• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
jurkina--aj ja siiiilno drzim palecky, hned nam napis :wink:

goldica--modroocko je nejaky domaci milacik? :sweat_smile:

govi--uz sa tesim :grinning:
15. jan 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, aj ja :grinning: . Ale to by bolo vážne super :wink:

jurkina, a kedy sa plánuješ natrvalo vrátiť domov?
15. jan 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalynka a govi kedy to chcete mat ten termin spolocny????
15. jan 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jurkina--kedy idete na dovolenku? kam? :sweat_smile:
janka--chces sa pridat? :grinning:
govinda-dakujem, ja som asi trpezlivy typ :grinning:
goldica- veru, este mi mrcha nikdy tolko nemeskala, a kolegyna mi povedala, ze mam hrozne kruhy pod ocami a podla nej to som urcite tehu (som ju zrusila, ze sanca je 50/50 a unavena som s tolkeho snazilkovania :grinning: :grinning: )
15. jan 2009 o 20:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zalezi od datumu :grinning:
15. jan 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyaly- toho domáceho miláčika som pred 2,5 rokmi priviedla na svet. je to naše dievčatko :slight_smile:
tá sa nám podarila ani neviem ako, vtedy som ani nechytrovala o plodných dňoch a meraniach teploty ...
ale teraz sa akosi nedarí :unamused:
15. jan 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalynka- dakujem a na dovcu preca do SR :grinning: ale inak Liptovsky Mikulas/Chopok na 5dni vraj lyzovat a ja drevo strasne :grinning:
15. jan 2009 o 20:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, no máme rovnaký termín mrchy, tak naraz nečakáme mrchu o mesiac - to ale za predpokladu, že sa môj nenormálny cyklus spamätá. Alebo možno TP, keby sa tento mesiac zadarilo obom :grinning:
15. jan 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govinda - najneskor oktober-november, ale keby som bola tehu, tak v juni som doma :dizzy_face:
15. jan 2009 o 20:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak asi sa nepridam alebo zeby? :unamused: neviem uvidime co a ako sa rozhodneme :wink:
15. jan 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
goldica---straaaasne sa omluvam :sweat_smile: :sweat_smile: nehnevaj sa,ale vazne som netusila, ze mate dcerku :confused: :dizzy_face:
ako sa vola? :slight_smile:

janka--ten najskorsi aky sa len da :grinning:
15. jan 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalynka-ideme vo februari.

fyalynka a govi- to by bola sranda ten spolocny termin, ale kocikovat asi spolu nebudete, ked ste kazda z ineho kraja :wink:
15. jan 2009 o 20:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jurkina--jasancka, doma su tie najdovolenky :wink:
a priatel tameste zostane?
:confused:
15. jan 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som planovala teraz ale kedze som si podala neskor DNP tak to pockam o mesiac neskor...mozno ma odsudite teraz ale novembrove mi velmi nesedi a decembrove to dietatu neurobim moje zlate (mikulas , vianoce a este aj narodky) takze predpokladam asi januarove na isto :wink:
my si zakocikujeme on-line :grinning: :grinning: :grinning:
janka--takze ides na istotu, prvy sup a mas ten mesiac ktory si prajes? :grinning:
15. jan 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyaly- to je ok, mňa to sôr pobavilo. nemohla si to vedieť, lebo som o tom doteraz nepísala. volá sa ninka :slight_smile:

janka-ja som chcela také jarno-letné miminko, ale budem šťastná, ak sa podarí kedykoľvek :wink:
15. jan 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, DNP? Možno mi nepáli, ale čo to je? :grinning: . Ja nesledujem dátumy, proste idem snažilkovať a uvidíme, kedy sa zadrí :wink: A je mi jedno, aj keby to bolo v decembri, hoc aj pod stromček :grinning: . O to krajšie ... meniny by som už vymyslela inak :grinning:

fyal, taz košice, raz trnava :grinning: :grinning: :grinning: . Virtuálne by to ale šlo :slight_smile:
15. jan 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalynka- manzel by potom ostal do toho asi oktobra, este nasetrit co sa da, na tu moju spominanu kuchynu a este potrebujeme nove interierove dvere, na jednych mame prerazenu dieru :confounded:. a jasne ze doma najsuper dovca
15. jan 2009 o 21:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja neviem co je DNP :frowning2:
15. jan 2009 o 21:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi je to dobrovolne nemocenske poistenie...
fyalynka no na istotu snad sa nesklamem vsetko mam ok tak dufam, ze problem nebude :unamused:
ale ved uvidime, mozno to bude aj o mesiac :wink:
15. jan 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka1- aha dnp - vsak to mam aj ja :sweat_smile: :grinning:
15. jan 2009 o 21:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá..až teraz sa mi podarilo dôjsť k PC...boli sme sa s manželom krášliť u kaderníčky a ešte menší nákup..a kým som si prečítala, čo všetko ste počas dňa napísali..aby som bola v obraze..
fyalynka..páčilo sa mi to Tvoje on-line kočíkovanie..to by bolo super... :grinning: :grinning:
15. jan 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne je jedno kedy by bolo, hoci aj 24.12. :grinning: :grinning: :grinning: len nech je a nech je zdrave :dizzy_face:

jurkina--my tiez este nemame inter.dvere (teda okrem kupelne a wc) :grinning: kuchynu sme objednavali az
teraz v januari...postupne dokoncujeme :wink:
15. jan 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec vitaj :wink: dakujem, budeme tu vsetky on-line kocikovat, bez vynimky! nechcem citat ziadne
vyhovorky :grinning:
15. jan 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my byt ešte poprerábaný nemáme, ale najprv musíme našetriť, som rada, že sme sa zmohli aspoň na hypo :unamused: . Takže prerábka počká a hotovo. Najprv mimčo :wink:
Drobec, ahojky :slight_smile:
15. jan 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
goldica--je pekne, ze mas vedla seba doma aspon malinku, ze nie si sama :wink:
sama sa na sebe teraz smejem, ze som ti jaku hovadinu napisala :grinning: :grinning:
aj zienky ma neidsudzujte :unamused: ja len si zatial vyberam :grinning: kym mozem , ked nebudem moct, tak mi to bude jedno...ale naisto to nebude tento mesiac nakolko fakt nechcem o tie peniezky prist
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok