Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

lubkabb
29. sep 2009

Neskôr ťa niečo napadne. A teraz šup šup pekne do postielky a pritúliť sa k mm. Ja sa teda veľmi túliť nemôžem, lebo môj muž je chorí. Práve sa potí.

lubkabb
29. sep 2009

sorry - chorý...to som ale tomu dala, čo? 😀

lubkabb
29. sep 2009

Idem ja už spinkať, tak nech sa nám niečo pekné sníva. Dobrú nôcku. Pa pa

bettynka222
29. sep 2009

aaale co, ja ma vkuse same preklepy....pretoze strasne rychlo pisem (a rovnako rychlo aj hovorim 😀)
oki idem uz hajkat...ajtak nevladzem. tak si drzim tu tvoju enrgiu a dufam ze zaberie 🙂 dobru nocku

lubkabb
29. sep 2009

Dobrú... 🙂

fyalynka
30. sep 2009

dobre ranecko 🙂
to som tu dnes prva...??? 😕
betty, lubka - vy ste tu toho teda vcera popisali, ale uz som si vsetko poctivo precitala!

Betty, prosim ta...cim dlhsie sa budeme trapit a vnutorne zozierat, tym nam uzdravenie a otehulkovanie pojde tazsie! Takze dohoda ze ideme pozitivne mysliet je najlepsie, co mozeme pre seba urobit! 😵
Ja sice viem, ze ked pride mrcha, tak budem revat ako male decko, ale musime ist dalej, nepomozeme si,
nemame na vyber 😒 Mame super manzelov, ktori stoja pri nas, nie sme v tom smutku ani tuzbe po mimi
same 😉 Takze uuuuussssmmmmeeevvvv 😀

ja som dnes bola na odbere, pre vysledky az 21.10.! Takze sa vsetko zase tahaaaaaa.... 😝

magic08
30. sep 2009

ahojte
dobre ranko 🙂

aky mate dnes den?
ja sa chystam uvarit polievocku, so psom k veterinarovi, zapnut pracku a trosicku popratat, lebo ten nas chlpac taky neporiadok dokaze narobit... 😀
juuuj kolko energie zrazu mam... dobreeeeeee 🙂

fyalynka
30. sep 2009

magic ahooj 🙂
to je dobre, ze sa citis super a mas vela energie, len to extremne neprehanaj! 😉
teda, havo je aky malinky a tolko neporiadku dokaze??? 😕 A co mu je ked idete na veterinu?

magic08
30. sep 2009

nie, budem len tolko aby som sa prilis neunavila...
no, taky krpec a taky neporiadok urobi, ze denne po nom musim behat s mopom. on totiz ma taku jednu plysovu hracku, je raz tak velka ako on, a ked sa s nou hra, tak ta hra vacsinou skonci tak, ze z nej zacne vytrhavat tu akoze srst a potom zacnu sexualne hratky... 😀 no a ja mam potom tu srst po celej obyvacke...

musim s nim ist lebo ho treba zaockovat a odcervit, ostrihat pazuriky a este mu chcem raz dat tu pipetu proti kliestom a blcham a inej havedi...

bettynka222
30. sep 2009

ahojteeee magic s fyalkou 😉

fyali a to sme popri pisani v teme este stihali aj ipcka....to keby sme vsetko pisali sem, to by si dlho docitavala 😀 inak musim sa priznat, ze zase premyslam nad zmenou foto....a este jednu vec msuim priznat.....zase som sa hrabal v papieroch z nemocky....pretoze jednoducho nechapem ako sa mohlo stat to, ze vsetko bolo ok, ale odvtedy co som tam bola nema ovu a mam sialene hormony. vsetko som si pozorne prestudovala, a je to tam cierne na bielom, ze mi neklesalo hcg a rastla maternica....tak preco ta kyretaz? a potom to mesacne krvacania a zvysovanie hcg....tiez nechapem preco ma tolko napichvala tymi injekciami. a tie znechapem, preco som mesiac krvacala, ked osm si prave xistila, ze tie injekcie su proti krvacaniu z maternice. a ako to, ze po kyrete mi sliznica do dvoch dni zase zacala rast???? 😕 😕 😕 ja viem, nemam sa v tom hrabat....ale co narobim 😕 nedokazem to ovplyvnit 😝

fyalynka
30. sep 2009

magic, som sa dobre zasmiala pri tom opisovani hratok s plysovou hrackou 😀 Tak dufam, ze vam to u veterinara dobre dopadne...neboji sa krpec??? 😕

betty, ja viem, ze ti to jednoducho neda, ale uz tym nic neovplyvnis ☹ Ja som predvcerom pocula zase
zle reci na tu dr. 😝 Takze uz NIKDY k nej!!!!!!! 🤐 Dnes som dohodla spg pre mm, zajtra si mam zavolat
na konkretny terim a postavim ho pred hotovu vec! 😀

magic08
30. sep 2009

no tak akurat mi volal veteros, ze musi surne k nejakemu zvieratku, tak mame prist zajtra rano.
No krpec len co uvidi doktora v bielom plasti, zacne sa po mne skriabat ako macka, vylezie mi az na krk za hlavu... cely stuhne a nemozem ho zo seba dostat... Nechapem ako pes dokaze mat strach z veterinara, ako ho hned spozna... to uz od malicka mal, prva navsteva v pohode, nevedel o co ide, no dalsi krat to uz mal hystericky zachvat a to mu ostalo. 😀 ako male dieta

bettynka222
30. sep 2009

fyaly a co si na nu pocula? na koho bola hnusna tentokrat? na tahulku alebo na babu po potrate? alebo na nejakeho chlapa 😕 😀

fyalynka
30. sep 2009

magic 😀 aj nas psik co sme ho mali 11 rokov bol taky... strach vacsi ako clovek! 😕
Asi nejake zvieratko chuda potrebuje pomoc ☹

betty, stretla som byv. spoluziacku a ona pri nej obcas praxovala, to co rozpravala ma sice "neprekvapilo" po
tych skusenostiach ale utvrdila som sa v tom, ze nie je normalna!!! 😝

magic08
30. sep 2009

fyal, hej potrebuje, myslim, ze spominal konika, ze ma nejaky vazny problem... dufam, ze sa z toho dostane

fyalynka
30. sep 2009

chudacik ☹

jaaaj, mne sa tak nechce byt v robote 😝 este dve hodiny 🙄

magic08
30. sep 2009

uz to musis vydrzat, daj si kavicku, nieco fajne zbehne to
ci mas vela prace?

magic08
30. sep 2009
https://www.youtube.com/watch?v=6rwdeSlbM_w

stoji za to si to kuknut, kto to nevidel v premiere... 😀

fyalynka
30. sep 2009

magic, tak to video nemalo chybu!!!!! 😀 😀 😀
chuda, neprisla o robotu??? 😲

uz mam po kavicke, ale hlavka zacina pobolievat...to to blbe pocasie! 🙄

magic08
30. sep 2009

poslal mi to teraz brasko na facebook, je to sila, a vraj to bolo naozaj v zivom vstupe, vcera alebo dnes rano, uz neivem
som zvedava ci z toho nieco bude

hej aj u nas je hnusne pocasie, ale mam chut ist von sa prejst, tak sa teplo obleciem vezmem sharka a o stvrtej pojdem sa prejst

fyalynka
30. sep 2009

no sila, ale uricte jej z toho vyvodia dosledky! 😒 mala si dat aspon tichy rezim, ked uz ju nejaky
otrava otravuje 😀

tu je zamracene, potom zachvilu slnko, a zase zamracene...no ako stvorene na migrenu 🙄

tak prijemnu prechadzku potom 🙂

magic08
30. sep 2009

no, na co si ten telefon sebou brala, ked vie ze ju otravuje, a nco ho mala zapnuty. Tak si ho vypnem nie, alebo vymenim cislo....
blondina

fyalynka
30. sep 2009

😀 😀 😀
ale na zivy vstup si ho fakt nemala brat, alebo teda aspon vypnut! Tu je apson vidiet, ako velky "profesionaly"
pracuju v tv! 😖

magic08
30. sep 2009

no to urcite...
nejdes uz o chvilu domov?

idem vyvesat pradlo

fyalynka
30. sep 2009

uz som domaaaa 😀

umyla som si vlasky, a odpocivam 🙂

a co porabate vy?

magic08
30. sep 2009

ja sa uz 4. den chystam zafarbit vlasy,..... no stale sa len chystam.... snad zajtra.....

fyalynka
30. sep 2009

a kupila si si tu bezamoniakovu farbu?

janka1
30. sep 2009

ahojte ja len na skok co je tu noveho?

fyalynka
1. okt 2009

halooo halooo dobre rano 🙂

janka...nove? zatial ziadna nova tehulka, takze tym padom nove nic 😝
A ty sa ako mas s Oliverkom? 🙂

kde ste ostatne???

fyalynka
1. okt 2009

no dnes som tu asi sama 😕 ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre