Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

lubkabb
31. aug 2009

Ináč nič nové, snažili sme sa a teraz si musíme počkať aspoň 2 týždne. Uvidíme. Jedna moja kolegyňa je tehotná a asi aj kamoška pravdepodobne. Aj ja chceeeeem.

fyalynka
31. aug 2009

ahoj lubka 🙂
hej pozerali sme panelak 😅
ako sa ma maminka? dufam, ze lepsie?! 😕

aj ja chceeeeeem byt tehu!!!! ...takych je nas asi viacej 😀

lubkabb
31. aug 2009

ahoj
maminka ide zajtra do nemocnice a v stredu ju majú operovať. Dúfam, že všetko dobre dopadne a vráti sa nám domov čo najskôr.

fyalynka
1. sep 2009

lubka, tak drzim palce, nech je maminka cim skor v poriadku medzi vami doma!!! 😵
hlavne vela sil a pozitivneho myslenia 😉

fyalynka
1. sep 2009

...zase nikto tu nebol??? 😕 😔
kde steee??? ☹

bettynka222
1. sep 2009

ahojteeeeeeeee 🙂

som spat. v tatrach bolo super - ako inak 😎 svokra je prec, takze pohodaaaaaaaaaa 😀 idem si vas precitat. zatial papa 😉

bettynka222
1. sep 2009

lubi drzim palce maminke,a by sa cpo najskor uzdravila. som si to az teraz precitala. fyalka mi minule nieco spominala,a le potom sme boli v tych tatrach.....

babule vy ste teda stopercentne snazilky. ja uz beriem ten clostill a o par dni nam povolia snazilkovanie. divne ale je, ze nanho nemam ani chut. nechcem nic urychlit ako naposledy. a asi na mna vplyva aj to, ze kamaratka ma jednorocne dieta...a som s nimi casto a tak nejak zabudam na to, ze by som chcela vlastne. a okrem toho vidim kolko je okolo babatka robotky....no asi som divna 😕

lubkabb
1. sep 2009

ahoj Betty

som fakt nahnevaná...to naše zdravotníctvo...tak maminka dnes išla do tej nemocnice, že ju majú zajtra robiť (ešte v pondelok jej urobili príjem a na sviatok ju pustili domov, aby tam zbytočne nebola), dali jej večer aj klistír a potom jej dr. so sestričkou prišli povedať, že ju nemajú poznačenú v programe na zajtra. Možno vraj vo štvrtok. Majú tam hrozný bordel. A vraj teraz večer sa môže najesť ak si niečo doniesla. Samozrejme, že si jedlo nebrala.

lubkabb
1. sep 2009

Chúďa maminka chcela to mať čo najskôr za sebou a bohvie koľko času zas zbytočne strávi v nemocnici.

lubkabb
1. sep 2009

Mi plakala do telefóna...mi je z tojho nanič. Minulý mesiac sa jej stalo niečo podobné, keď jej vyberali polyp z maternice. Nestihli ju spraviť a ona bola prichystaná po klistíre, hladná a nič. Na druhý deň všetko od znova pretrpieť...aj injekciu.

lubkabb
1. sep 2009

na ako dlho máte svokru z domu? Užite si to. Idem si ľahnúť a hlavne sa ukľudniť.

Pekný večer a dobrú noc.

bettynka222
1. sep 2009

lubi ot mi je luto ze sa to v nemocke takto komplikuje. ludia vedia byt niekedy strasne necitlivi a protivni....takto sa bude stresovatdo stvrtka...ja odkedy som bola v nemocke som tiez na nich vsetkych zmenila nazor. preco ludia s tkaymto pristypom k druhym idu studovat medicinu alebo robit osetrovatelov?

bettynka222
1. sep 2009

dobru noc lubi, hlavne vela sil a pevne nervy. neboj, maminka bude v poriadku...len nechapem tych protivnych ludi. ich ako keby tesilo ked pacientov co najviac vytrapia, vystresuju, vydesia, potupia, zdeptaju.... ☹ 😠 🙄

janka1
2. sep 2009

dobre ranecko zienky 😉
ako sa mate co neve??? sa tu deje

katka ako????

fyalynka
2. sep 2009

dobre ranecko 🙂

tak ja zase v praci 🙄 😝 ...sa mi dnes rano straasne nechcelo 🙄

lubka, to co ma preboha byt??? 😲 nejako to nemozem stravit take nieco, to je des!!! To co je za ludi?!?! 😕
...veru nase zdravotnictvo je otrasne, nech kto chce - co chce hovori! Robim ciastocne v nom, a vidim ako
sa casto lekari aj sestry chovaju a je mi na grc a do placu 😠 ☹ 😔 Lubka, drzte sa, posielam vela sil a pozit.
energie...

betty, no super ze vam bolo skvele 😉 Ale co to...ze nemas chut na snazilkovanie?! 😕 A s kym budem chodit
na prechadzky s kocikom, hmmm?

janka, vitaj spat, ako bolo na dovolenke??? 😎

janka1
2. sep 2009

fyal ahoj 🙂
nooo ako boloooo 😉 jednoznacne suprovooooo a som rada, ze som sa rohodla ist aj ked vela ludi ma odhovaralo 😀

MOJA RADA :
zienky aj tehuzienky chodte na dovcu urcite nic sa nedeje prave naopak je to relax 🙂 😉 nenechajte sa ovplyvnovat inymi nazormi 😉 moja dr. tirz bola proti, ze aj ked nemam ziadne problemiky, tak ona na mojom miest eby nesla a mne to veeelmi pomohlo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 som tu zrava, opalena, a stastna a oddychnuta a maly Oliver kopka o 106 😉

fyalynka
2. sep 2009

janka, to je super, ze ti tak dobre padlo na uzitok 🙂 Tak nech malinky dalej pekne kopka 😉
dufam, ze vy ste nemali problemy s letom - kedze ta nasa letecka spolocnost dopadla tak ako dopadla 😖

inak zienky, my dnes oslavujeme 3. vyrocie svadby 🙂 😵 🙂 😵

janka1
2. sep 2009

fyal nie nemali nakolko sme neleteli SKY EUROPE 😉
a ty ako? snazite sa?

fyalynka
2. sep 2009

no este ze tak, lebo mi je naozaj luto tych ludi, ktorym to urcite zneprijemnilo dovcu 😖

hej, snazime sa...uz druhy mesiac, minuly to nevyslo, tak sa nechame prekvapit 😉

janka1
2. sep 2009

a ako vysledky? testy? uz nieco neve vies?
plodne dni kedy mas?

fyalynka
2. sep 2009

vysledky budu teraz v piatok, idem na hematologiu, tak som zvedava, cakam vyse mesiaca 😒
a plodne dni uz boli - teda dufam, ze ovu bola!!! 😀 😵 Dnes som 21DC 😉

bettynka222
2. sep 2009

ahojteeee 🙂

janka to je usper, ze vstko oblo v poriadku. ale kedze ja mam trombofiliu (a fyalka mozno tiez 😕) tak asi ma na dovcu hematologicka nepusti... 🙄

fyaluska tak v piatok uz budes vediet vysledky. to osm rada, uz budes presne vediet na ocm si a co treba robit preto, aby vsetk uz len dobre dopadlo 😉 no co sa tyka snazilkovania...jednoducho ma ten zakaz tak ubijal, az som nanho zabudla. takze mi to je uz jeno. a navyse toto mi len imunolog povolil od septembra, gyn. az od novembra (a pritom imunolo chcel tiez radsej cakat do novembra)....no ved uvidime. ale snazilkou sa teda este tento mesiac nestanem - radsej dodrzim co mi radia lekari. ale neboj, kocikovat budeme spolu, len ja budem mat tu vyhodu, ze budem v predstihu vediet (od teba) co sa bude s babatkom diat. ale dlho za tebou meskat nebudem 😀 a gratulujem k vyrociu, aj nase prve sa blizi 😉

fyalynka
2. sep 2009

betty ahooooj moja 🙂

no veru, uz som nedockava co mi povedia, zvedava... 😨 Potom ti dam hned vediet...
a co bylinky, papas poctivo? 🙂 Jasne, budem ta informovat o vsetkom sa bude s mimi diat - ked sa toho
vobec niekedy v zivote dozijem...

bettynka222
2. sep 2009

ahoj fyalocik,
bylinky od cinskej tety papam a aj ten clostil uz. doki chce zistit, ci sa mi s nim opravia hormony po tom dvojmesacnom striedavom pobyte doma a v nemocnici (hmmm pobyt...to je skoro ako dovolenka 😅). a neboj, dozijes sa. ty otehotnies teraz a ja teda v tom novembri. som povedala, ze fakt pockam a bude to vsetko fajn 🙂 asi sa mi zacina fakt v tele vsetko upratovat, ked uz konene rozmyslam takto a nie len nad porusovanim zakazu a co najrychlejsim otehotnenim. ale na tvoje otehotnenie pre zmenu myslim 🙂

fyalynka
2. sep 2009

jáááj moja, niekedy mám fakt divné pocity, že sa miminka nedočkáme ☹ Neviem prečo, dúfam, že to nie je
nejaká blbá predtucha 😖 Ale snažím sa na to nemyslieť a rozmýšľať práve naopak 😉 Trochu mám z tých
výsledkov strach, neviem čo všetko tam vyšetrovali, čo sa o sebe dozviem 😅

To je dobre, že máš také usporiadné myšlienky, určite sa ti to bude ľahšie zvládať všetko 😉

bettynka222
2. sep 2009

no mojoko, uz dlho som sa necitila takto dobre. anposledy pred tym osudnym marcom. vsetko mi vyfucalo z hlavy, nic ma nerozhadze (no, toto sa asi zmeni ked sa svokra vrati 😀). a ty sa nic neoj, otehotnela si dvakrat, otehotnies znova. tehotensvo uz na nas caka, len an teba skor. na mna az vtedy, ked ho pustim 😉 a vysledkov sa neboj. skor bud rada,z e budes vediet na ocm si. ale ja som uz na ne straaasne zvedava 😕 😕 😕

fyalynka
2. sep 2009

a kam isla zase svokrusa??? Dufam, ze nadlho?! 😕 😀 😀

bettynka222
2. sep 2009

ja vobec netuism. a nadlho to urcite nebude 😝 ale mna nic nerozhadze...ani dvojhlavy drak s dvoma telami 😀 (to bola akoze metafora ci co 😀 😀 😀). ale sama som prekvapena ze tie lieky takto pekne znasam. no nic, musim ist makat. posileam ti objatie, aby si bola silna a aby si vedela, ze budes mat deticky, ktore ta budu objimat kazdy den stokrat za den 😵 😵 😵

fyalynka
2. sep 2009

betty, dakujem ti...aj ja tebe posielam objatie - z kamaratskej lasky 😵 😵 😵 Spolu to zvladneme, musime
si verit 😉 🙂
tak prijemnu pracu 😉

janka1
2. sep 2009

zenusky krasne aj ja vam drzim veeelmi velmi palceky , áby ste nam uz tehulkam do konca tohto roka napisali krasne s usmevom // 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre