Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

govinda
31. aug 2009

fyal, no ako som písala. V ceste za bábom ma teraz čaká laparka a drilling vaječníkov, potom stimulácia ovulky a snáď to vyjde 😉

fyalynka
31. aug 2009

co je to vlastne ten drilling??? 😕 to pocujem prvy x 😒
inak siiiilno drzim palce 😉

govinda
31. aug 2009

fyal, no mám pco syndróm - teda vaječník je akoby posiaty malými cystičkami a je tam ako keby nejaká škrupinka, ktorá bráni ovulácii, proste folikul nepsrakne a hotovo. Takže v rámci laparky mi tú "škrupinku" odstránia alebo niečo v tom zmysle. Potom budem stimulovať na ovulku a snáď sa ovulky aj dočkám. A aspoň načas sa zbavím dlhočizných cyklov 😀

fyalynka
31. aug 2009

gov, to znie ako uplne super nadejna sanca!!!! 🙂 A na to, ze mas PCO a tu "skrupinku" na vajecniku ti
prisli az teraz??? 😕 Kedy mas vlastne tu laparku?

govinda
31. aug 2009

moja, no o PCO sa hovorilo už pred dvoma rokmi, kedy som mala cykly tiež úplne rozhádzané a na nič. Ale potom som brala HAK, takže z akéhokoľvek problém zišlo. A keďže som vysadila HAK tento rok v januári a odvtedy normálna mrcha nikde, len samé vyvolávačky, tak som sa to rozhodla riešiť takto. Ono PCO sa laparkou úplne potvrdí, ale už to ukázal aj ultrazvuk, takže som reálne nohami na zemi a viem, čo ma čaká.
A termín laparky ešte neviem, teraz v stredu alebo vo štvrtok idem k lekárovi objednať sa na termín, tak uvidíme.

fyalynka
31. aug 2009

tak dufam, ze to dobre dopadne a bude potom normalna mrcha a cykly s ovulkou 😉 🙂
no a samozrejme potom vytuzene // 😵 😵 😵

govinda
31. aug 2009

fyal, ďakujem za povzbudenie.
A ty ako pokračuješ? DLho som tu nebola, nemám info 😒

magic08
31. aug 2009

ahoj fyal - no ano, dnes som zacala 10 tt, je mi uz lepsie, cez den sa to da vydrzat, celkom v pohode, ale vecer mi je veeeeelmi zle. No stale ma napina z rôznych pachov... Ale zlepsuje sa to... 🙂
Vam sa ako dari? citam, ze naplno snazite... drzim palce aby vysledky boli dobre... 🙂

fyalynka
31. aug 2009

gov, cakam na kompletne vysledky z krvi - vratane genetiky, dr.ma podozrenie na trombofiliu 😒 tak
uvidime co bude 😔 zatial beriem preventivne lieky na riedenie krvi.... Zmenila som gyndosa, som naozaj
rada, tak si od toho slubujem lepsiu starostlivost 😉 Zacali sme so snazilkovanim minuly mesiac, tak si drziiiime
silno päste 😵 😵 😵 😵

magic, aspon ze cez je to uz lepsie, to naberies energiu, aby si to vecer lepsie znasala 😉
aj havinko ti este smrdi? 😅
uvidime ako sa nam "dari" o par dni... 😀

govinda
31. aug 2009

fyal, a čo je tá trombofilia zač? Ja netuším 😎 .

fyalynka
31. aug 2009

je to zvysena zrazanlivost krvi, a to moze sposobovat, ze sa upchavaju drobucke cievky v maternici, a preto
dojde k MA - plod nie je vyzivovany a odumrie 😔 co sa u mna stalo uz 2x 😢

magic08
31. aug 2009

fyal, no uz je to aj s havinkom lepsie 🙂 nesmrdi mi uz tak intenzivne. No len dufam, ze to moje zlepsenie stavu neznamena nieco zle...

fyalynka
31. aug 2009

magic, na take nieco NEOPOVAZ ani len pomysliet!!!!!!!!!!!!! 🤐 Vsetko je OK!!! urcite!!! 😉
kedy ides teraz k dr na kontrolu??? 🙂

govinda
31. aug 2009

fyal, už rozumiem. Tak snáď ťa tiež dajú do poriadku, nech sa aj my môžeme tešiť z ratolestí 😵

magic08
31. aug 2009

az 11. 9.

fyalynka
31. aug 2009

gov, dufam aj ja 😵 😵 😵 Ved spravodlivost MUSI existovat a MUSIME sa aj my dockat krasnych zdravých
miminiek 😵

magic, predtym si bola u dr. na moje meniny, teraz ides na mojho svokra narodky 😀 sranda 😀 😀 😀
nebooooj, len ziadne negat.myslienky!!! 😉

govinda
31. aug 2009

tak ťa budem informovať o laparke a tak ďalej 😉

magic08
31. aug 2009

🙂 ake vyznamne datumy mi doki dava 🙂

magic08
31. aug 2009

inak, ani som ti nezablahozelala k neminam, ja skareda... Tak dodatocne vsetko len to naj, hlavne nech sa vam podari co najskôr babo 🙂

fyalynka
31. aug 2009

gov, no samozrejme ze musis podat info! 😉 budem cakat 🙂

magic, moja vobec si nerob hlavu z mojich menin 😝 ale aj tak dakujem 😀
veru, pre vas vyznamne ze uvidite mimi a pre nas tym ze ma niekto sviatok 😉

magic08
31. aug 2009

inak, ja som babo este nevidela... ☹

fyalynka
31. aug 2009

lebo si bola len na zaciatku tehu, nebuduce ho uz uvdis, ako si tam plava, ako mu kraasne bije srdiecko 😵 🙂

magic08
31. aug 2009

uvidime o 2 tyzdne ci mi doki ukaze 🙂

fyalynka
31. aug 2009

ved sono bude urcite robit, tak uvidis 😉

idem do sprchy, o chvilu som spat...
inak dnes zacina panelaaaaaaaaaakkkk 😀 Je tu este niekto maniak a fanusik panelaku ako ja? 😀 😀 😀

magic08
31. aug 2009

fyal jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 som ratala dni 🙂 a teraz minuty odpocitavam... 🙂

fyalynka
31. aug 2009

no super, aj ja uz ratam, ze len pol hodka a ideeeee 😀 😀 😀

magic08
31. aug 2009

idem nieco spapat a zobrat tablekty....

fyalynka
31. aug 2009

ok 🙂 a ake tabletky beries? na podporu tehu, nejaky duphaston... 😕

lubkabb
31. aug 2009

ahojte

lubkabb
31. aug 2009

to asi všetky pozeráte panelák, čo? 😕
Som sa tu dlho neukázala, lebo minulý týždeň mi vôbec nebolo do rečí. Ale už je mi lepšie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre