Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
3. sep 2009

vazne nevyzera, na fotke mi to tak nepripada 😉 a pekne tricko mas na sebe - peknu farbu 🙂

mas stale problem s tehu vecami, nieco zohnat? 😒

janka1
3. sep 2009

ooo dakujem moja 😉 nie nemam problem ziaden chodim do HM alebo do MARK SPENCER a vzdy kupim 😉 nekupujem velmi tehu /co sa tyka vrchov/ nohavice mam vsetky tehu , ale vechne casti kupujem akurat vacsie cisla 😉 😉

fyalynka
3. sep 2009

strasne to leti, zachvilu budu Vianoce a ty nam napises ze uz si porodila 😅

vecicky nakupujes v plnom prude? 🙂

janka1
3. sep 2009

fyal ziadne Vianoce az Novy rok 😀 😀 na Vianoce chcem byt doma 🙂 😉

mam nakupene uz vsetkooo 😉 uz len cakaaam 😀

fyalynka
3. sep 2009

ja som to myslela obrazne, ze pridu Vianoce a potom uz len porod...ja viem ze chces az na N.r. 😀

no ty si sikulka, ked uz si tak nachystana 😀 Este stale rozmyslate aj nad tym druhym menom, ci Oliver to
vyhral? 🙂

janka1
3. sep 2009

moja ja netusim stale ho volame Oliver uz sa ani inac neprihovarame, ale vsetko sa este moze zmenit, nikdy nevies aj ked musim povedatm ze uz by sa mi tazko zvykalo na ine meno , ale nic nie je nemozne 😉

fyalynka
3. sep 2009

jaaaj, myslis ze by si si to tesne po porode rozmyslela 😅
Ale Oliverko je veeelmi pekne 😉

janka1
3. sep 2009

fyal neviem 😒 🙂
idem si kupit nieco papat , lebo som nejaka hladna 😨 a do obeda este daleko

fyalynka
3. sep 2009

🙂 co dobre si si kupila? Mavas este nejake chute?

janka1
3. sep 2009

fyal obcas sa nieco najde , ale uz je to uplne normalne akoby som ani tehu nebola 🙂
kupila som si jogurtove mlieko a ceralnu zemlu 😉

akurat posledne dva tyzdne som bola na kofole, alebo pepsi cole co ma dost prekvapuje , lebo ja som to nikdy neoblubovala , ale aj to uz skoncilo 😉

uz asi mesiac ficim vecer na mlieku a to na posedenie vypijem cely liter 😀

fyalynka
3. sep 2009

ja pepsi tiez nelubim, ale kofcu obcas si dam 😅

teda takto mliecko ti chuti, ale to je dobre, ved je velmi zdrave, treba vapnik hlavne pri vyvine babatka 😉

bettynka222
3. sep 2009

janka, fyalka ahojteeeeeeeee 😎 (jeeej fyal, ty si tam rovno dvakrat v otm pozdrave 😀)

no vy ste tu toho tiez popisali, ale citam, citam. len este nemam dokoncenu tu robotku zo vcera...ale idem na to. ajtak som tom nemusela mat za den 😀

jani no mliecko lepsie ako kofein..ajked ja mozem akekolvek len nie kravske...ale ziadne mi nechuti 😝 ☹

fyalynka
3. sep 2009

betty, ahojcek 🙂

ja som si bola prave zobrat kartu, lebo mi na hematku kazala si ju doniest...
rano tam ficim, sa nemozem dockat 😀

magic08
3. sep 2009

ahojte babenky
fyal, zajtra drzim palce nech su vysledky v pohode 🙂
janka, krásny 24 tt - gratulujem 🙂 ako ten cas leti...

kpn
3. sep 2009

Ahojte zienky, dobru chut alebo po dobrej chuti? V poslednom obdobi moc na internet nechodim, pretoze ma zacali bolievat ocka. Takze z casu na cas nabehnem a precitam si vse co ste spatna napisali, ale radsej teraz citam knizky a venujem sa sebe.

S baby sa mame dobre, stale tvrdim, ze to bude kuchar/ka...vcera som po prvy krat skusala original cinu kuracie na sladko-kyslo, s ryzovymi rezancami a mnam. Az mi slinky behaju i ked prave v tejto chvili mam chut na polievocku äskoda len, ze ziadne nie je navarena).

Dnes som bola zienky prvy krat cvicit, aby som doma len nekysla pretoze to so mnou ide dole vodou, a uz ani brusko nezakryjem. Manzelik sa na mne smeje, a ja sa v tom smiechu nazyvam velerybou 😀

Inak janik ty uz mas polovicu za sebou, to je dobre, ze s Oliverkom sa mate dobre a pekne rastiete. Kedy ho opat uvidis??? Ja idem do poradne az koncom septembra. takze dovtedy sa necham viest intuiciou.

Fyalik zajtra na teba myslim, daj potom vediet co vyzistili.

janka1
3. sep 2009

ahoojte bettynka, magic a katka 😉 rada vas vidim 😵

katuska Olivera uvidim 14. na poradni a potom hned 16. na 3D ideme ho kuk s manzelom a aj pre CD , tak si ho budem az do porodu pustat doma kazdy den 😀 😀

mala som mat poradnu 11. v piatok , ale idemem do Budapesti a prideme az v nedelu tak som si to prelozila, ved nevaaa 🙂

mohla by si uz hodit nejaku fotocku bruska do albumu co ty na to?

a ozaj katka uz si mi urobila vizualizaciu?????????????

fyalynka
3. sep 2009

magic, katka dakujem ze na mna budete mysliet 😵 🙂 ste zlate...

magic ty ako? co nove? ako sa citis?

katka, veru aj tebe to uteka, uz mas 14tt 😕 A je dobre ze sa takto pekne venujes sebe a miminku 😉
Som rada, ze mate skvele 😵

kpn
3. sep 2009

Janulka krasne brusko...vobec nie je nejake extra velke...myslim, ze na 24 tt tak akurat. Opticky sa mi vacsie zdalo to co mas hodene v albumiku. A ak sa smiem opytat kolko kg sa na teba zatial nalepilo?

Brusko odfotim vecer a musim pockat na mm aby mi nasiel kabel, aby som ho mohla hodit do pc. Ale nakolko nemam ani meter, tak radsej ani nemeriam. Jedine vahu a na oblecku citim ako som pribrala v pase a brusku. Ved klasicke veci na seba ani nedam, musela som si nakupit tehu sukne a dnes sa mi konecne podarilo kupit tehu rifle a elegantne nohavice.

Jooj tak sa celkom tesis na 3D ..aspon budete mat do porodu pekne fotecky a spomienky a potom ked sa drobcek narodi nam ho budes krasavca fotit kazdy tyzden. 😀

magic08
3. sep 2009

no fyal je to lepsie, nevolnosti pomaly ustupuju, zle mi byva uz len vecer, aj to nie uz tak velmi. no mam obavy, ci to neznamena nieco zle. Aj v prvom tehu, mi v 10 tt zacinalo byt lepsie a v 12 tt som zistila, ze babu nebije srdiecko, tak trosku som znepokojena.... poradnu mam na buduci tyzden v piatok, tak len do vtedy vydrzat, no s velmi malou dusickou tam pojdem...

fyalynka
3. sep 2009

magic, nemysli na to...aj ked z vlastnej skusenosti viem, ze sa to da len tazko vypustit z hlavy! ☹
Ten strach v nas bohuzial ostane navzdy 😔 Ale treba sa upkojit tym, ze vela zien ani ziadne nevolnosti
nema, tak si povedz, ze aj u teba je to tak a ze mimi je urcite zdravucke 😵
mooooc na teba myslim, a aj na vsetky tehulky a drzim vam paste 😉

magic08
3. sep 2009

dakujem fyal, no dufam, ze sa babu dari, nevolnosti pomaly ustupuju, tak dufam, ze je to o.k, a ze vsetko bude dobre.... cim viac sa piatok blizi tym som nervoznejsia.

fyalynka
3. sep 2009

ja som bola presne taka ista 😒 nie a nie sa upkojit, mozno to bola chyba, ze som to tak prezivala, ale
bohuzial kazda zena ktora si prezije MA vie o com je ten strach pri dalsom tehu 😔
neboj, bude to v poriadku, a ty nam sem v piatok hodis nove fotecky mrnusika 😵

janka1
3. sep 2009

katka pribrala som presne 9 kg 😝 🙂
co sa tyka bruska tak asi je to tym, ze v albume je fotene z blizka a fotakom a to v mms je zas mobilom asi preto , ale potom vecer ho hodim aj do albumu 😉

na 3D sme uz boli v 20tt to je aj ta fotocka v albume s profilom Olivera, ale vraj na CD je lepsie mat dietatko od 25tt, tak ideme preto este raz 🙂 😉 jasne, ze sa tesim uz sa neviem dockat je to uzasneeee

a ty akatka kedy ides pozriet chrustika uz by si mala aj vediet co nosis pod srdieckom ja som uz v 14tt vedela 😉 🙂

kpn
3. sep 2009

Jooj zienky, musela som si ist zdriemnut...taaak to na mna prislo, ze som ani nevedela, ktora som.

No janka ja som bola na sone v 12 tt kvoli prvotrimestralnemu resp to bol zaciatok 13, vtedy som ho / ju videla. Bolo to skvele, srdiecko babu bilo o 106, chvilku na nas pozeralo a potom sa nam zacalo vrtiet. No a najblizsie idem 26. septembra tak uvidime ci uz mi bude vediet povedat pohlavie alebo nie. Sama som zvedava a s manzelikom zvadzame neustale boje o to , co to bude, i ked je nam to obom jedno, hlavne aby bol chrustik zdravucky. My sa vlastne dotahujeme ako male deti.

Magic neboj sa babo bude v poriadku...v piatok ho uvidis na sone, a vypocujes si i jeho srdiecko. To, ze nevolnosti ustupuju isto neznamena nic zle, len aj ty sa uz blizis k hranici 12 tt, kedy to vraj ustupuje. Ale verim, ze stale nieco je, co naznacuje tvoje zdrave tehulkovanie. U mna je to napr. spanok...kazde poobedie ma chyti taka unava, ze skratka si musim ist lahnut, inak som neznesitelna.

groka
3. sep 2009

caute babule

neviem ci tu este niekto je,ja som prave vysla z vane,trosku som relaxovala a psychicky som sa pripravovala a aj sa pripravujem na zajtra opat,dnes ked sme si boli na vecer von kreslit s kriedami s malym,zastavila sa pri nas riaditelka skolky a teda sme pokecali ze ako maly a ze zajtra sa pride na neho pozriet a tak ked pojdem po maleho mam sa za nou zastavit ze ako to vidi ona,vraj mu aj nieco prinesie,ozaj to dnes nevyzeralo dobre,neviem ci som pisala asi nie,dnes bol naramne zly,ked sa isli deti vycikat on nie a nie,sadol si na zem a ani pohnut s nim,nejedol nic len kakao vypil,a vraj rozkazuje tam kazdemu,musi byt po jeho,takze zajtra ine deti su tam uz do obeda a my stale len na 3 hodiny,pytali sa ze ci pracujem alebo nie a ked nie tak ze je to dobre,lebo on este potrebuje maminu vraj,riaditelka povedala,ze u deti trva to adaptovanie mesiac asi,dufam,ze to bude aj nas pripad,lebo on to teraz berie tak ze ho nechcem doma tak je nahnevany na cely svet,este len 2 dni chodi do skolky a ja som z toho na nervy totalne,no potom vraj sa nauci co a ako a aj doma bude ony,bude ma respektovat,posluchat a tak,no ale som od dnes na neho pritvrdila,ucitelkam sa nesprava pekne tiez,dostali cukrik a on ho vratil a povedal,ze od teba nic nechcem uz a podobne hovadiny,som sa hambila tak som radsej utekala prec domov s nim

bettynka222
3. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeeee 😎

groka este si tu? 😕

groka
3. sep 2009

som

bettynka222
3. sep 2009

tak ahoooooooj 🙂 esyte som vas nestihla precitat. co robkas?

groka
3. sep 2009

a nic kukam na nete nieco a asi pojdem spat,

bettynka222
3. sep 2009

fylauska uz sa neviem dockat tvojich vysledkov. a aby si sa aj ty mohla tesit na nejake moje, tak ja idem k dokimu na kontrolu v stredu 😀

janulka aj ja osm za olivera. ved odme hlasovat, ktore meno je naj a mozna sa potom lahsie rozhodnes 😀

magic...uplne ta chapem. uz vidim seba ako budem netrpezlivo ocakavt kazdu poradnu 😝 ale nastastie ma teraz tuzba po babatku troksu opustila, tak ma to teraz az tak netrapi....asi kvoli tym nekonecnym snazilkovacim zakazom som na snazilkovanie uplne zabudla. ale ty sa len nic neboj, vstko bude v poriadku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre