Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
27. jan 2009

jurkina--ahojky 🙂 tymto postupom som neni voooobec prekvapena, v irsku to bolo uplne
rovnako. Raz meskala ms vyse 2tt a testy boli negat. Isla som k lek. dal mi poharik na moc, doniesla
som mu ho a urobil presne rovnaky test akoja doma. Klasika negat! a povedal potom, ze mam ist
domov a cakat.... 😖
Nemas moznost prist radsej domov k lek.?

drobec
27. jan 2009

gov..ďakujem...Ty sa v grafoch vyznáš?...no a ak sa vám dvom s fyal zadarí..tak ozaj budete spolu 9 mesiacov tehu a potom aj rodiť..to by bolo krásne..že..len škoda, že už s kočíkovaním to bude horšie..ale na nete je všetko možbé.. 😀
jurkina..to ma mrzí..je to trocha zvláštny prístup..ale možno lekár vie, čo robiť... 😅

jurkina
27. jan 2009

fyaly no prave ze o 12dni ideme domov na dovcu, ale kedze zdravotnu si platim tu v UK a veru platim hodne, tak krvny test by som si musela platit a nemam predstavu kolko by to mohlo stat. Budem musiet vydrzat, len dufam, ze nedojdem o nervy

fyalynka
27. jan 2009

jurkina--urcite ta to vyjde menej tu ako v UK, aspon si mysim... 😕 Ale ber to tak, ze tu by ta lekar
nenechal odist len s tym, ze ti spravi obyc. tehu test!!! 😠 urcite by vzal krv, spravil sono...snazil
sa nic nepodcenit...

jurkina
27. jan 2009

ja viem no nic sa neda robit, nebudem v SR platit za to na co si pockam, uz som preplatila takto strasny majlant

fyalynka
27. jan 2009

no to je na tebe...kazdopadne sa drzkaj a nech vsetko dobre dopadne 😉

emily333
27. jan 2009

ahojte to vsetky poctivo snazilkujete? 😀

janka1
27. jan 2009

jej tu to zije 😉

jane1
28. jan 2009

ahojte kocky, prisla som vas len pozdravit, lezim v posielke chora ☹

Jurkina: neverim že tam nie su // ☹ 😲

Fyal, Gov, : co nepridete aj do temičky o grafoch? ci až po ovu????

drobec: možno bolo skoro testovat u teba, niektorym kočkam ukáže až 16 DPO!!!! aký to bol test moja?

drobec
28. jan 2009

ahoj jane... mamatest..myslím, že tam je citlivosľ 20..neviem čo ďalej... a tu je môj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/24add7

jane1
28. jan 2009

drobček môj: ešte nezúfaj oki? počkáme 2 - 3 dni a testneme znovu, oki? velmi ti držím pršteky. mamatest je inak vraj najspolahlivejší, ale naozaj mohlo byť skoro, ak pomaly stúpa HCG

ja som uvažovala nad tým, že či ked mi pomaly stúpa progesteron, či mi bude aj HCG pomaly stúpať 😕

drobec
28. jan 2009

jane ďakujem..ináč ff mi tam kdesi napísalo..že test date....2.2.2009..

fyalynka
28. jan 2009

ahojte, je tu dnes niekto? 🙂

drobec
28. jan 2009

ahoj fyal..ešte som tu..len neviem ako dlho..lebo ideme s manželom do kina a na večeru..máme výročie 4 , čo sa poznáme..tak si robíme večer pre seba.. aký si mala dník?

fyalynka
28. jan 2009

ahoj drobec, tak gratulujem k vyrociu 😵
a patrilo by sa pekny darcek, napr. // 😵 😀
drzim paste!

moj dnik--praaaaaca 😝

lopezka
28. jan 2009

ahojte 😀 😅 😉

lopezka
28. jan 2009

no pozeram, ze meriate jedna radost 😀
govi a fyaly, my sme na tom teraz skoro rovnako, takze mame obdobie, kedy by sme nemali moc chodit na kona, ale doma snazilkovat 😀 ja som dnes 13.DC 😅

kde ste fsetky ?

janka1
28. jan 2009

cafte dievcence 😉

jane1
28. jan 2009

Ahojte kocky.
Janulka,ty tusim mas smolu ze ked dojdes nik tu nie je co?

fyalynka
28. jan 2009

ja som tu 😀

lopezka--to mame rovnaky DC 😀

janka, jane -- cawte 😵

janka1
28. jan 2009

no asi tak
ja ked tu pridem potom sa hned doma niekde zamotam a ked sa tu stavim nikdy nikto tu nie je 😒 ale neva ved raz tu budeme vsetky funiet 😀

fyalynka
28. jan 2009

janka--myslis funiet s velkym bruchom pred sebou 😀 (len dufam ze tehotenskym a nie pribratym 😀 😀 )

janka1
28. jan 2009

jasne ze tehu bruskom 😉 este to by nam chybalo mat velke brucho bez priciny 😀

janka1
29. jan 2009

dobre ranko, ja mam vazne smolu , ale je to naschval...ked ja som tu tak nikto 😠

fyalynka
29. jan 2009

dobre ranko janka 😉

janka1
29. jan 2009

aj tebe aj tebe fyalynka 😉
ostala som doma nejako ma skrabe hrdlo 😒

govinda
29. jan 2009

ahojte kočky 🙂
Včera som sa nemohla ukázať, absolvovali sme návštevy u svokrovcov, potom sme ešte boli u brata a sestry a došli sme domov okolo pól jedenástej 😀
Dnes aj zajtra mám voľno, tak vás trochu okukujem 🙂

govinda
29. jan 2009

jo, zatiaľ bez ovu, ale tu je grafík:

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

fyal, ty si na tom ako? 😀

govinda
29. jan 2009

Kde ste všetky? 😕

janka1
29. jan 2009

tu sme 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre