Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
9. sep 2009

nemas za co 😉
inak uz som domka, a musim vam smutne oznamit, ze uz som ala trolilinku krvaveho hlienu, takze mrcha
je tu, svina jedna 😠 😢 😢 😢 😢 😢 A to som mala na ovu testoch taku dialnucu tento mesiac ze az!!! 😝

ach jaaaj 😔

janka1
10. sep 2009

dobre raneckoooo 🙂

fyal nezufaj mozno o mesiac to bude uz isto 😉 🙂 sice nechapem preco nie teraz 😖 ☹ mne to nejako do tej hlavy nejde preco sa vam nedariii ☹ ☹

fyalynka
10. sep 2009

dobre ranecko 🙂

janka, ani ja to nechapem 😔 mala som depku vcera, uz som zufala...ale to su asi hormony 😝 😀
Chcem si kupit toho psika, musim sa o nieco/niekoho starat, lebo sa zblaznim inak... uz mam vybratych
nejakych adeptov, tak uvidim co z toho bude 🙂

a vam sa ako dari, vse oukej? 🙂

fyalynka
10. sep 2009

jeeeej, janka, videla som albumik, maaaas naozaj krasne brusinko 😵 😵 😉

janka1
10. sep 2009

uz som v praci 😉

fyal dakujem zatial vsetko OK 😉 a brusko no pre mna to je brusisko nakolko pri Vladke ani naznak bruska velmi 😀 😀
este som nikdy take nemala a myslela som si , ze ja nikdy velke brucho mat nebudem 😀 😀 😀

akeho havina chces? myslim rasu/plemeno? 😵 😵

fyalynka
10. sep 2009

hej, vybrala som si beagle (bígl) rasa, taky zlatunky rodinny havinko 😵

ale ved po porode ziadne brusko byt nemusi, uvidis....hlavne ze sa malinky v dobre v brusku a rastie
v zdravi 😉 🙂

janka1
10. sep 2009

fyal bigl je aj pre mna oblubena rasa 😵 😵 Vladka ma aj film doma vola sa KAMOS je to nadherne stvorenie 🙂

ja sa nebojim bruska moja, aj ked ostane , tak nastupim do posilnovne a budem makat , s tym ja problem nemam 😉 😉 😉 🙂

fyalynka
10. sep 2009

jeeej, tak to som rada, ze je to aj u teba oblubeny havinko, a fatkt vyzera tak rozpravkovo 😵
dufam, ze sa nam to podari a kupime si ho 🙂

no mna dnes pobolieva brucho, tie kramy hnusne fuj!!!! 😠 😝 😢

janka1
10. sep 2009

jooj moja , daj tabletku ☹ 😒
snad o mesiac uz bude dialnickaaaaaaa, drzim palceky

fyalynka
10. sep 2009

ja si davam od bolesti az ked citim, ze to nabera na obratkach k nevydrzaniu 😖 Musim prezit nejaky
prah bolesti...lebo potom pri porode nic nevydrzim 😀 😀 😀

jaaaj moja, teraz bol taky krasny ovu testik a nic 😝 ved uvidime, snad sa dockam skor ako pred
prechodom 😀

bettynka222
10. sep 2009

ahojteeee babule 😎

som sa vcera flakala az do noci a teraz ma boli hlavicka ☹ fyalusik je mi luto ze prisla ta bestia, ale na druhej strane mkozes byt rada,z e uz mas noveho gyndosa, ktory si ta chce od zaciatku cyklu pekne odsledovat. a amozno to aj tak bude lepsie, ked si postrazi tie vajicka, ako keby si mala otehotniet pri posunutej ovu, lebo to vraj nie je dobre.
no a oc sa tyka mojich vajicok, tak clostil mi nastimuloval iba jedno, ma 16,5 mm a je vraskeve. tak som vybuchla od smiechu, ze mam male stare vajco. no ale eliasovi sa to nepacilo, ze sa mojmu foliku smejem a zakazal mi to, lebo vraj je velke dost a vraskavi epreto, ze ide prasknut ci co 😕

fyalynka
10. sep 2009

betty ahojcek 🙂

no prasknut ide preto, aby mohlo byt oplodnene 😉 😀 kazdy folik praska 😉 Inak vajko pekne velke...
a inak co povedal doki, bol spokojny ako sa to vyvyinulo? Co teraz dalej, aky postup? 😕
Ja som mala praveze ovu na cas, nebola posunuta, presne na 14DC, aj mrcha zacala presne ako hodinky,
aspon jedno jedine pozitivum z toho vsetkeho 😅

ides na jarmok??? 😎

bettynka222
10. sep 2009

fyalocik dokimu sa folik pacil, to len ja som ho ohovarala a smiala s ana nom (nie eliasa, ale folik 😀). no a odki povedal,z e ked ma moj drahy do troch mesiacov nenabucha, tak sa pojde riesit moj hlien a jeho spermie....asi doki zabudol na ten zakaz v snazilkovani. a inak vcera nam zakazal sex...ten je ale prisny 😀 😀 😀

jasne ze idem jarmocit, ale az zajtra. ale iba na chvilku, lebo kamaratka sa ide lucit zo slobodou 😀 tak dufam,z e sa moc neopijem, lebo mi bude zle 😝

groka
10. sep 2009

ahojte

betty preco vam doki zakazal sexik?

ja som dnes testovala kto sa vyzna v grafoch http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 tu je pre info 😉 zajtra mam dostat mrchu,lebo mam sklz 2 dni dole,dnes som testovala,lebo teplota ide hore,co u mna nie je zvykom a test je no co ja viem,nieco tam vidim,no neviem to velmi definovat ,ale robila som ho na obed a bola som curat uz asi 2 ci 3 krat,

co mate nove?

bettynka222
10. sep 2009

groka doki nam zakazal, lebo ze si na dnes mam enasetrit spermijky. ale ja neviem ci mam do toho dnes ist (nemyslim do sexu 😀 ale do snazilkovania)...lebo ten zakaz by mal este trvat...
a grokaaaaaaaaaa, mozno si tehuuuuuuuuuuuuu 😵 jeeje, tesim sa 😎

fyalynka
10. sep 2009

betty, tak podla dr. mate snazilkovanie dovolne, nie? tak preco nechces skusit??? 😕 mozno motyka
vystreli a budes tehu a vse bude ok! 😵 Ja by som do toho sla bez vahania...
Ale jasne, ze rozhodnut sa musis sama podla toho, ako sa na to citis 😉

groka, siiiilno drzim palce na // 😉 🙂

groka
10. sep 2009

betty ka zakazal tak dnes nie,aj nam to povedal doki ale my sme nemohli 5 ci 6 dni

lubkabb
10. sep 2009

Ahojte baby,

dlhšie som tu nebola lebo sa tento týždeň po večeroch táram. Aj zajtra idem na bowling s kamarátmi a na jarmok. Aj u nás máme jarmok až do nedele - Radvanský 😀 😀 😀

Fyalynka nebuď smutná, že to ani vám nevyšlo. Pôvodný plán bol predsa september, takže tento mesiac už určite bude plodný 🙂 😉 Sa ešte budeme predbiehať v čiaročkách na testíku. 😉

Bettynka a nepochopila si dokiho zle? Určite vám zakázal? Lebo to by si riadne protirečil.

fyalynka
10. sep 2009

ahoj lubka 🙂

ved vies ake to je, ked tuzis po // a veris z celeho srdca ze ich najdes a nakoniec ta hnusna mrcha 😔 😢 😢
takze netreba nic viac k tomu dodavat... 😔
ale ideme zajtra tiez jarmocit a v sobotu asi uvidim prvy x mesacneho synceka mojej sestrenice, tak sa
tesim na drobceka 😵 ...len dufam, ze sa nerozrevem 🤐

a ako sa ma maminka??? nieco nove? 😕

lubkabb
10. sep 2009

ahoj

maminka sa má lepšie, ale ešte si ju v nemocnici nechávajú. Asi až budúci týždeň ju pustia, keď jej vyberú aj štichy. Smutno jej je a strašne dlho.

Aj ja mávam problémy udržať slzičky - či už pri mojej pol ročnej neterke, ktorú strašne ľúbim, pri kamoške, ktorá je v piatom mesiaci, či pri kolegyni v práci, ktorá práve zistila, že čaká bábo a viem o tom len ja ☹
Ale onedlho skončí toto naše trápenie a budeme sa tešiť na vlastné detičky.

fyalynka
10. sep 2009

to je dobre, ze sa ma lepsie, pozitivne myslenie je dolezite (v konecnom dosledku ved aj pre nas 😉 )
ja pevne verim, ze nebudem dlho takto "trestana" tymto trapenim a bude nam dopriate miminko 😵

idem kukat ordinaciu 😀

bettynka222
10. sep 2009

ahojteeeeeeeeee 😎

lubi to som rada, ze je maminke lepsie 😵 no s tym nasim snazilkovanim to je zlozite..nam to zakazal na jeden den a potom zas povolil (asi chcel serit materialom 😀) a lubi neboj, vsetky budeme ok a stastnucke 😎

fyalusik no mne elias nikdy o zakaze nic nehovoril. vies ked to ta nasa mudr. v nemocke tak pokaslala, tak ja osm este mesiac a pol po kyrete musela chodit do nemoicky. no ina gyn. mi hovoirla,z e sa z takto takzeho potratu budem hormonalne dostavat pol roka. no ale s eliasom sme s ao zakaze fakt nikdy nebavili, on ma proste s utz. po otm vsetkom skontroloval, vsetko zle, tak zas, zase zle, tak profil, zistil, ze su zle hormony, tak mi dal lieky..no ved uvidime.

groka daj nam potom vediet, oki? uz sa teisme. niekto to tu musi zacat 😀

groka
11. sep 2009

dobre ranko babule

dnes mi teplota stupla na 37,1 😕 😕 😕

fyalynka
11. sep 2009

groka ahoj 🙂
nechces skusit testik??? 😕 😀

bettynka222
11. sep 2009

ahojteeeeeeeeee 😎

fyaly uz sa citis jarmocne? ja zatial iba rozluckovo 😀

groka este chvilku vyckaj, co bude. nak je to des, ked napriklad vieme priznaky a taaaaak, to odkaze cloveka pekne zhaluzit 😝 (teraz som nemyslela teba..ale napriklad aj seba kratko po potrate)

babulky pocujte, co si myslite, ze mam kupit nasej nevesticke? ja som chcela vyrazit do jedineho trnavskeho obchodu s erotickymi pomockami.l....ale potom som si povedala, ze nieco erotick eprinesie kazdy, a tak som z lekarni zozbierala vsetky druhy tehu testov (ocikavacie, kazetkove, aj namacacie), ovu testy, detske hracky (kusatko a hrkalka v jednom) a este rozmyslam na dudlom. co si o tom myslite?

fyalynka
11. sep 2009

betty, zatial sa jarmocne necitim lebo sedim v praci 😝
ale pojdem sa po praci prejst, uz sa tesim 😀

ja si myslim ze je to velmi dobry napad s tymi testami a hrackami, ja osobne by som sa velmi potesila, je to take ine...lebo ako hovoris, take eroticke prinesie ai skoro kazdy nieco... 😉

groka
11. sep 2009

fyalinka ahoj,testovala som vcera,takze teraz by som chcela zajtra,co asi nebude,lebo nebudem mat moznost a v nedelu tiez neviem skor nie,asi to vidim az na pondelok ak nepride dovtedy mrchana,to uz bude maly v skolke,tato v praci a budem mat doma klud

fyalynka
11. sep 2009

a kedy mas termin mrchy, dnes?? 😕
silno to drzim palce, lebo ta teplotka je velmi velmi slubna 😉 😵 🙂

groka
11. sep 2009

fyalinka,tak bud mala prist vcera,dnes alebo nedela posledny termin

fyalynka
11. sep 2009

😕 😨 to podla coho mas tie treminy? ked vies kedy bola ovu tak by sa ti malo lahsie pocitat, nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre