Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

bettynka222
18. aug 2009

groika jeeej to je super, ze uz mozete ist na to. ja mam od tretieho dna ms clostil a na 13 DC zase folikkulimetriu..tak osm teda tiez zvedava 😕

magic no ked is spomeniem ako mne bolo uz v 5 tt...som vkuse grcala a spala. nic poriadne som nezjedla a vkuse osm mala kyselinu....to si fakt neviem predstavit ako by som pritom pracovala (ja osm vtedy pisala diplomovku). takze je mozne, ze to pocas tehu budem mat zas, ze? a to potom mam ist na Pn tiez? mam to povedat doktorovi alebo ako to budes riesit ty?

lubi ahoooooooooooooj 🙂 a ty su na tom ako so snazilkovacimi pripravami? vidim ze uz len my dve s fyalkou sme nesnazilky, ale to sa siedmeho septembra zmeni (aspon u mna 😀)

fyalik ale psika do bytu....co ti ja viem. mate to tam vsetko krasne, novucicke a psik by mal byt vonku. a neboj, nic ti neutecie ked is ho kupis aj za desat rokov...na to ti biologicke hodiny netikaju, to kvoli detom nam zvonia n apoplach 😀

fyalynka
18. aug 2009

betty ahooooj,
no ja dnes asi nebudem stihat ☹ a piatok, sobota, nedela - uz mam tak rozplanovany, ze
nebudem mat tusim ani chvilku na oddych 😒 Tak co, nechame to na dalsi tyzden? Budem to snad mat
aj ja volnejsie - teraz vo stvrtok ma caka dolezity seminar s ministerstvom, tak som na nervy 🙄
Inak fakt, to sa neda dlho praktizovat "utekat" na cele dni z domu... 😖
Mne konci uz pomaly ms, kupila som si cajik co kazala teta, a musim este zohnat semienka na obklady 😕 a
ideme na to 😀 aj na snazilkovanie 😀
Ved to, ze do bytu psika nechceme...preto mm stale hovori, ze "raz" budeme mat domcek a tam mi ho
kupi 😅

bettynka222
18. aug 2009

oki, takbuduci tyzden 🙂 ja tiez urcite od piatka do pondelka nebudem stihat, lebo budem utecena z domu 😀 a citala osm, ze manzelik sa cuduje, ze este neobkladas. ako sa pekne o to zaujima. sa mi to paci 🙂 je vidiet ze aj on tuzi po babatku. a to je dolezite, lebo j emnho parov, ktore ani z daleka nezdielaju rovnake nadsenie... 😕
jasne ked bude domcek, bude aj psik. mne moj mm povedal, ze pes az ked vyrastu deti...takze podme do plodenia fyaly a mozno aj pes bude 😀 a inak ked sme pri psoch, prave idem postrazit toho nasho (teda nasich psa). uz su prestahovani na domceku, ale isli do tatier a chudak pes je z toho mimo. este tam nebyvaju ani mesiac a uz su prec. chudatko zvieratko...on sa zlakol ze ho opustili...vies on boil tyrany, vyhodeny a pritulal sa k nasim na stvabu. a tak si ho nechali 😵

fyalynka
18. aug 2009

ok, sme dohodnute na buduci tyzden 😉
veru, snazi sa, zaujima sa...to naozaj nemozem ani jedno zle slovko povedat, je zlaty a mne to pomaha ked
viem, ze aj za mna mysli pozitvne 😅 Takze kvoli psovi ideme plodit, no dobreeeeeee 😀 😀 😀
Jeeej, to je naozaj krasny cin, osvojit si zatulaneho psicka, dobre srdce maju 😵 Tak sa pekne o neho postaraj, nech mu nie je smutno 😉
A este sa nevypytuju, necuduju sa, ze nie si stale doma? ...mohlo by im to uz "zapalit" kvoli comu to je 😖

fyalynka
18. aug 2009

baby, toto si precitajte!!!!!!!!

http://www.cas.sk/clanok/127845/video-tunisanka...

nemam slov.... 😲 😕 😨

magic08
18. aug 2009

ahojte dievcence, no konecne som sa dostala aj na net. od rana som mala "zabavku" v podobe papierov... 😝 no uz je toho menej... 🙂

betty no je dost mozno ze ti pri dalsom tehu bude podobne. Mne pri prvom nebolo az tak zle ako mi je teraz. Teraz je to horsie, najhorsie rano a potom poobede, ale v podstate velmi zle mi je cely den nepretrzite... Najlepsie ked spim, vtedy nic necitim... 😉
no ja predpokladam, ze ma doki v piatok vypise na PN sam, nokolko som po potrate a otehu som skôr ako sme mali povolene 🙂 a ak mu to nenapadne, tak mu poviem, ze chcem radsej ostat doma... ze sa citim velmi zle pocas celeho dna. neverim, ze ma doma nenecha...

fyal ako dnes? v praci vela?

fyalynka
18. aug 2009

ahoj magic, chudatko moje, takto ta zavalili s papiermi 😝
ja si tiez mylslm, ze ta bez vahania necha doma na PN. Dnes v praci - no klasika, dotahujeme veci k zmluvam
a na stvrtkovy seminar 😒

groka
18. aug 2009

ahojtééééééééééé

fyalynka
18. aug 2009

ahóóóóóóój...ako sa mate s drobcekom??? 🙂

bettynka222
18. aug 2009

magic mne bolo najhorsie po zobudeni. vtedy som mala vzdy hroznu kyselinu a vsetko co som zjedla osm aj hned vygrcala. a kedze som spavala na etapy, tak som aj kyselinu mala furt aj som grcala furt 😀
inak co sa tyka mna, tak ja ma pocit, ze by ma elias nenechal na rizikovom. ja ani neviem preco si to myslim....ale myslim si to 😝

fyalus svokra dnes skoncila v nemocke. ma vysoky krvny tlak. si ju tma nechaju, tak zase mame asi doma klud. ale svagrina teraz nebude mat svoju sluzku pri sebe, tak neviem, ci nas nepride terorizovat ona 😝

ahoj groka 🙂

a kde je jane? nasa dalsia snazilka, hmmmm?

fyalynka
18. aug 2009

betty, no na jednej strane aspon mas doma klud, ale na druhej strane zase nikomu neprajeme zdravotne
problemy... 😒
inak mne kto si povedal, ze ked uz zena mala potrat, tak kazde dalsie tehu je uz povazovane za rizikove,
tzn. ze PNka je samozrejma 😉

a jane ma toho asi vela v praci, ona sa tu ukaze ked bude mat cas 😉

bettynka222
18. aug 2009

fyaly to je jasne, ze jej neprajem tu nemocnicu. bola som ju dokonca aj pozriet, ako dobrucka nevesticka 😀 ale varit jej radsej nebudem....to by moje kulinarske umenie nemusela prezit....ale nieeee, celkom dobre varim, ale vkuse to iste dokola... 😝 pojdem asi niekam sa zaucit. nechces mi dat kurzy varenia? 😀

fyalynka
18. aug 2009

moja, rada ta nieco naucim...len ci by ti to chutilo... 😅
ja varim aj take uplne obyc. jedla... 🙂

bettynka222
18. aug 2009

no tak svokra ma zase dostala. prave sme prisli od jednych znamych a vraj moja svokra ich svokre hovorila, ze jej vadi,z e sa pozname a stretavame...teraz je to take blbe, lebo ten chalan robi nieco so svokrom...no ja uz nemam slov 😢

lubkabb
18. aug 2009

ahoj bettynka,

máš to ty ale trápenie...

bettynka222
18. aug 2009

ahoj lubi 😎
ako sa mas? napis aspon ty nieco pekne....rozmyslam nad tym, ze zajtra sa odstahujem k nasim. mal asom to urobit uz davno a aj som sa niekolkokrat balila...ale manzel bol stale proti. nechcela osm ist bez neho. ale ked uz toto nevyriesi, tak na to asi kaslem

lubkabb
18. aug 2009

ach moja..a vaši bývajú ďaleko? Nemohol by ísť tvoj muž s tebou? To sa neboja, že prídu o syna takýmto správaním?

lubkabb
18. aug 2009

neviem, čo ti poradiť. Viem len, že je pre nás dôležitý pokoj a psychická pohoda.

groka
18. aug 2009

tak ahojte opat som tu zas,nejako som vas len pozdravila dnes a potom sme mali plan

lubkabb
18. aug 2009

ale ani ja ju nemám 100-nú. Vždy, keď si myslím, že nás už nič zlé nečaká, sa stane niečo zlé.

groka
18. aug 2009

my dnes mame od jonasa sa snazit,neviem ako to funguje,nejde mi to do hlavy,uz aj vcera sme neico zacali,ale dnes dokoncime

groka
18. aug 2009

betty ani nespomynaj svokru,ja som si toolko vytrpela,chvala bohu to je za mnou ale niekedy ani nie,ale hlavne tam uz nebyvam

lubkabb
18. aug 2009

ahoj groka, myslíš, že ten jonášov výpočet naozaj funguje? snažíte sa o konkrétne pohlavie?

lubkabb
18. aug 2009

bettynka, koľko si už u svokry?

groka
18. aug 2009

lubkabb 😉 😉 😉 neviem ako to funguje,viem,ze mnohe zeny otehotneli a to s jednym vajickovodom a podobne,mne je dno pohlavie,mam len napisane,ze dnes som najviac plodna,este mi konci mrcha,uz len take nic skoro ale cista som este neni

lubkabb
18. aug 2009

a to môžeš aj teraz otehotnieť? to si si zaplatila výpočet?

lubkabb
18. aug 2009

veď ovulácia býva v strede cyklu, nie?

groka
18. aug 2009

lubka zatia som si nezaplatila ale planujem po cca 3 mesiacoch ak sa nepodari,toto som si dala vypocat na webe,a 2 strany mi vyhodilo datum 18 v jednom dokonca 16,17,18 alebo 17,18,19

no viem ze ovulka je vtedy,no neviem ako to je,ale zas vela zien otehonie aj pocas mrchy

lubkabb
18. aug 2009

pošli mi prosím ťa link

lubkabb
18. aug 2009

konečne sa môžme snažiť, tak by som vyskúšala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre