Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

kpn
21. aug 2009

Fyalik a co to je za dokiho??? je v Tn alebo v Ba??? moc na teba myslim, aby ste mali na dokiho stastie...i to je zaklad uspechu. A hoc sa to tu uz raz rozoberalo, medicina je len veda, ale nikedy jestvuju veci medzi nebom a zemom, ktore sa nedaju len tak lahko vysvetlit. Tak len pekne pocuvaj svoje telo, a ak mas pocit, ze uz by si zacala so snazilkovanim, tak zacni.

fyalynka
21. aug 2009

katka, jasne s mimcom na saniach 😉 😀

no uvidime, ked je cyklus vselijaky, su hormony na prd a moze byt problem otehu 😒 ved uvidim, co mi povie
moj novy doky 😀

tatulienka
21. aug 2009

tak ale babatko v brusku je o 1000 krat vacsia radost ako lyzovacka.....hned by som to prijala 😀 len teraz neviem,ci mam pockat 3 mrchy,alebo stacia 2...

fyalynka
21. aug 2009

je tu v TT, dlhe roky pracoval v nemocke (vlastne tam je stale, ale na skrateny uvazok, lebo chcel vlastnu
sukr.ambul), venuje sa rizik.tehu, je velmi mily, a myslim ze aj vyhladavany gynekolog-porodnik, tak sa aj
tesim, ze bol ochotny ma vziat. Ja pevne verim, ze budem v "dobrych rukach" - konecne!!! 😵

kpn
21. aug 2009

Fyalik veru tak...ak vsetko dobre dopadne...nic nie je iste (ved i vcera predo mnou zienka uz s tehu knizkou odtial odchadzala s placom ). A vraj s vychovou a laske k sportu treba viest od malickeho malicka. Tak kupime mini mini pidi lyze, nejaky spagat a pojde sa 😀

Ale nie, na lyzovacku by sme isto isli, ale iba ak pojde ak moja svokrus, ktoru mam ozaj rada, a budeme sa pri drobcovi striedat.

kpn
21. aug 2009

Joooj fyalik tak budem drzat palceky, aby to bol konecne pravy doki. Myslim, ze ste sa stretli s roznymi ale konecne nech je to taky stasrostlivy a pedantny ujo...ktory hned v zaciatkoch podchyti vse a neponecha nic na nahodu. Hned od prvych tyzdnov fyalik PN , nohy hore a svokru, ktora pride navarit a upratat 😉

fyalynka
21. aug 2009

☹ aj ja som tak isla s placom...co s placom - s naaarekom, ako pred popravou 😢
Ale ty nesmies take vnimat vobec vnimat ani na to mysliet!!! Vsetko je oukej, srdiecko bije, rastie ako z vody,
tak uuusmev 🙂 a ozaj, brusko uz rastie tiez??? 😀

fyalynka
21. aug 2009

katka, radsej mamu ako svokru 😀 😀 😀
aj ked ju mam rada...ale... 😀 😅

kpn
21. aug 2009

Nuz veru pribrala som uz 3 kg ... ale tak hovorim si, ze i ked je to o polovicu viac ako by som v prvom trimestri mala, asi to tak malo byt, kedze moja vaha pred otehu bola fakt hrozna. V BMI ma to stale evidovalo v kategorii podvaha. Vlastne este i teraz som, ale uz na hrane 😀

A brusko pomalinky sa ukazuje, i ked nie je to este tak viditelne. Vacsinou vecer po celom dni papania ho mam take plnucke ako keby som v 4-5 mesiaci. Oblecko ako nohavice a sukne vobec na seba nenatiahnem, takze som si musela kupit tehu vecicky, ale aspon sa v nich citim prijemne.

fyalynka
21. aug 2009

jeeeej, to je krasne...aj ja sa tesim, ze si budem raz kupovat tehu vecicky 😵
inak ak chces, ja ti v pohode este tie 3kg darujem 😀 ...kludne aj viac, mne to urcite chybat nebude 😝
pockaj, ani sa nenazdas a brusinko vykukne jedna radost 🙂

kpn
21. aug 2009

no ja sa celkom tesim z maleho bruska...kiez by vydrzalo male, ale baby v nom zdrave co najdlhsie. Ja totizto spavam na brusku, a inak ani neviem. Takze ked to nebude mozne sama som zvedava ako budem zvladat noc a spanie na boku pripadne na chrbte. Mozno prebdiem a budem na konikovi i okolo 4 nad ranom...taka ta priprava po porode na miminkovsky rezim

fyalynka
21. aug 2009

😀 neboj, mozno si zvyknes ani nevies ako...ja tiez najradsej na boku alebo bruchu, ale ako hovoris - aspon
sa pripravis na prebdene noci 😀

fyalynka
23. aug 2009

halóóó, je tu niekto...zase tu bolo mrtvo dva dni ☹
Ako vikendujete???

my sme v piatok oslavovali s kamosmi, vcera sme boli u nasich na chate, a dnes zase navsteva u nas...ani chvilka
na oddych tento vikend 😖

magic!!!!!!! kde si, ako to dopadlo u dr. v piatok, ako sa ma miminko???? Vse oukej??? 😕 🙂

kpn
23. aug 2009

Ahojte babulky, aky ste mali vikendik?

Janulky co oslavy?

Fyalik ako tak hladim ty si sa asi nezastavila od piatku.

No my sme v sobotu mali spolocne prve velke upratovanie bytovky, na ktore som poslala manzelika a ja som zatial upratovala bytik a varila. Poobede dosli moji rodicia. Nuz a dnes, sme sa len tak nahodou isli pozriet na kociky do jedneho obchodu, ze ci nas okrem concordov nezaujme i nieco ine a hadajte s cim sme odisli. Uz mame faro.

fyalynka
23. aug 2009

ahoj katka
veru...oslava v piatok, oslava vcera aj dnes 😅 aj ked vcera a dnes len take mini posedenie 😉

teeeda, vy uz mate kociiiik...no super, hod foto 🙂

bettynka222
23. aug 2009

ahojteeeeeeeeeeee 🙂

fyalik ani ja osm sa od piatka nazestavila...kazdy den sme chodili domov okolo jednej (nie naobed 😀) a osm trosku unavena z toho. vzdycky cez vikend si takto pokaizm spanie 😒 ale na druhej strane som s kamaratmi, takze osm tomu rada 😉 a dnes som sa tiez od rana nezastavila...ale cely den som bola s kamaratmi a bez svokry, takze mi to vyhovujeeeeeeeee 😀 😵 ozaj fyalik vies o tom, ze uz len 14 dni a doberiem lieky na imunitu? no a zacnem brat tie hormony, len neviem co to je dobre, ked gyn. v BA hovoirla, ze by sa to nemalo, kym sa hormony same neupracu a to trva pol roka...no ale ked sa do toho zenie sam elias, tak preco nie, ze?

kpn nieco som ti chcel anapisat...a teraz uz neviem co 😕 ale tesim sa z tvojho babatka...to viem iste. nam to tu musis nakazovat az kym vsetky neotehotnieme 😀

kpn
24. aug 2009

dobre ranecko zienky...ja uz od 6 hore 😀

tak ste pekne posedeli fyalik...chuda moje, viem si ta predstavit ako si vyvarala a vypekala. Dufam, ze si si aspon trisicku oddychla. Inak coskoro zacinate snazilkovat....budem drzat palceky.
Nuz veru kocik, i mne sa to zda velmi skoro, ale manzelika ovplyvnila prebiehajuca akcia. To co mna mrzi je, ze sportova cast je dost neutralnej farby, nakolko pohlavie bude pre nas nezname este 9 tyzdnov, ale co uz, za tu cenu by sme ho tazko zohnali. Fotecky hodim do albumu.

Betty ty si zlata, to sa i mne stava, ale teba to isto napadne ... nesuviselo to nahodou s jednou z metod ako dopomoct otehulkovaniu??? (v suvislosti s tym krckom???). Ale nic si z toho nerob, v poslednom obdobi sa ja neviem vobec vykoktat,,, viem co chcem povedat,a le zrazu sa zaseknem a neviem najst spravne pomenovanie a vyraz...takze manzelik sa na mne smeje. Ale zlepsila sa mi orientacna schopnost, z coho bol i on prekvapeny... 😀

A ked sme pri tom posielam tehu virusiky nech sa to konecne zadari TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Janulka a s tebou a Oliverkom je co??? Ste v poriadku, dlho som ta tu nevidela???

fyalynka
24. aug 2009

dobre ranecko 🙂

katka, fotecky som si prave kukla...to vajicko je najkraksiiiieeeee 😵 🙂 strasne moc sa mi paci 😉

inak moc som nevyvarala, ale vypekala 😒 hlavne ze chutilo...
a my uz snazilkujeme od minuleho mesiaca 😉

betty, keby to nebolo ok s tym uzivanim liekov, urcite by ti to elias nenaordinoval! On je vie co robi, som si
ista 😉

kpn
24. aug 2009

Joooj moja normalne ti tu chut na snazilkovanie resp na sex zavidim, ja som teraz ako mechom prastena a nic. EHmm ani neviem co si dobreho piekla, ale normalne si mi na nieco sladke urobila chut. Ja som iba na rychlo urobila z listkoveho cesta take jablckovo skoricove tasticky, ale ani som si ich nestihla vychutnat, bo moj manzelik ich zvlkoval a zhodil to na medvedika cistotneho 😀

fyalynka
24. aug 2009

heheee...ze medvedik cistotny 😀 😀
katka, nic si z toho nerob, ja tiez ked som bola tehu, tak chut na sex bola na bode mrazu 😖 ci to prejde
v neskorsom tyzdni - neviem - tam som sa az nedostala, ale viem si ptredstavit, ze ta to aj trapi 😒
Ja som piekla 2 kolace, jeden na piatok, a jeden na vcera, skusala som nove, krtkov dort na plechu a druhy
sa volal tusim mrezovnik, ale chutili 😀
Inak tie tasticky z list.cesta mozu byt mnamky 😅 nehodis mi recept, please??? 😵

kpn
24. aug 2009

jasne ... z 1 listkoveho cesta vies urobit 12 streednych tasticiek....

1 listkove cesto rozvalkas a rozkrajas na stvorce
so stredu kazdej casti das trosku dzemu, rozdrvenych piskot, ktore z trosku polejes roztopenym maslom
na to poukladas na malinke a tenke polmesiaciky nakrajane jablcko,
posypes trochou vanilkoveho cukru a
potom tasticku v rohoch na stred uzavries, potries vajickom a posypes drobenickou (cukor, hladka muka, skorica, maslo)

Ale rada vyskusam aj tvoje kolaciky, celkom ma zaujal ten krtkov dort, len ma napadlo ci to nie je narocne?

fyalynka
24. aug 2009

idem si to hned odpisat, vyzera to skvele 😵
ten krtko nie je narocny, poslem ti ten recept mailom, su tam obrazky k postupu 😉
len ti to poslem az ked pridem domov, lebo to mam doma v pc, nevadi?

kpn
24. aug 2009

Fyalik bez problemov, i tak by som ho skusila az na stredu bo ma prist kamarat. Takze kludne. A co ty dnes v robotke??? Mas toho vela na stole co treba vybavit a poriesit???

fyalynka
24. aug 2009

ok, poobede to mas mailom, je to vo worde 😉
nemam vela dnes, cakam na podpis zmluv od vrchnosti... Pojdem si dnes zo brat kartu k staremu gyndosovi,
lebo zajtra idem k tomu novemu 😉
ake plany mas ty dnes? 🙂

kpn
24. aug 2009

Zienky .... sprava od Janky : Janka nam posielala pekne pozdravy z Turecka. Je v poriadku, len jej pada wifi na izbe, ale ked sa jej bude dat ozve sa. A vsetky pozdravuje.

kpn
24. aug 2009

Trosku poupratujem, okolo 14 by mal prist DPD dorucovatel , bo som si objednavala filtracne naplne do kanvice, a potom idem na postu poplatit vecicky a okolo 4 po manzelika do robotky. Navarene mam este od vikendu akosi som to prehnala s mnozstvom, takze aspon toto nemusim 😀 Este by som chcela doma trosku pocvicit svalstvo, len samej sa mi tazko dokopava do takychto veci.

Jasne a chcela by som dopozerat filmik zo vcera Zlaty kompas.

fyalynka
24. aug 2009

teeda, janka si takto uziva 😎 hlavne ze su ok s drobcom 😉

mas naplanovane na cely den tusim, pekne... Ja dnes musim navarit, lebo sme spapali, budem robit plnenu papriku (ale bez papriky 😀 )
A ako budes cvicit svalstvo???

kpn
24. aug 2009

Joooj veru uziva, ale ved jej doprajeme ... ja len lutujem, ze manzelik si uz nemoze zobrat az do vianoc dovcu, im zacina teraz hlavna sezona.

Doktorka mi dala brozuru, kde su zakladne cviky, na chrbat, hlavne posilovanie chrbtoveho svalstva, potom nohy, stehna, zadok ... aby nedochadzalo k opuchom, a trhaniu ziliek, a je tam cast na panvove svalstvo ... takze skusim to pofotit aby si vedela o com hovorim a hodim si to potom do albumu .

fyalynka
24. aug 2009

to znie zaujimavo take cviky, hlavne v tehu to je velke + 😉 Len ja neviem, ci budem moct cvicit ked
"raz" budem tehu...no uvidime 😒
A ty budes pokracovat v skole? Kedy zacinas?

kpn
24. aug 2009

tomu rozumiem fyalik...ci budes alebo nebudes moct cvicit bude zavisiet od tvojho stavu....skor si myslim, ze ti odporuci iba prechadzky.

Skolicku si dokoncim, i ked obhajobu dizy budem mat az ked bude babo na svete, ale o to tu bude krajsie bude mi trhat papieriky a ja na neho budem hladiet ako puk, ze co to to babo stvara. Asi ako vyhovorka by to neobstalo, ale dajako uz len ten posledny rok dobojujem. Kazdopadne mne skola zacne koncom septembra a uz sa celkom tesim, bo mi chyba kontakt s ludmi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre