Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

govinda
2. jan 2009

martinka, ja tomu teraz tiež nechávam voľný priebeh, vysadím tabletky, akurát by som chcela nejakú tú listovku a niečo na úpravu cyklu, pretože som ho nikdy nemala normálny ... inak to nechám na prírodu. Mimochodom, aj ja budem mať budúci rok 30 😉

mamartinka
2. jan 2009

ty tento rok budes mat 29?ja 5 marca.my chceme na moju 30 do egypta.a to uz dlho mame naplanovane ze si do egypta pojdeme pre simona.mozno nas aj panbicek tak pochopil a caka prave na tu chvilu. 😀

govinda
2. jan 2009

ja budem mať 29 tento rok 1.júla 😀 . Síce ešte neviem, kde oslávim 30, ale dúfam, že doma s miminkom 😀

mamartinka
2. jan 2009

no tak snad nam to vyde este do tej 30.co povies.boli ste aj na neakych vysetreniach?nebola si na prefuku vajickovodov?len sa pitam,lebo mna to caka a neviem o com to bude.

govinda
2. jan 2009

nie, nebola som na takých vyšetreniach, robili mi len hormonálny profil a zopárkrát folikulometriu pri užívaní clostilbegytu, inak nič.
Aj ja to chcem stihnúť do tridsiatky 😉

mamartinka
2. jan 2009

nechame sa prekvapit.zasa cim skorej to pride tym lepsie.

govinda
2. jan 2009

martinka, no možno pôjdeš do egypta aj s mimčom 😉

vika34
2. jan 2009

ahojte tak už som tu,straaaaaaaaaaaašne veľa ste popísali,to nestíham čítať,tak sa budem musieť zorientovať a pridať sa k aktuálnej téme 😀

govinda
2. jan 2009

ahoj vika 🙂
Len tak klábosíme 😀

vika34
2. jan 2009

tak sa pridám 😝

mamartinka
2. jan 2009

no tomu by som moc neverila.ale snad tento rok bude lepsi.verim tomu.vika34 zdravim.

vika34
2. jan 2009

AHOJ,čOMU BY SI NEVERILA?

mamartinka
2. jan 2009

viki govinda mi pisala ze mozno pojdeme do egypta z babetkom.tak pisem ze by som tomu neverila.vies.vy sa snazite?kolko?mate za sebou aj vysetrenia neake?uzivas nieco?

govinda
2. jan 2009

vika, kľudne 🙂

mishelines
autor
2. jan 2009

Ahojte babenky juj som veľmi rD, že sa to tu tak rozbieha paráda a tak som sa bála založiť novu tému

Z celého srdiečka vitám nové snažilky a tak sa mi zda, že tie ktorým meškaju nás čoskoro oupustia a pôjdu do spoločného termííínu 😀 😀 😀

Tak ja som dnes dostala kramy na 23. deň čo ja mám stále 28 dní tak som sa potešila a na 3: deň idem na to 😀 😀 😀

govinda
2. jan 2009

mishelines, veľmi radi sme sa pridali 🙂 . A budeme len radi, ked kočky budú odtiaľ utekať do spoločného termímu 🙂 . Samozrejme ak nám tu nechajú zopár tehu vírusíkov 😀 😀

Takže 3.deň ? Ako 3. deň cyklu alebo 3. deň po MS?

vika34
2. jan 2009

mamartinka ,kopírujem môj príbeh z inej témy,myslím,že je tam všetko
rOK 1995-potrat v 7tt
rok 1996-potrat v 7tt
rok 1997-úplne bezproblémové tehotenstvo,úspešný cisarák-Vikinka
rozvod,
s druhým manželom chceme druhé/jeho prvé/dieťa-rok 2003
rok 2004-znovu potrat -moje zdesenie,nerátala som s tým
rok 2005 potrat,povedali sme si,že už nesnažilkujeme s hormonmi,iba sexíkujeme kedy chceme
rok 2006 tehotná znovu ,bohužiaľ mimomaternicové,dostala som šok
rok 2007-laparka o priechodnosti môjho jedného vaječníka-priechodný,
návšteva všetkých reprodukčných centier v BA,s prosbou o pomoc.
FC-doktor nenavrhol žiaden postup,iba skúšať a snád sa ešte niekedy zadarí
Iscare-navrhli IVF-PIGD ale pred tým imuno v KE ,alebo Plzni
GF -navrhli IVF-PIGD,imuno v Prahe dobrovolne,predpísaný prednisom aj bez Prahy
rok 2008 -ivf úspešné,bohužial geneticky dobré embryo sa prestalo vyvíjať asi v 6tt,takže v 9tt potrat,hrozné sklamanie,posledná možnosť ako donosiť bábo nevyšla ,doktor povedal,že nabudúce dá nejaké lieky na prekrvenie placenty ,alebo tak nejak/mám ešte 3 zamrazené embriá/,veľmi som ho nepočúvala,oplakala som a musím znovu začať veriť a chystám sa na KET,To je v skratke môj príbeh .

govinda
2. jan 2009

vika, no preskákala si si toho dosť ☹ .
Takže teraz kedy plánujete vložiť ďalšie bábenko. Treba stále veriť 🙂

vika34
2. jan 2009

v januári by som mala ísť na Ket,musím veriť,nič iné mi neostáva

govinda
2. jan 2009

vika, nádej umiera posledná, nie? A to teraz v januári? Budem držať pršteky, strašne, strašne, strašne 😉 🙂 🙂 🙂

vika34
2. jan 2009

aj ja si držím palčeky 😀

govinda
2. jan 2009

vika, takže teraz ti vložia do bruška dve či tri miminka?

mamartinka
2. jan 2009

no vika.dost mas toho za sebou.nezavidim ti to vsetko co si pretrpela a musela zniest.musi to byt strasne tolko potratov za sebou.joj.

govinda
2. jan 2009

veru, je dosť ťažké prísť o fazuľlku v brušku aj raz, nie to ešte toľkokrát. Viki, obdivujem ťa a strašne držím palčeky 🙂

vika34
2. jan 2009

mám ešte tri embriá,záleží koľko sa rozmrazí,ale kedže sú zamrazené spolu,musim ích využiť iba na jeden pokus,ja si tiež nezávidím a a ni to nikomu neprajem,beriem to už športovo ináč by som sa zcvokla

govinda
2. jan 2009

kočky, dorazila mi pizza, tak sa lúčim a idem priberať 😀 . Ešte sa prídem mrknúť 😉

lopezka
2. jan 2009

ahojte baby, aky ste mali dnes den ? 😠 pozeram, ze ste tu toho celkom dost popisali 😅
ja som len teraz prisla z prace 😒 rocna uzavierka je horor 😠

mamartinka
2. jan 2009

a viki nemate aj take nieco v rodine,ci preco tolko potratov?drz sa a dufaj len v dobre.

vika34
2. jan 2009

mama aj sestra raz potratili ,ale potom mali deti,tak neviem na nič sa zatiaľ neprišlo

lopezka
2. jan 2009

ahoj viki, joj veru, kruty osud ☹ moc drzim palce 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre