• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
Neskôr ťa niečo napadne. A teraz šup šup pekne do postielky a pritúliť sa k mm. Ja sa teda veľmi túliť nemôžem, lebo môj muž je chorí. Práve sa potí.
29. sep 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry - chorý...to som ale tomu dala, čo? :grinning:
29. sep 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem ja už spinkať, tak nech sa nám niečo pekné sníva. Dobrú nôcku. Pa pa
29. sep 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale co, ja ma vkuse same preklepy....pretoze strasne rychlo pisem (a rovnako rychlo aj hovorim :grinning:)
oki idem uz hajkat...ajtak nevladzem. tak si drzim tu tvoju enrgiu a dufam ze zaberie :slight_smile: dobru nocku
29. sep 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú... :slight_smile:
29. sep 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko :slight_smile:
to som tu dnes prva...??? :confused:
betty, lubka - vy ste tu toho teda vcera popisali, ale uz som si vsetko poctivo precitala!

Betty, prosim ta...cim dlhsie sa budeme trapit a vnutorne zozierat, tym nam uzdravenie a otehulkovanie pojde tazsie! Takze dohoda ze ideme pozitivne mysliet je najlepsie, co mozeme pre seba urobit! :dizzy_face:
Ja sice viem, ze ked pride mrcha, tak budem revat ako male decko, ale musime ist dalej, nepomozeme si,
nemame na vyber :unamused: Mame super manzelov, ktori stoja pri nas, nie sme v tom smutku ani tuzbe po mimi
same :wink: Takze uuuuussssmmmmeeevvvv :grinning:

ja som dnes bola na odbere, pre vysledky az 21.10.! Takze sa vsetko zase tahaaaaaa.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
dobre ranko :slight_smile:

aky mate dnes den?
ja sa chystam uvarit polievocku, so psom k veterinarovi, zapnut pracku a trosicku popratat, lebo ten nas chlpac taky neporiadok dokaze narobit... :grinning:
juuuj kolko energie zrazu mam... dobreeeeeee :slight_smile:
30. sep 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic ahooj :slight_smile:
to je dobre, ze sa citis super a mas vela energie, len to extremne neprehanaj! :wink:
teda, havo je aky malinky a tolko neporiadku dokaze??? :confused: A co mu je ked idete na veterinu?
30. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, budem len tolko aby som sa prilis neunavila...
no, taky krpec a taky neporiadok urobi, ze denne po nom musim behat s mopom. on totiz ma taku jednu plysovu hracku, je raz tak velka ako on, a ked sa s nou hra, tak ta hra vacsinou skonci tak, ze z nej zacne vytrhavat tu akoze srst a potom zacnu sexualne hratky... :grinning: no a ja mam potom tu srst po celej obyvacke...

musim s nim ist lebo ho treba zaockovat a odcervit, ostrihat pazuriky a este mu chcem raz dat tu pipetu proti kliestom a blcham a inej havedi...
30. sep 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee magic s fyalkou :wink:

fyali a to sme popri pisani v teme este stihali aj ipcka....to keby sme vsetko pisali sem, to by si dlho docitavala :grinning: inak musim sa priznat, ze zase premyslam nad zmenou foto....a este jednu vec msuim priznat.....zase som sa hrabal v papieroch z nemocky....pretoze jednoducho nechapem ako sa mohlo stat to, ze vsetko bolo ok, ale odvtedy co som tam bola nema ovu a mam sialene hormony. vsetko som si pozorne prestudovala, a je to tam cierne na bielom, ze mi neklesalo hcg a rastla maternica....tak preco ta kyretaz? a potom to mesacne krvacania a zvysovanie hcg....tiez nechapem preco ma tolko napichvala tymi injekciami. a tie znechapem, preco som mesiac krvacala, ked osm si prave xistila, ze tie injekcie su proti krvacaniu z maternice. a ako to, ze po kyrete mi sliznica do dvoch dni zase zacala rast???? :confused: :confused: :confused: ja viem, nemam sa v tom hrabat....ale co narobim :confused: nedokazem to ovplyvnit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic, som sa dobre zasmiala pri tom opisovani hratok s plysovou hrackou :grinning: Tak dufam, ze vam to u veterinara dobre dopadne...neboji sa krpec??? :confused:

betty, ja viem, ze ti to jednoducho neda, ale uz tym nic neovplyvnis :frowning2: Ja som predvcerom pocula zase
zle reci na tu dr. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze uz NIKDY k nej!!!!!!! :zipper_mouth: Dnes som dohodla spg pre mm, zajtra si mam zavolat
na konkretny terim a postavim ho pred hotovu vec! :grinning:
30. sep 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak akurat mi volal veteros, ze musi surne k nejakemu zvieratku, tak mame prist zajtra rano.
No krpec len co uvidi doktora v bielom plasti, zacne sa po mne skriabat ako macka, vylezie mi az na krk za hlavu... cely stuhne a nemozem ho zo seba dostat... Nechapem ako pes dokaze mat strach z veterinara, ako ho hned spozna... to uz od malicka mal, prva navsteva v pohode, nevedel o co ide, no dalsi krat to uz mal hystericky zachvat a to mu ostalo. :grinning: ako male dieta
30. sep 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyaly a co si na nu pocula? na koho bola hnusna tentokrat? na tahulku alebo na babu po potrate? alebo na nejakeho chlapa :confused: :grinning:
30. sep 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic :grinning: aj nas psik co sme ho mali 11 rokov bol taky... strach vacsi ako clovek! :confused:
Asi nejake zvieratko chuda potrebuje pomoc :frowning2:

betty, stretla som byv. spoluziacku a ona pri nej obcas praxovala, to co rozpravala ma sice "neprekvapilo" po
tych skusenostiach ale utvrdila som sa v tom, ze nie je normalna!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, hej potrebuje, myslim, ze spominal konika, ze ma nejaky vazny problem... dufam, ze sa z toho dostane
30. sep 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudacik :frowning2:

jaaaj, mne sa tak nechce byt v robote :stuck_out_tongue_closed_eyes: este dve hodiny :rolling_eyes:
30. sep 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to musis vydrzat, daj si kavicku, nieco fajne zbehne to
ci mas vela prace?
30. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.youtube.com/watch?v=6rwdeSlbM_w

stoji za to si to kuknut, kto to nevidel v premiere... :grinning:
30. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magic, tak to video nemalo chybu!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
chuda, neprisla o robotu??? :astonished:

uz mam po kavicke, ale hlavka zacina pobolievat...to to blbe pocasie! :rolling_eyes:
30. sep 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslal mi to teraz brasko na facebook, je to sila, a vraj to bolo naozaj v zivom vstupe, vcera alebo dnes rano, uz neivem
som zvedava ci z toho nieco bude

hej aj u nas je hnusne pocasie, ale mam chut ist von sa prejst, tak sa teplo obleciem vezmem sharka a o stvrtej pojdem sa prejst
30. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sila, ale uricte jej z toho vyvodia dosledky! :unamused: mala si dat aspon tichy rezim, ked uz ju nejaky
otrava otravuje :grinning:

tu je zamracene, potom zachvilu slnko, a zase zamracene...no ako stvorene na migrenu :rolling_eyes:

tak prijemnu prechadzku potom :slight_smile:
30. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, na co si ten telefon sebou brala, ked vie ze ju otravuje, a nco ho mala zapnuty. Tak si ho vypnem nie, alebo vymenim cislo....
blondina
30. sep 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
ale na zivy vstup si ho fakt nemala brat, alebo teda aspon vypnut! Tu je apson vidiet, ako velky "profesionaly"
pracuju v tv! :confounded:
30. sep 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to urcite...
nejdes uz o chvilu domov?

idem vyvesat pradlo
30. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som domaaaa :grinning:

umyla som si vlasky, a odpocivam :slight_smile:

a co porabate vy?
30. sep 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa uz 4. den chystam zafarbit vlasy,..... no stale sa len chystam.... snad zajtra.....
30. sep 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kupila si si tu bezamoniakovu farbu?
30. sep 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja len na skok co je tu noveho?
30. sep 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo halooo dobre rano :slight_smile:

janka...nove? zatial ziadna nova tehulka, takze tym padom nove nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ty sa ako mas s Oliverkom? :slight_smile:

kde ste ostatne???
1. okt 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes som tu asi sama :confused: :frowning2:
1. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok