Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

bettynka222
18. aug 2009

ahojteeee 🙂 sme to tu s mm riesili, tak osm tu chvilku nebola

lubkabb
18. aug 2009

a poriešili ste niečo?

bettynka222
18. aug 2009

no u svokrovcov som 5 rokov (dlha doba) a s manzelom sme spolu 7 rokov (ale svadba bola neskor.....vtedy kedy lubkina 😀). vsetko bolo fajn, ale moja svagrina ma od zaciatku neznasala. no a po styroch rokoch harmonickeho vztahu so svokrovcami a vsagrom vsetko znicila....takz tolko. ale asi sa neodstahujem. uz to tu pretrpim a snad sa coskoro odstahujeme do vlastneho. ona je taka introganka. svokrovi natrpe neuveritelne veci ☹ a najhorsie je to, ze nam zakazuje mat deti, teda zakazovala nam to az kym som nepotratila...potom sa trosku spamatala

lubkabb
18. aug 2009

nechápem, ako sa človek môže až na toľko nechať ovplyvniť druhým človekom. Veď 4 roky ste si rozumeli...Fakt je to pre mňa nepochopiteľné.

lubkabb
18. aug 2009

a švagriná sa nemieni sťahovať?

lubkabb
18. aug 2009

ozaj Bettynka a plánuješ prekvapiť drahého nejak na výročie?

bettynka222
18. aug 2009

ona byva hned vedla. aj mi sme tu mali niekde vedla byvat, ale sm eto odmietli. al emoc daleko sa teda neprestahujeme 😒
no neviem, nic ma nenapada na to vyrocie. zeby // 😀

lubkabb
18. aug 2009

to by bolo super prekvapko. Môj drahý ma v pondelok narodeniny, tak si lámem hlavu, čo mu kúpiť.

lubkabb
18. aug 2009

podľa Jonáša mi vyšiel plodný deň 30.8.2009

lubkabb
18. aug 2009

drahý sa každú chvíľku vráti domov - konečne

lubkabb
18. aug 2009

takže končím...majte sa...dobrú noc

bettynka222
18. aug 2009

dobru 🙂

a odkial beriete toho jonasa? ved vsetky stranky to uz mali zakazane robit tie vypocty...

fyalynka
19. aug 2009

dobre ranecko 🙂
betty, to snad nemyslis vazne...to co zase vyviedla??? 😲 😕 Nemam slov 🤐
Musim to byt stasne byvat takto, ani sa necudujem, ze uz radsej na cele dni vypadnes z domu 😔
Este ze aspon mm stoji pri tebe!!! Lebo to uz je vrchol vsetkeho, aby ti niekto zakazoval otehotniet, stretavat
sa s priatelmi... 😠

groka, my sme to tiez pred druhym tehu skusali podla tych vypoctov od Jonasa, a nevyslo to 😒 Ale napriek
tomu ti drziiiim silno palce 😉

lubka, uz snazilkujete??? 🙂

bettynka222
19. aug 2009

jeeej fyaluska, ty uz si snazilkaaaaaaa 😎 ja asi nebudem snazilka nikdy...lebo pi tych nervoch co tu prezivam skoncim niekde na samote na konci sveta a zamknem sa tam a ani chudak mm sa tam nedostane ☹ moja ani ja nemam slov...le som si povedala, ze s tym musim bojovat. musim sa stat jednoducho silnejsou a prijimat jej utoky s usmevom. mozno j eprave toto priprava na moje deti v case puberty 😀

za
dravim vsetky nase snazilky aj uz nesnazilkujuce tehulky. ale nevylucite ma, ked ja sa snazilkou mozem stat az v septembri, vsaaaak? 🙂

fyalynka
19. aug 2009

betty, zlaticko, preco by sme ta mali vyhodit??? 😲 To ja som sa vcera nudila vecer, tak som si to tam zmenila
na "snz" 😀 Ved som si povedala, ze po tretej ms ideme na to, ms uz skoncila, tak nech mam motivaciu 😀
Inak buduci utorok idem k mojmu novemu gyndosovi - som ti spominala...tak som zvedava, co mi povie on 😕
Snad mi nezakaze snz 😅
A hlavne nehovor nic take, ze nikdy nebudes snz!!!! September je o dva tt, tak potom sup-sup na to 😀
a svokru nech aj roztrhne od jedu!!! 😝 Prosim ta, nechod na druhy koniec sveta...mne budes chybat, s kym
sa budem potom stretavat?!?! ☹ Radsej urobte vsetko preto, aby sa cim-skor odstahovali!!!

fyalynka
19. aug 2009

...zase je tu mrtvo... 😖 ☹

lubkabb
19. aug 2009

Ahojte

fyalinka...už snažíme, len si poriadne neviem vypočítať, kedy mám plodné dni, lebo som to mala nejaké predĺžené a rozhádzané. Ale tak to vyzerá, že asi od 21.8. - 26.8. by mohol byť ten správny čas. Len aby som mala ovulku. Podľa Jonáša by som mala mať plodný deň 30.8., 29.9., 29.10. A ty kedy asi?

Bettynka, to som niekde našla tú stránku.
http://astro.wendys.cz/plodne_dny.php

skús sa na to mrknúť.

lubkabb
19. aug 2009

fyalynka,

ja som už tuuuuuu. 😕

kpn
19. aug 2009

Ahojte zienky, zajtra rano idem konecne na sono ... po xy presunutych terminoch.

Lubkabb a co takto skusit i inu metodu ako meranie BT alebo Jonasove vypocty.

http://www.lpp.sk/index.php?option=com_content&...
neviem ci prave to, ale v ten mesiac sa nam s mm podarilo otehu, ako sme vyskusali i tuto metodu.

lubkabb
19. aug 2009

ahoj kpn

možno vyskúšame..to som ešte fakt nepočula.

fyalynka
19. aug 2009

katka, budem na vas zajtra mysliet a siiiiiiiiiilno drzat palceky, potom sa ozvi!!! 😉 🙂

lubka, ja neviem kedy ovu, dnes som len 7DC, takze este par dni si pockam, budem robit ovu testiky 😉

lubkabb
19. aug 2009

ja mám 11DC a ovu test som si ešte nikdy nerobila

lubkabb
19. aug 2009

len dúfam, že budúci týždeň nebude mať môj muž nočné smeny - to by bolo blbé

fyalynka
19. aug 2009

ja som uz robila, v ten mesiac, ked som naposledy otehu...tak ostavam verna - zatial 😅
Este som rozmyslala, ze zacnem znova s BT, ale nejaka som leniva... 😖

lubkabb
19. aug 2009

a vieš správne merať BT?

lubkabb
19. aug 2009

ani to som zatiaľ nemusela, tak uvidíme, ako sa bude dariť

fyalynka
19. aug 2009

...co ja viem, mozno ano... 😅 Ved su tam nejake zasady, ktore treba dodrziavat, tak to nie je az taky
problem...

lubkabb
19. aug 2009

fyalank...a ako sa ináč máš? čo porábaš?

lubkabb
19. aug 2009

sorry za skomolenie

fyalynka
19. aug 2009

pohodicka, ked uz mam taky zlozity nick 😀

ja sa mam na nervy 😝 zajtra ma caka narocny den v praci, takze si prajem uz nech je zajtra vecer 😒
minuly tyzden som mala depky - asi mrchovske hormony so mnou strasne mavali ako im zachcelo 😝
tesim sa na ovu, dufem ze pride, buduci tyzden idem k svojmu novemu gynekologovi, tak som zvedava...
toť v skratke co nove 😀

a ty??? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre