Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

jurkina
15. jan 2009

fyalynka-my inak neprerabame, sme kupili celkom obstojne prerobene, len ta kuchyna malo uloznych skriniek a takmer ziadna pradovna plocha, sa uvidi, pri najhorsom nejaky stav.uver.
Inak super to online kocikovanie, fakt sa da uz vsetko online, som nasla ze 'urobte si online tehotensky test' 😀

janka1
15. jan 2009

jurkina a jak 😀 co nacuras na PC 😀

fyalynka
15. jan 2009

jurkina--aky je prosim ta navod na online tehu test? 😀

janka--my ta neodsudzujeme 😉 ja ti to doprajem, aby ti to vyslo, ako si prajes 😉

babulky, idem si vyzehlit moju hrivu co mam na hlave 😀 😀 o chvilu som spat 😉

jurkina
15. jan 2009

Drobec vitaj

Janka1 - 😀 😅 😀 no nie, oni sa tam pytaju na desiatky priznakov a ty vyberas odpovede a oni ti podla toho povedia, ci mozes byt tehotna, alebo nie, je to dost zabavne, mne skoro vsetko vyslo, ze by som mohla byt, teda podla priznakov, ale aj tak cakam do soboty. 😵

govinda
15. jan 2009

janka, odsudzovať??? Kto??? Ta čo si ? 😉 To ja som tu odkladala snažilkovanie rok a pol kvôli práci, hypotéke a pod., ja sa odsudzujem aj sama 😀 😀
Mrcha už je u mňa "na plný plyn" 😀 , zajtra v práci obhrýzam omietku od bolesti 😀

janka1
15. jan 2009

tak daj link nech sa zhrame aj my jurkina 😀

goldica
15. jan 2009

janka- nevieš, keď som na materskej, platí za mňa to nemocenské poistenie štát, so akosi mimo v tomto smere

janka1
15. jan 2009

daj IBALGIN govi....to su moje lentilky 😀 neviem co budem papat ked budem tehu 😒 😵

jurkina
15. jan 2009

http://www.pregnancy-calendars.net/Quiz
je to v angline, ale jednoduche.

janka1
15. jan 2009

takze u nas je april isty ked nie skor... 😉 to je moj posledny termin 😀

janka1
15. jan 2009

ano plati to stat 😉

jurkina
15. jan 2009

janka1 mne prave vyslo 99%tehotna, podla toho kvizu 😲

goldica
15. jan 2009

jurkina-tak ocikaj a taky normalny, nech sme si na istom 😉

janka-díky za info

govinda
15. jan 2009

janka, ibalgin nie, to ja nepapám, keď nemusím 😉 . Ja to radšej rozchodím 😀

jurkina
15. jan 2009

goldica-este pockam do tej soboty, to bude presne 2tyzdne co mrcha meska a navyse, rano je silnejsia curanicka tak vysledky su istejsie, nebud taka nedockava 🤐

fyalynka
15. jan 2009

no mrknem na tu stranku, len zo zvedavosti 😀 precvicit anglinu 😀

janka1
15. jan 2009

goldica ale iba ked si na MD nie rodicovskej dovolenke...neviem ci pracujes, ci podnikas ...atd

goldica
15. jan 2009

jurkina - tak teda dobre, aspoň sa mám na čo tešiť do soboty 😀

govinda
15. jan 2009

jurkina, ale hneď po ocikaní testíku prídeš sem na koníka a informuješ 😀

jurkina
15. jan 2009

😀

kocky vyskusajte tu stranku, je to fasa

jurkina
15. jan 2009

govinda, jasne ze napisem,

sa mi paci, ze ste pre mna vsetky take pozitivne, aj kolegynky v robote su, to mna strasne tesi. Dufam, ze cokoro vsetky z nas budeme mat pozitivne testiky 😉

drobec
15. jan 2009

ahoj govi..ja tiež nepapám ibalgin..a vôbec sa stránim liekov od bolesti..ak už musím..kúpila som si homeopatický liek..cephyl..mne zaberá na 100%..a neubližuje mi...čítam, že aj Ty si odkladala bábo..rak pre jedno raz pre druhé..ja som robila takmer to isté..len kvôli práci..ale aj bezo mňa bude...no nie?

jurkina
15. jan 2009

kocky a co by ste chceli dievcatko a ci chclapca? alebo oboje 😵 ???

govinda
15. jan 2009

drobec, no veď to, nie vždy sa to dá ... najprv doba určitá v práci, potom hypo ... a nehovorím, že práve teraz je najvhodnejšia doba, ale lepšia, ako bola pred rokom a nemôžem to odkladať donekonečna, nie? 😉

jurkina, mne by to bolo úplne jedno, hlavne aby bolo zdravučké 🙂 🙂 🙂

janka1
15. jan 2009

jurkina: ja dievcatko 🙂 a manzel chlapceka 😉

goldica
15. jan 2009

jurkina - ja už dievčatko mám, ale potešilo by ma aj ďalšie. kľudne aj chlapček, len preboha nie naraz 😉

jurkina
15. jan 2009

janka1 - tak to sa budete musiet nejako dohodnut, ale hlavne slovo pri tvoreni ma aj tak muzicek 😀

janka1
15. jan 2009

no bit sa nebudeme, ale ja to tak citim, zeby som viac dievcatko 😉 sak co bude to bude uz to nezmenime 😉
ozaj uz ste rozmyslali nad menami?

drobec
15. jan 2009

jurkin...mňe je to úplne jedno..ja by som aj naraz dve..len manželík, že ako k svojej konštrukcii chcem nosiť dve mimčá.. 😉

jurkina
15. jan 2009

goldica- to bolo dobre, preco, nezvladla by si to? Ja by som dvojicky brala, ale tri detuse je aj na kona dost 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre