Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
4. sep 2009

a to si bola kde? radsej na to nemysli, ved si pisala, ako si uz super vyrovnana a tak... 😕 Netrap sa
opat, lebo tie depky budes mat vazne... 😝

bettynka222
4. sep 2009

faylik ahooooooooj 🙂
no uz som an to zabudla...ale ked mi diagnostikovali vselico, tak mi nebolo vsetko jedno. on ten pan ma oslovil na zaklade toho problemu s hormonmi co som tu na fore pisala. no a tak ja som myslela,z e mi len zisti aktore hormony mam zle alebo co. no ale oni tam mali take zariadenie, ktore som ja drzala v ruke a to pipalo a ona tam k tomu davala rozne ampulky a podla toho zvuku vedela,z e nieco je zle. no ale u mna bolo zle skoro vsetko, tak mi chcela ta doktorka hned nasadit 5 bylinnych pripravkov...ale uz kopu liekov predsa beriem, tak neviem. este mi tam vysla aj zla imunita a to som brala teraz tri mesiace lieky na to a mala byt uz uplne v poriadku na cely rok...no ja tomu fak tnerozumiem. a inak som sa rozhodla, ze uz koncim aj s lekarskymi vysetreniami. som si citala baby v teme geneticke vysetrenie...a mam dost. tym pozistovlai vady na chromozomoch a ayvpocitali im na kolko percent budu mat chore dieta. no ale ja pochybujem ze vsetci ludia maju dokonaly karyotyp a kazdemu z nas, keby siel na tak evysetrenie, tak by nieco zistili. takze v pondelok zrusim aj to imunologicke vysetrenie (nie u imunologa, ale kvoli tym protilatkam proti troboflastu,ovariam a spermiam). tam som sa objednala este vtedy davno, po potrate...ale kaslem na to.
a ty co, ako ti je, ked uz vies, ze si mutant? 😀

fyalynka
4. sep 2009

teda musim ti povedat, ze robis dobre, lebo tolkych vystreni...to uz ma clovek potom fakt chaos a nevie co
si ma mysliet 😖 A tiez si myslim, ze keby kazdy isiel na take vysetrenie z genetiky, tak by mi nieco nasli, lebo
nie vsetky bunky a geny su dokonale...len blbou zhodou roznych faktorov sa stane potom, ze sa to aj prejavi
navonok 😔

ja sa citim normalne, cakala som, ze tam nieco bude 😒 Ale vies co je zvlastne, ze teraz som mala ten faktor VIII
uuuuplne v norme 😕 😨 Tak ja nechapem...

bettynka222
4. sep 2009

fyalyt ja osm ti hovorila, ze to bude tym, ze ti brali krv po potrate...ajked preslo uz 6 tyzdnov. to je normalne, ze sa tehulam zrazanlivost zhorsuje a duplom nam tromboskam. ale tie stare vysledky zober do tej balvy tiez, oki< nech sa ti k tomu vyjadria. ale ja verim tomu, ze my dve to zvladneme s tymi troma vitaminmi 😎 papas aj to B12 a B6? inak desat dni pred testovanim homocysteinu sa tie vitaminy brat nemaju, lebo riedia krv v takejto kombinacii vieeees?
co inak robkas? mne sa dnes nechce nikam ist. uz ani neviem ako davno sme takto vecer spolu boli s molij milacikom...asi s ananho vrhnem 😀 leto bolo take rozjasene, vkuse sme niekade behali...teraz bude kopec vecerov na plodenie, takze sup aj vy na to 😀

fyalynka
4. sep 2009

😀 😀 😀 no ja by som nanaho supla tiez, ale ideme o chvilu prec, kamos kolauduje bytik, tak ideme k nemu 😎
Vy teda pekne odpocivajte, ked mate takyto kludny vecer 🙂
ja papam trojkombinaciu - listovka, B6, B12 + anopirin 😉 Dnes som si nasla tc na tu dr. do BA, v pondelok jej
asi zavolam, ci mi zistia tu hladinu homocyst. A ty si tam volala tiez kvoli tomu, aby ti to vysetrili??? 😕

bettynka222
4. sep 2009

noooo, skocim nanho ale asi iba na chvilku, lebo potom pojdeme asi tiez prec... 😒 ale normalne mi takyto spolocny vecer lenb nas dvoch uz chybal...
fyalik ale vysad to pred tymi testami homocysteinu, oki? lebo to ich znizuje.
nie ja som tam nevolala vobec, lebo uz mam dr. na kramaroch. normalne tam zavolaj, pytaj si svoju dr. ktorej si objednana a povedz jej ze ti uz v TT urobili tie testy, ze len chcu zistit tie homocysteiny a ci by si teda na konzultaciu nemohla prist uz skor, lebo si chcela otehotniet a nechranite sa a ty sa bojis,z e otehotnies...no skratka jej zahraj na city, ved to vies 😀
ozaj a ktorej dr ides na antolsku?

fyalynka
4. sep 2009

ja tam idem dr. Jankovičovej...nepoznam, neviem kto to je... 😒
oki, vysadim ich pred tym, dakujem za upozornenie 😉
tak aj vam pekny vecer, my uz ideme, papa 🙂

lubkabb
4. sep 2009

ahojte...zasa idem neskoro? 😕

kpn
5. sep 2009

betty v pohode...etapy su fajn aspon clovek nezabudne. ta nano vo vajicku sluzi na lepsiu udrzbu...t.z. ze ho mozes cimkolvek ukvackat dokona i popisat centrofixkov a ono to vlhkou handrickou zide dole.

fyalynka
6. sep 2009

ahojte, ako vikendujete??? 🙂

govinda
6. sep 2009

ahoj fyal.
Takže vám su chcem poinformovať, že v utorok idem na príjem do nemocnice, v stredu bude laparoskopia a cca v piatokma prepustia domov. Tak mi držte palce, nech to všetko dobre dopadne 🙂

fyalynka
6. sep 2009

ahoj gov 🙂
juuuuj, no jasne, ze budeme na teba mysliet a silno drzat paste, nech to vsetko dobre dopadne a nech si
cim-skor fit 😉 Potom sa nam ozvi, ako to prebiehalo a co zistili, co bude dalej...

Ja tento tyzden (NE)cakam mrchu, tak uvidime co bude, strasne moc prajem aby nedorazila...ale moc
tomu neverim, lebo som na to strasne upnuta a psychika je svina 😖

govinda
6. sep 2009

fyal, jasne, že sa potom ozvem a poinformujem vás 🙂 .
A tebe tak isto držím palčeky, aby mrcha nedorazila 😉

fyalynka
6. sep 2009

gov dakujem 😉
budeme na seba mysliet navzajom 😉

fyalynka
6. sep 2009

Babyyyy kde steee??? 😕 ☹
...som tu tak sama... 😔

groka
6. sep 2009

ahoj fyalinka ako sa mas:?co mas nove?hlavne ma zaujima kedy bude mrcha? 😀

fyalynka
6. sep 2009

ahoj groka 🙂
mam sa normalne, uzivam si nedelne poobedie odpocinkom 😀 nove nic...
a mrcha hadam uz nebude.... 😝 inak termin je streda 😝 😝 😝

a ty ako??? 🙂

groka
6. sep 2009

uz teraz streda?no som zvedava,snazili ste dobre?nejake pocity?ja mam ale aspi zapal moc,mechura,take tlaky mam ked docikavam,sa mi to nepaci no a prsia strasne bolestive,ale to som mala uz aj minuly mesiac,asi to je sposobene tym ze po case som zacala ovulovat a hormony pracuju este viac ako pred tym

fyalynka
6. sep 2009

hej, uz teraz streda 🙂 ale nedavam tomu vela sance, lebo som na to upjata a psychika robi svoje 😖
pocity, no trosku prsia su ine, ale to mavam aj pred ms, takze tomu nepripisujem radsej iny vyznam
popredu 😒 inak nic... Snazilkovali sme poctivo, podla testikov ovu bola...tak uvidime...

no to nie je nic prijemne taky zapal, aj si si nasadila nieco? aby sa to nezhorsilo... 😒 a ty si aky den cyklu?

groka
6. sep 2009

no asi som 25DC a 7DPO

lubkabb
6. sep 2009

ahojte...mne v noci dorazila mrcha ☹ takže hádam v septembri sa zadarí.

Fyalynka-- oooh nová fotka. Super. Držím päste aby mrcha nedorazila.

fyalynka
6. sep 2009

lubka, to mi je luto ze to nevyslo ☹ Ale snad bude september plodny!!!!! 😵 😉
inak to ja ked sa nudim, tak menim fotky 😀 😀 😀
Ako je maminke???

groka, ja som tiez 25DC, ale cca 11DPO...

lubkabb
6. sep 2009

ahoj- maminku sme dnes boli pozrieť v nemocke - je jej už lepšie, ale je slabá po operácii. Stále leží na JIS-ke. Včera som si kôli mrche aj trocha poplakala, ale už mi je fajn. Keďže nie som tehu, môžem ísť budúcu sobotu hrať s kamošmi bowling, máme cez víkend aj jarmok a cez týždeň ideme s kamoškami oslavovať kamoškine meniny. Takže hľadám výhody a teším sa ako o 2 týždne budeme snažiť. Veď prvé tehu sa nám podarilo za 3 mesiace. Pozitívne ešte je, že mrcha prišla už v obvyklom čase, teda na 28.DC a je dostatočne silná. Tie prvé 3 boli slabunké.

lubkabb
6. sep 2009

Takže zasa budem piť 2 týždne alchemilku, užívať vitamínky a drahého som prehovorila na É-čko. Musím mu ho zajtra kúpiť.

magic08
6. sep 2009

ahojte babenky 🙂
ako sa mate?
Fyal ako? Kedy testujes?
Mne je dnes vynimocne zle. Akosi sa zle citim... ☹

lubkabb
6. sep 2009

ahoj magic

lubkabb
6. sep 2009

asi som tu len ja

fyalynka
6. sep 2009

ahoj magic, prisla som sem kuk 🙂
moooja, takto ta to zase zmohlo... 😖 dufam, ze pekne odpocivas.
ja si asi zajtra kupim testik a skusim v utorok rano (mozno) 😉

lubka, tak uz maminka koncene po tom...dokedy bude v nemocke? Aj viete nejake vysledky? 😕

lubkabb
6. sep 2009

výsledky nevieme, operovali ju skoro 4 hodiny, do piatku ju určite domov nepustia

lubkabb
6. sep 2009

potom až budú kontrolovať, či je to ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre