas :wink:
18. aug 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyaly to je jasne, ze jej neprajem tu nemocnicu. bola som ju dokonca aj pozriet, ako dobrucka nevesticka :grinning: ale varit jej radsej nebudem....to by moje kulinarske umenie nemusela prezit....ale nieeee, celkom dobre varim, ale vkuse to iste dokola... :stuck_out_tongue_closed_eyes: pojdem asi niekam sa zaucit. nechces mi dat kurzy varenia? :grinning:
18. aug 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja, rada ta nieco naucim...len ci by ti to chutilo... :sweat_smile:
ja varim aj take uplne obyc. jedla... :slight_smile:
18. aug 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak svokra ma zase dostala. prave sme prisli od jednych znamych a vraj moja svokra ich svokre hovorila, ze jej vadi,z e sa pozname a stretavame...teraz je to take blbe, lebo ten chalan robi nieco so svokrom...no ja uz nemam slov :cry:
18. aug 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bettynka,

máš to ty ale trápenie...
18. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubi :sunglasses:
ako sa mas? napis aspon ty nieco pekne....rozmyslam nad tym, ze zajtra sa odstahujem k nasim. mal asom to urobit uz davno a aj som sa niekolkokrat balila...ale manzel bol stale proti. nechcela osm ist bez neho. ale ked uz toto nevyriesi, tak na to asi kaslem
18. aug 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach moja..a vaši bývajú ďaleko? Nemohol by ísť tvoj muž s tebou? To sa neboja, že prídu o syna takýmto správaním?
18. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, čo ti poradiť. Viem len, že je pre nás dôležitý pokoj a psychická pohoda.
18. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahojte opat som tu zas,nejako som vas len pozdravila dnes a potom sme mali plan
18. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ani ja ju nemám 100-nú. Vždy, keď si myslím, že nás už nič zlé nečaká, sa stane niečo zlé.
18. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dnes mame od jonasa sa snazit,neviem ako to funguje,nejde mi to do hlavy,uz aj vcera sme neico zacali,ale dnes dokoncime
18. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betty ani nespomynaj svokru,ja som si toolko vytrpela,chvala bohu to je za mnou ale niekedy ani nie,ale hlavne tam uz nebyvam
18. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj groka, myslíš, že ten jonášov výpočet naozaj funguje? snažíte sa o konkrétne pohlavie?
18. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bettynka, koľko si už u svokry?
18. aug 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubkabb :wink: :wink: :wink: neviem ako to funguje,viem,ze mnohe zeny otehotneli a to s jednym vajickovodom a podobne,mne je dno pohlavie,mam len napisane,ze dnes som najviac plodna,este mi konci mrcha,uz len take nic skoro ale cista som este neni
18. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to môžeš aj teraz otehotnieť? to si si zaplatila výpočet?
18. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď ovulácia býva v strede cyklu, nie?
18. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka zatia som si nezaplatila ale planujem po cca 3 mesiacoch ak sa nepodari,toto som si dala vypocat na webe,a 2 strany mi vyhodilo datum 18 v jednom dokonca 16,17,18 alebo 17,18,19

no viem ze ovulka je vtedy,no neviem ako to je,ale zas vela zien otehonie aj pocas mrchy
18. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošli mi prosím ťa link
18. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne sa môžme snažiť, tak by som vyskúšala
18. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok