• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
ahojteeee :slight_smile: sme to tu s mm riesili, tak osm tu chvilku nebola
18. aug 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a poriešili ste niečo?
18. aug 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u svokrovcov som 5 rokov (dlha doba) a s manzelom sme spolu 7 rokov (ale svadba bola neskor.....vtedy kedy lubkina :grinning:). vsetko bolo fajn, ale moja svagrina ma od zaciatku neznasala. no a po styroch rokoch harmonickeho vztahu so svokrovcami a vsagrom vsetko znicila....takz tolko. ale asi sa neodstahujem. uz to tu pretrpim a snad sa coskoro odstahujeme do vlastneho. ona je taka introganka. svokrovi natrpe neuveritelne veci :frowning2: a najhorsie je to, ze nam zakazuje mat deti, teda zakazovala nam to az kym som nepotratila...potom sa trosku spamatala
18. aug 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechápem, ako sa človek môže až na toľko nechať ovplyvniť druhým človekom. Veď 4 roky ste si rozumeli...Fakt je to pre mňa nepochopiteľné.
18. aug 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a švagriná sa nemieni sťahovať?
18. aug 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj Bettynka a plánuješ prekvapiť drahého nejak na výročie?
18. aug 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona byva hned vedla. aj mi sme tu mali niekde vedla byvat, ale sm eto odmietli. al emoc daleko sa teda neprestahujeme :unamused:
no neviem, nic ma nenapada na to vyrocie. zeby // :grinning:
18. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo super prekvapko. Môj drahý ma v pondelok narodeniny, tak si lámem hlavu, čo mu kúpiť.
18. aug 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podľa Jonáša mi vyšiel plodný deň 30.8.2009
18. aug 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drahý sa každú chvíľku vráti domov - konečne
18. aug 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže končím...majte sa...dobrú noc
18. aug 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru :slight_smile:

a odkial beriete toho jonasa? ved vsetky stranky to uz mali zakazane robit tie vypocty...
18. aug 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko :slight_smile:
betty, to snad nemyslis vazne...to co zase vyviedla??? :astonished: :confused: Nemam slov :zipper_mouth:
Musim to byt stasne byvat takto, ani sa necudujem, ze uz radsej na cele dni vypadnes z domu :pensive:
Este ze aspon mm stoji pri tebe!!! Lebo to uz je vrchol vsetkeho, aby ti niekto zakazoval otehotniet, stretavat
sa s priatelmi... :angry:

groka, my sme to tiez pred druhym tehu skusali podla tych vypoctov od Jonasa, a nevyslo to :unamused: Ale napriek
tomu ti drziiiim silno palce :wink:

lubka, uz snazilkujete??? :slight_smile:
19. aug 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej fyaluska, ty uz si snazilkaaaaaaa :sunglasses: ja asi nebudem snazilka nikdy...lebo pi tych nervoch co tu prezivam skoncim niekde na samote na konci sveta a zamknem sa tam a ani chudak mm sa tam nedostane :frowning2: moja ani ja nemam slov...le som si povedala, ze s tym musim bojovat. musim sa stat jednoducho silnejsou a prijimat jej utoky s usmevom. mozno j eprave toto priprava na moje deti v case puberty :grinning:

za
dravim vsetky nase snazilky aj uz nesnazilkujuce tehulky. ale nevylucite ma, ked ja sa snazilkou mozem stat az v septembri, vsaaaak? :slight_smile:
19. aug 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betty, zlaticko, preco by sme ta mali vyhodit??? :astonished: To ja som sa vcera nudila vecer, tak som si to tam zmenila
na "snz" :grinning: Ved som si povedala, ze po tretej ms ideme na to, ms uz skoncila, tak nech mam motivaciu :grinning:
Inak buduci utorok idem k mojmu novemu gyndosovi - som ti spominala...tak som zvedava, co mi povie on :confused:
Snad mi nezakaze snz :sweat_smile:
A hlavne nehovor nic take, ze nikdy nebudes snz!!!! September je o dva tt, tak potom sup-sup na to :grinning:
a svokru nech aj roztrhne od jedu!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prosim ta, nechod na druhy koniec sveta...mne budes chybat, s kym
sa budem potom stretavat?!?! :frowning2: Radsej urobte vsetko preto, aby sa cim-skor odstahovali!!!
19. aug 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...zase je tu mrtvo... :confounded: :frowning2:
19. aug 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

fyalinka...už snažíme, len si poriadne neviem vypočítať, kedy mám plodné dni, lebo som to mala nejaké predĺžené a rozhádzané. Ale tak to vyzerá, že asi od 21.8. - 26.8. by mohol byť ten správny čas. Len aby som mala ovulku. Podľa Jonáša by som mala mať plodný deň 30.8., 29.9., 29.10. A ty kedy asi?

Bettynka, to som niekde našla tú stránku.
http://astro.wendys.cz/plodne_dny.php

skús sa na to mrknúť.
19. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalynka,

ja som už tuuuuuu. :confused:
19. aug 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky, zajtra rano idem konecne na sono ... po xy presunutych terminoch.

Lubkabb a co takto skusit i inu metodu ako meranie BT alebo Jonasove vypocty.

http://www.lpp.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=47&Itemid=114
neviem ci prave to, ale v ten mesiac sa nam s mm podarilo otehu, ako sme vyskusali i tuto metodu.
19. aug 2009 o 20:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kpn

možno vyskúšame..to som ešte fakt nepočula.
19. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, budem na vas zajtra mysliet a siiiiiiiiiilno drzat palceky, potom sa ozvi!!! :wink: :slight_smile:

lubka, ja neviem kedy ovu, dnes som len 7DC, takze este par dni si pockam, budem robit ovu testiky :wink:
19. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám 11DC a ovu test som si ešte nikdy nerobila
19. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len dúfam, že budúci týždeň nebude mať môj muž nočné smeny - to by bolo blbé
19. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz robila, v ten mesiac, ked som naposledy otehu...tak ostavam verna - zatial :sweat_smile:
Este som rozmyslala, ze zacnem znova s BT, ale nejaka som leniva... :confounded:
19. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vieš správne merať BT?
19. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani to som zatiaľ nemusela, tak uvidíme, ako sa bude dariť
19. aug 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...co ja viem, mozno ano... :sweat_smile: Ved su tam nejake zasady, ktore treba dodrziavat, tak to nie je az taky
problem...
19. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalank...a ako sa ináč máš? čo porábaš?
19. aug 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry za skomolenie
19. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pohodicka, ked uz mam taky zlozity nick :grinning:

ja sa mam na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra ma caka narocny den v praci, takze si prajem uz nech je zajtra vecer :unamused:
minuly tyzden som mala depky - asi mrchovske hormony so mnou strasne mavali ako im zachcelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tesim sa na ovu, dufem ze pride, buduci tyzden idem k svojmu novemu gynekologovi, tak som zvedava...
toť v skratke co nove :grinning:

a ty??? :slight_smile:
19. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok