Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

govinda
20. jan 2009

dobré ránko krásky 🙂

drobec
20. jan 2009

ahoj govi...čo nespíš..teda o tomto čase už asi vstávaš do práce..

govinda
20. jan 2009

drobec, ja mám dovolenku dnes, ale drahý vstával do práce o šiestej, tak už som hore odvtedy 😀

drobec
20. jan 2009

ako Ti závidim..v tom dobrom..ja sa chystám na voľno v piatok...po veľmi dlhom čase ak nerátam sviatky...a ako čítam aj Ty vstávaš s manželom..ja tiež..ja dovolenkujem a vstávam chystať mu raňajky..aj keď neskôr ešte relaxujem v posteli... 😀 😀

govinda
20. jan 2009

no ja raňajky nechystám, ale budím manžela do roboty 😀 . No a potom som hore už aj ja 😉 . Ja budúci víkend robím, takže teraz oddychujem 😉

drobec
20. jan 2009

to máš dobré...nateraz sa rozlúčim..som v práci ..ale občas sme zabehnem nakuknúť..želám pekný dník.. 😀

govinda
20. jan 2009

aj tebe krásny deň 🙂

fyalynka
20. jan 2009

pekne poludnie prajem 🙂
je tu niekto, alebo vsetky obedujete? 😀

drobec
20. jan 2009

ahoj fyal...len som sem nakukla počas obedňajšej pauzy...ale tvarim sa že pracujem..ako?

fyalynka
20. jan 2009

ahojky drobec, ja som na tom podobne, pauzujem a papam a kavickujem za pc 😒
nic sa mi nechce 😝 uz sa tesim na poobedie, idem milacikovi kupit novu koselu a kravatu
na ples 😀 bude fesak 😀

jurkina
20. jan 2009

ahojte snazilky
Fyalynka a ten ples zavidim, ja som este nebola, mangel slubuje, ze ma raz zoberie,no ked uz budeme doma, hlavne si to uzite.
PS:dnes je to 17dni co mrcha meska, som testla dnes rano, stale nic ☹

drobec
20. jan 2009

fyal...aj ja chcem ísť...lenže manželík nechce..vraj si svoje odtancoval minulý ork na svadbe...čo už..ale sľúbil, že na budúci rok..hehehe...lebo si myslí, že to už nebudem chcieť ísť ja, lebo už snáď budeme traja... 😀

fyalynka
20. jan 2009

jurkina--tak predsa si skusila skor ako v sobotu...je mi luto, ze je tam stale ta hnusna jedna / ☹
ale drzim palce nadalej 😉

drobec--my ideme na ples buduci tyzden a potom este o tyzden na dalsi 😀 my sme taki zabavni plesovi,
milacik nastastie nenamieta 😀 pokym sme neni traja, aspon sa vysantime 😎

janka1
20. jan 2009

cafte zienky 😉 my sme doma a uz aj po veceri a idem si relaxovat , nic nerobim aj ked mi treba povysavat a pozmyvat, ale nechce sa mi 😒

fyalynka
20. jan 2009

janka cawko--nic si z toho nerob, ja som sa tiez teraz najedla a fucim a nic sa mi nechce 🙄
a co zubok??? 😕 Ja som bola dnes u dokyho, vyvrtal mi ho, dal tam taku tu hnusnu liecivu
vlozku (ona chuti hnusne) a o 2tt mam prist zase 😒

janka1
20. jan 2009

zatial neboli 😉 a neuveris , ale som sa este s tym mojim doktorom nestretla 😒 vcera mal sluzbu , ale ked som tam dosla mal surny pripad bola nejaka nehoda , tak sa mi nechcelo cakat 😵 takze cakam na dalsiu nocnu sluzbu 😀 snad nezaboli 😎

fyalynka
20. jan 2009

ten tvoj doky je fakt na roztrhanie 😕 tak snad ta nebude boliet...nesmieme to zakriknut 🤐

janka1
20. jan 2009

dakujem snad nie 😉 este vydrzim a potom uvidimel..dnes ma tiez vobec neboli 😨

jane1
20. jan 2009

ahojte. to je dobré toto 😀 ja som tiež bola dnes u zubárky 😉
a idem aj na ples v piatok a o týžden na další
babulky, to je jak ked ste v ženskom kolektíve a viacej má vas naraz krámy 😀 😀 😀 😀 😀

drobec
20. jan 2009

ahojte..jane1 včera som TI posielala môj grafík..ale žiaľ už si sa k nemu nedostala..neskúsiš sa naň pozrieť..prosím...je to zo včera..ďakujem

jane1
20. jan 2009

cau drobec, ja som sa ku grafíku dostala, ale k tvojej odpovedi už nie 😀
podla tých dĺžok cyklu asi mávaš luteárnu fázu 14 a viac dní, čo je určite dobre.
pre uhniezdenie.
čo znamená že máme pred sebou ešte aspoň 8 dllllhýýých dní.
ale niektorým babám vyjde tesík už tak na 11, 12 DPO v pohode.
takže uvidíme, aké budú teplotky a tiež, možno aj nejaké tie príznaky

mne ak sa potvrdí ovu z 18, tak yajtra budem ešte len 3 dni po ovulácii / DPO takže u mna este dlllhsie cakanie 😖 😉

jane1
20. jan 2009

chcela si vediet niečo konkrétne? 😎

govinda
20. jan 2009

ahojte kočky.
Dnes som bola u babky, potom u kamošky a jej mesačnou dcérkou, tak som mala super deň.

Jurkina, kým tu nie je mrcha, tak ešte nie je nič stratené 😉

govinda
21. jan 2009

posledná včera večer a prvá dnes ráno 😀 😀 😀 😀

dobré ránko kočky 🙂

drobec
21. jan 2009

jane...veľmi pekne ďakujem za odpoveď..znova som sa pýtala a potom odišla na hajandy..prepáč...ja neviem, čo by som ohľadom tohto mala ešte vedieť...je to môj prvý graf..a aké príznaky by som si mala sledovať?...no aby mi niečo neušlo..ďakujem

govinda
21. jan 2009

drobec, teraz už len nečakať na mrchu 😉 😀 Držím palčeky 🙂

drobec
21. jan 2009

govi..ďakujem... 😉

govinda
21. jan 2009

pracuješ?

annavi
21. jan 2009

ahojte baby...kde sa flakate??? 😕 😅

govinda
21. jan 2009

annavi, ahojky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre