• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
no mala by som dostat dnes tak ako minuly meisac tak aj dnes na 30DC inak mi moze este meskat a prist 13
11. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby mala prist, tak by podla teplotka postupne klesala, ale tebe stupa, takze je to na dobrej ceste :wink:
11. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalinka ja vime ze by mala klesat,nevime preco neklesa,dufam teda aj ja ze je to na dobrej ceste,len vies,ja som rizikovka a aj stym to mimcom by som bola na rizikovom a teda ak vycurikam dve tak letim k dokimu,nech mi da nieco na udrziavanie,lebo tieto bolesti aj keby som uz bola tehotna,su neni dobre a bojim sa toho
11. sep 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ta plne chapem, hlavne tie obavy ked clovek vie ze by to bolo rizikove tehu :pensive:
ale treba verit, ze to dobre dopadne :wink:
11. sep 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, tak som konecne doma. Unavena a hladna...
Ale u dokiho vse o.k., Babo je velke tako ako ma... :slight_smile: Tak som zas na nejaky cas kludna... :slight_smile:

Vy sa ako mate? sledujem, ze groka mas krasne teplotky, ak drzim palce, nech len pekne stupaju a ciarka na testiku silnie... :slight_smile:

fyal ako? depky.... neboj, ja verim, ze dalsi cyklus uz vyjde. Strasne ti to prajem... Vsetkym snazilkam tuna...
11. sep 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, co tu noveho?
Magic, super!!!
Fyal, dostala si kravavu pomstu?
idem vas precitat kus dozadu...
ja standardne v praci
11. sep 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic, no vidis...paraaada, som stastna s tebou, ze je miminko zdravucke a vse je ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no depky su, co uz, ale bude aj havinko - mozno v nedelu :grinning: :slight_smile: :dizzy_face: sa strasne tesim!!!

jane, ahoj moja...veru dostala som krvavu pomstu - len neviem preco a zaco? :frowning2: :cry:
a ty ako? co nove? :slight_smile:
11. sep 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky.
Som doma po laparke.
PCO mi nepotvrdili, všteko je ako má byť. Zrejme je problém v hormónoch, tie musím dať teraz do poriadku. Inak sa mám fajn, ale nemôžem veľmi koníkovať, drahý zúri, ak neležím v posteli. No asi by som mala, lebo som tu trošku upratovala a trošku sa mi roztiahol steh, tak už poslušne ležím.
11. sep 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gov!!! ta co si! drahy ma pravdu, hajde oddychovat, nechceme mat predsa jazvičku velku! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyal, nesmut, tebe to isto nebude trvat dlho. pozri na mna, ja si toto hovorim uz niekolko rokov.
Janulka isto len kruti hlavkou a nechape, ako je toto mozne. :pensive: :wink:
no zial, realita obcas boli.
Gov, tebe daju hormony do poriadku a este ma predbehnes, obavam sa :wink: :sweat_smile:
11. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govinda super, ze sa PCO nepotvrdilo, ale baby aj s tovjim drahym maju pravdu, len pekne oddychuj. ja mam o potratoch tiez rozhodene hormony,t ak neboj, daju nas do poriakdu a vsetko bude ako ma byt :dizzy_face:

jane neboooj, vsetky budeme casom tehu. a vy kolko snazilkujete? a zistili aj nejaky problem?

fyalusik ahooooooooooj. som zvedava co robi moj vraskavy folikul :grinning:
12. sep 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, krasnu nedelu vam prajem :slight_smile:

gov, som rada, ze laparka dopadla dobre!!! To je skvela sprava! :slight_smile: Uz si len krocik k miminku,uvidis :wink:
A hlavne teraz posluchaj, pekne odpocivaj v postielke :wink:

jane, ty sama dobre vies ake to je, ze sa tazko od toho odputava :unamused:

betty, aj ste snazilkovali? :confused: :slight_smile: drziiiiim palce ak ano :grinning:
13. sep 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

hlasim ze mrcha sa spusta
13. sep 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

groka, to mi ju luto :frowning2:

ale september to pre nas vsetky istiiii :grinning: :dizzy_face: :wink:

P.S. inak mam pre vas prekvapko, mame noveho clena rodiny, ma 7 tt, je to beagle, vola sa Max a je strasne
krasny, dobrucky a nas milacik :dizzy_face: :slight_smile:
13. sep 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

ako sa mate, uzivate si predlzeny vikendik??? :slight_smile:
co nove tehulky, snazilky?
14. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fyalynka

tak už máte psíka? No to je super...tak nám ho odfoť :slight_smile:
14. sep 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuj fyal :slight_smile: super, ze mate psika..., to je uzasne... :slight_smile: ako ste prezili prvu noc? Teda, bola to prva noc? Ako sa vam vodi? zvykate si? :slight_smile:
daj fotecky, nech zavidim... malinkeho chlpacika :slight_smile:
14. sep 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka, magic...dakujeme :slight_smile: vodi sa nam zatial dobre, toto bola prva noc - dva x sa v noci zobudil a chcel
sa hrat :sweat_smile: Ale potom zase zaspal, rano okolo siedmej mi uz nedal pokoj olizoval ma vsade, poskakoval..tak
sme isli von :slight_smile:
fotecky by som aj hodila, ale sa bojim ze to bude proti pravidlam :unamused:

a vy ako? Magic, ako sa citis? Lubka co mas nove?
14. sep 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fyalynka, nové nemám nič. Boli sme v piatok na jarmoku...popili sme burčiačik a celú sobotu ma hlava bolela :grinning: Ale bolo fajn, na námestí spievala Janka Kirschner všetky tie svoje staré hity, náladička parádna. Dnes mám dovolenku, takže si užívam 4 dni vkuse voľno. Taká minidovolenka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Aj častejšie by bodla. A skoro som zabudla, maminku v piatok pustili domov, takže sa teraz o ňu pekne staráme. Dnes mám 10 DC, takže čoskoro snažíme. :wink:
14. sep 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som sa prave vratila, bola som aj so susnikom u maminy :slight_smile:
dnes bol uz ako certik, uz mu rastu rozky :grinning:

lubka, my sme boli na namesti tiez v piatok, prisli sme tam ked dospaieval Opatovsky, este sme si aj Komajotu
vypoculi a isli sme domov. Takze hlavka bolela...hihi :grinning: aspon si sa trosku odreagovala :wink:
Neboj, teraz uz bude vsetko len dobre, maminke sa polepsi, vy budete poctivo snazilkovat a na konci septembra
budu // :dizzy_face:

ideme kukat superstar :grinning:
14. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej fyalynka supeeer ze mate psika :slight_smile: ako sa volaaaaaaaaaa
14. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka dakujeme, vola sa Max :wink:
14. sep 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby :slight_smile: ako vidim, je vas tu viac, ktore sa pokusaju otehotniet dlhsu dobu a nedari sa vam :frowning2: pretoze aj sa pokusame uz pol roka a stale nic...som uz vazne z toho smutna...doktor mi povedal ze ked sa nam nic nepodari do januara 2010 a mam prist aj s manzelom...takze drzte nam palceky a dufam ze coskoro sa nam podari take male babatko :slight_smile: myslim na vas....drzte sa :slight_smile:
14. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ahoj, vitaj medzi nami :slight_smile:
tak teda drzime vam palceky, obcas sa ozvi a napis nam ako sa vam dari :wink:
15. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeee :slight_smile:

som zase behala kade tade...tak som vas na chivlocku aspon dnres prisla kuknut.

fyaaaaaaaaaaaaaaaal, kedy ho pojdeme vyvencit? jeeej, aj ja sa onho budem starat, mooozem? :dizzy_face: fyalusik, jasne ze bol sexik....mm by to neprezil, keby nebol, al edoki povedal,z e ked uz budeme chciet otehu, tak to nemame prehanat tak ako doteraz, ale ze iba raz denne... :confused: ja neviem ci sa mama do toho pustat, ved to mame este do novembra zakazane...a dvakrat uz ozaj stacilo....nechcem aby to zle dopadlo, vies?

jeeej lubi to j usper, ze maminka je uz domka. tak ju pekne obskakujte a rozptylujte kym sa nevystrabi z nemocnicneho pristupu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

groka to je skoda...ale neboj, coskoro sa zadari, uvidis :dizzy_face: ved uz jendo dietatko mas, to je istota ze bude dalsie :wink:
15. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte :slight_smile:

betty, jasne ze sa mozes, zatial je to taka mala gulicka :grinning: a vyvencit ho mozme ist kedykolvek :wink:
dnes sme boli na zahrade, tak sa vybehal, vysantil...ze v aute po ceste domov spal ako pod narkozou :grinning:

tak drzim palce, nech to snazilkovanie dopadne na stastne // :dizzy_face: :wink:
15. sep 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,

baby kde ste??? :confused: Je mi smutno samej :frowning2:
ako sa mate po predlzenom vikende? :slight_smile: mne sa taaaaak strasne dnes nechcelo do prace :rolling_eyes:
16. sep 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fyal... joooj tak ti zavidim toho malickeho... samozrejme v dobrom... :slight_smile: pamatam si este ake to bolo ked bol nas nezbednik taky malinky... :slight_smile: zlaty je aj teraz, ale uz ma svoju hlavu a je velky a obcas dokaze poriadne nastvat... :slight_smile:
tak daj fotecky na FB, strasne ho chcem vidiet.... ja ja sa chystam dat aktualne toho nasho chlpaca, ale ako sa mi to nedari, furt mi vyhadzuje nejaku chybu... :frowning2:
A teraz ked ste v praci, tak je sam, malinky? on bude spinkat cely den... to este babatko :slight_smile:
takze sa pekne pyta von, aky je sikovny.... tak nech vam nerobi ziadne starosti len radosti... :slight_smile:

my sa mame celkom dobre. Zle mi uz nebyva tak casto, este slabsie bolesti zaludka vecer a cez den ma zvykne napnut, ale nie je to uz take hrozne... :slight_smile:
16. sep 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyalusik ale my nesnazilkujeme. sexik je podla dokiho prilis casto na otehotnenie, navyse vzdy bezim rychlo pod sprchu :grinning: jeeej ale uz s atsim na bubika maleho. tak kedy sa stretneme? isla by som aj tete bylinkarke nech mi povie ci uz osm konecne vyliecena. ozaj a u cecha si uz bola?
16. sep 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic, veru prvy den to bol anjelik krotky ale od pondelka je to nezbednik certik :sweat_smile:
ok, tak ked sa mi podari hodim na FB :wink: Tuto noc sne sa nic moc nevyspali...no co uz. Ale teraz je mm doma,
takze nie je sam.
Len neviem ci bude moct u nas zostat :frowning2: lebo mm je alergik, a dnes zacal pocitovat tazkosti, zle sa mu dycha,
ma plny nos...ak to bude kvoli malemu, tak bude musiet ist prec :cry: Na buduci tyzden ide k alergologicke, tak
uvidime co nam povie...
No vidis, koniec tretieho mesiaca a nevolnosti ustupuju, to je dobre :wink: Kedy ides na dalsiu kontrolu?

betty, neviem ci tento tyzden stiham, skor asi buduci...moze byt? A Cechovi by som mala ist zajtra, ale
sefka naplanovala na zajtra cestu do BA, je tam nejaka porada, tak neviem ci sa stihnem vratit spat a stihnut
to :angry: :angry: :angry: :frowning2: mam nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok