• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
dobru noc :dizzy_face:
5. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahojte baby ako sa mate,ako pokracuje snazilkovanie?
6. okt 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, to tu nikto nie je? :fearful: :confused: :pensive:
6. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooooooj ja som uz konecne domka :wink:
6. okt 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj konečne niekto :grinning:
6. okt 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už som si aj zdriemnuť stihla :grinning:
6. okt 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aký sme mali deň?
6. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bettynka - no kde siiiiiiii?
6. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi tu soooom
6. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako? stále ťa hnevá clostík?
6. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som poobede s kamaratkou a pomahali sme druhej kamaratke s detmi - prvacik a druhacik.....takze to ma vesele. a kecali sme a taaaak. aj zajtra idem pomoct, stvrtok mam toho dokiho a potom este BA a od piatka mm vymyslel ze utecieme na chvilku do tatier. no ale kao ho poznam zas tam bude cely cas telefonovat, vybavovta a riesit :frowning2:
6. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si mala celkom perný deň a ja len tak pracovne. A ozaj vraj cez deň nešiel koník.
Ináč mrcha nikde a test negatívny. Cez deň ma však bruško chvíľami riadne pobolievalo.
6. okt 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som vas tu chcela rnao kuknut, ale neslo to.....a potom som uz nestihala.
no som zvedava co z toho bude....ja osm si teraz preratavala cyklus, lebo pojde mtomu dokimu a ms prisla az na 30 DC.....to kvoli clostilu, asi mi natiahol tu lutealnu fazu alebo co :confused:
6. okt 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som pri prvom tehu mala slabú čiaročku až na 6. deň meškajúcej mrchy. Tak ešte nehádžem flintu do žita. V piatok testnem ak mrcha nedojde.
6. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ináč už som mala také pocity cez deň, že som si myslela že už mrcha začala a na WC kuk a nikde :grinning:
6. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj, keby tak motyka vystrelila.......... :slight_smile: Prosím, prosím, prosím.....
6. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej lubi, by son tesila, keby sa vam zadairlo. aj nam by sa uz mohlo, ze? :wink: a fyalke tiez :dizzy_face:
6. okt 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
každá z nás si to zaslúži, možno je to už blízko... A kde máme fyalku?
6. okt 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si stále myslím, že mi to zas mešká lebo sa ešte cyklus poriadne neupravil alebo kôli tomu že som trocha prechladla
6. okt 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale človek sa aj tak tej malinkej nádeji neubráni a vždy tak tajne dúfa :unamused:
6. okt 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čím viac mi mešká, tým viac sa teším a tým viac budem sklamaná, keď mrcha dojde :frowning2:
6. okt 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bettynka idem ja už spinkať, skoro ráno vstávam. Dobrú nôcku.
6. okt 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaano presne tak to je a vsetky to pozname....no ale snad nepride :wink: ja som fakt zvedava co bude az u dokiho pozajtra :confused:
6. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko zienky....kde ste vsetky ... dnesok otvaram konverzaciu ja? Fyal kde si?

Betty s tenisom to mas ako so vsetkymi sportami a cviceniami v tehotenstve. Ak sa clovek neprepina a nehra zavodnym a vytrvalostnym sposobom, tak drobcekovi to neublizi. Sice mi to moc neodporucila moja rehabilitacna, kvoli rychlym pohybom, ale snazim sa to miernit a nerobit ziadne trhane a silne naprahy pravdupovediac...fakt mi to robi mooc dobre. Brusne tance na ktore chodim su fajn, ale ja sa tam nudim...je to pre mna pomale a malo akcne...iba same hojdave a kolisave pohyby ... a ta nasa cvicitelka nam z toho vobec nerobi zostavy. Vcera ju zastupovala jedna ina slecna, ktora sice neprecvicuje tehotky, ale bola skvela, naucili sme sa zostavu a bolo to v tempe ktore vyhovovalo kazdej co sme tam boli.

Lubkabb moooc drzim palceky... zatial to vyzera nadejne...veru damy je asi spravny cas aby sa nam to tu opat rozrastlo o nejakeho dalsieho maleho cloviecika v brusku...takze tuj tuj
7. okt 2009 o 09:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej babulky ja dnes uvidim nase drobatko ... kamaratka mi volala, ze jej brasko ma prave prezentaciu nejakeho new ultrazvuku a ze si nas v sukromi zoberie a pozrie drobcov. Sa tesim snad bude vse oki, bo v poslednom obdobi ma napadaju rozne kraviny, asi pozeram prilis vela akcnych a hororovych scen.
7. okt 2009 o 10:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

lubka dostala si tu mrchu ci nie?

tot grafik http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25
7. okt 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky... je tu niekto?

Konecne sme doma po celom dni. Na sone bola sranda, videla som drobceka, srdiecko mu bilo je uzasny a uz vieme co to bude ....
7. okt 2009 o 19:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj kati...no co cakate????
7. okt 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kpn ja to tipujem na dievcatko :wink:
7. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tipujem chlapceka :slight_smile:
7. okt 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok