Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
27. jan 2009

myslim ze este tak dva-tri dni...ak ovsem bude 😖

ok, som zvedava aj na tvoj 🙂

fyalynka
27. jan 2009

no supis, skoro rovnaky cyklus, podobne teplotky...fakt by sme mohli spolu kocikovat o 9 mesicov 😀 😀

fyalynka
27. jan 2009

preco mam take vysoke---teda ovela vyssie teploty??? 😕 je to normalne? 😕
moja najnizsia je 36,8 😕

govinda
27. jan 2009

fyal, opravujem. Ona ani nemusí nejako klesnúť, stačí, ak by porástla hore. Ešte upozorňuje, že grafík ti ovu vyznačí tak 2 až 3 dni po nej, lebo asi spriemeruváva teplotky. Ale ak by ti ti stúpla hore v najbližšie dni, tak je to ono. Tak pilne snažilkuj.
Ale fakt máme podobné teplotky 😀

fyalynka
27. jan 2009

😀 budeme snazilkovat 😀

a vy tiez 😉 😀

a je tormalne teda ze mam ovela vyysie vsetky teploty? ze mam najnizsiu az 36,8? 😕

govinda
27. jan 2009

fyal, každé telo iné. A akým teplomerom meriaš?

fyalynka
27. jan 2009

ortutovym...

govinda
27. jan 2009

no aj ja, vraj je spoľahlivejší. Keď som merala digitálnym, tak som mala stále nižšie teploty oproti klasickému ortuťovému 🙂

fyalynka
27. jan 2009

ok,tak sa spolieham 😀

govinda
27. jan 2009

no veď uvidíme, ako sa to bude meniť, nie?
Ale sa u nás poriadne rozfúkalo 😠

fyalynka
27. jan 2009

ja ani neviem ako je vonku...som zatiahla zaluzie 😀

ja este teraz tlacim do seba veceru, zase budem fucat 😝

govinda
27. jan 2009

fyal, ja som ešte ani nezačala večerať. Čakám drahého, príde každú chvíľku, už mi volal z obchodu, takže o pár minút je doma a ja sa konečne najem. Lebo sa neviem sústrediť na prácu taká hladná 😀

fyalynka
27. jan 2009

aj ja som bola hladna, lebo na obed som mala len zeleninovy salat 🙂 a uz mi vytravil 😀
robila som franc. zemiacky a papam ich s kyslou kapustou a uhorkami...keby ma niekto videl,
tak povie ze som urcite tehu 😀 😀 😀

drobec
27. jan 2009

ahojte dievčatá...máte sa..čítam, že meraáte BT o sto šesť...

fyalynka
27. jan 2009

ahoj drobec 🙂 ved aj ty merias 😀
ty si tusim 28DC, alebo sa mylim??? 😕 ak ano, tak mas nieco nove? ako sa citis?

govinda
27. jan 2009

drobe, ahojky 🙂 . A ty ako? ako grafík?
fyal, ja mám navarenú fajnú polievočku, tak sa teším 🙂

drobec
27. jan 2009

fyal..govi...no zatiaľ ok..bez mrchy..len neviem dokedy..či mi to vydrží...nemám sprievodné javy ako pred mrchou..zvykli ma bolievať zuby múdrosti(v období pred mrchou sa tlačili)..tak neviem..uvidím..rada pre mňa bola...ak mi zajtra neklesne teplotka, tak mám testnúť...ale rada by som //.. 😅

govinda
27. jan 2009

drobec, tak žiadna bolesti zubov 😀 . A samozrejme žiadna mrcha 😀 . A čo najkrajšie tučnučké // 😵

fyalynka
27. jan 2009

drobec--siiiilno ti drzim paste na krasne // 😵 urcite nas informuj 😀

govinda
27. jan 2009

drobec, a teplotka sa drží stále hore?

drobec
27. jan 2009

ďakujem dievčatá...no je na 36,9...už druhý dník...predtým 37,0 ...sa sa v tom veľmi nevyznám, ale jedna babenka mi radí..čo a ako..som jej za to vďačná...ale grafík ešte nemusí značiť nič...prírode predsa nerozkážem...ale na ráno sa teším..lebo mňa baví merať si tú teplotku..je to také zaujímavé...a čo vy..aké sú tie teplotky?... 😎

fyalynka
27. jan 2009

drobec o stranu spat su nase grafiky 😀

ta sa drzkaj a musis verit ze budu // 😉

govinda
27. jan 2009

drobec, ako fyal píše, na predchádzajúcej strane sme sa pochválili grafíkmi 😀 😀 . Tipujem, že sme pred ovulkou. Teda aspoň dúfam, že bude ovu 😒

fyalynka
27. jan 2009

govi nestras, musiii byt ovu 😕

fyalynka
27. jan 2009

uz si po veceri? 😀

drobec
27. jan 2009

fyal, govi..nie som odborník na grafiky...ale pozrela som si vaše..ste takmer na dník rovnako..len govi o jeden dník viac...ja som počas merania skúšala aj ovu testy..to aby som presne vedela, kedy snažilkovať na istou..bolo aj mimo toho dňa.. ja to lepšie..ak sa chcete strafiť..ja som také vysoké teploty nemala..veď pridávam svoj
http://www.fertilityfriend.com/home/24add7

govinda
27. jan 2009

drobec, ozaj krásny grafík 😵 😵 . Som zvedavá na zajtra 😉
fyal, nestraším, my fakt bude naraz rodiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fyalynka
27. jan 2009

drobec--ved ja viem, ze mam tie teploty nejake vyssie 😕 dufam, ze pri nich vobec vajicko prezije 😀

fyalynka
27. jan 2009

govi--normalne sa na to tesim 😀 😀

jurkina
27. jan 2009

ahojte kocky-snazilky, teda takze meriate ako dive.
Ja som bola dnes u doktorky, ale zatial mi iba urobila test, ktory bol ako vzdy negativny, povedala, ze je este skoro, mam pockat este 2 tyzdne a ak mrcha nedojde urobit test, ak negativny tak mam dojst na krv ☹ takze zase musim cakat uz je to 24dni co mrcha meska.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre