Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

govinda
29. jan 2009

no tak to som rada, že tu nie som sama 🙂

janka1
29. jan 2009

ja sa este vyvalujem v posteli taaak sa mi nic nechceee ale aj varit mi treba aj coto upratat

govinda
29. jan 2009

no ja dnes nevarím, ale poobede letím na anglinu, tak len poupratujem. A asi dookola budem odhŕňať sneh z balkóna 😠 . Hnusne je vonku 😠

janka1
29. jan 2009

ja dnes von ani nejdem brrr
vy brala som kuracie z mrazaku nieco predsa len vymyslim 😝
kde chodis na anglinu,

govinda
29. jan 2009

Ku amfiku 😉

janka1
29. jan 2009

a kde presne ak smiem vediet..aj nasa mala chodi na anglinu , ale rada sa dozviem kde je este a ako 😉

drobec
29. jan 2009

ahojte govi, janka 1... tak moja správa..nádej na bábo vysnažilkované v januári..už padla..došla mrcha.. tu je môj grafík...govi, aj ja posielam manžela na anglinu..má za sebou už 3 kurzy...tak nech pokračuje..pre mňa ten jazyk nie je...

http://www.fertilityfriend.com/home/24add7

govinda
29. jan 2009

drobec, mrzí ma to s tou mrchou. A tak krásne to vyzeralo.Ale teplotka klesla, tak to bolo jasné ☹ .
Ale je aspoň super, že mávaš pravidelný cyklus a ovu, to je super 😵 . Čo by som ja za to dala 😀

drobec
29. jan 2009

govi..no ale v takomto prípade..to až také super nie je..viem, Ty máš ešte dlhšiu cestu k otehotneniu kvôli nepravidelnej ovulke a aspoň ju máš každý druhý mesiac ?..ale asi sa nevieme strafiť do času..alebo ja už neviem..alebo su mužíkove spermie skutočne tak pomalé, že sa nestretnú s mojim vajíčkom..veď sme sa snažili v deň ovulky...aj keď som si robila maličkú nádej, keď mrcha nedošla na 28 deň..ale nádej spľasla.. 😠

govinda
29. jan 2009

drobec, no ja mávam aj 50 dňové cykly, často práve anovulačné ... to ale bolo pred HAk, teraz som HAK vysadila, tak čakám, či vôbec dorazí ovu. Som 15DC, zatiaľ ovu nebola. Uvidíme.
A tvoja polovička má problém so spermiogramom?

fyalynka
29. jan 2009

tedaaa,vy ste sa dnes rano nejako rozkecali 😀 😀
mala som vela prace, vlastne aj stale mam, nemohla som sem viac mrknut 😒
teraz som sa napapala 😝 fucim a zachvilu mi zacnu oci padat 😝 🙄

drobec--to mi je fakt luto ze ta hnusna mrcha dorazila ☹ raz sa to ale musi podarit!!! 😉

govi--skusim sem hodit grafik zachvilu 😉

janka--ako ti je dobre doma, nevymenis ma nachvilu 😅

govinda
29. jan 2009

fyal, ahojky 🙂
no čo? ovu už bola? 😉

govinda
29. jan 2009

fyal, kde si zdúchla?

fyalynka
29. jan 2009

govi---praca, praca 😝 😝 😠

govinda
29. jan 2009

a grafík? 😉

govinda
29. jan 2009

no ty si včera klesla a dnes stúpla, tak to vyzerá dobre. Ja práve naopak, dnes som klesla, tak som zvedavá 😀

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

fyalynka
29. jan 2009

ze by si mala ovu 😵 treba dnes snazilkovaaaaaaaaaat 😀 😀 😀 a zajtra pre istotu tiez 😀

no uvidim co povie teplotka zajtra, ak stupne bude to dobre znamenie 😉

govinda
29. jan 2009

fyal, presne tak, nám obom musí vyskočiť hore 😀 . A snažilkovať povinne 😀

fyalynka
29. jan 2009

yoyo, snazime sa snazilkovat 😀 ale co ked aj minuly mesiac sme sa snazili v tych dnoch kedy som
predpokladala ovu a nic z toho nebolo ☹ ale aspon si uzijeme, nie? 😀 😀 😀

govinda
29. jan 2009

fyal, tak ako píšeš 😀 . Treba si užívať 😀

fyalynka
29. jan 2009

ved mame zase fajne pocasie, kedy sa ani nechce vystrcit nos z domu, tak mozeme vyplnat cas 😀

drobec
29. jan 2009

gov..prepáč, že až teraz..ale to vieš..práca.. áno má pomalé potvorky a nie je ich veľa..síce teraz užívame obaja kvapôčky...on svoje a ja svoje..tak uvidíme tento mesiac..ale aj tak sa už idem popýtať..aký je postup pred KET..gov, fyal..neskúšate aj ovu testy?..je to v podstate na istotu...aj keď u nás ta istota nebola..ja už neviem..ale nevzdávam sa

govinda
29. jan 2009

drobec, neskúšala som ovu test, ale aspoň podľa teploty to vyzerá tak, že ovu by mohla prísť každým dňom, teda aspoň dúfam. Ono snažilkujem tak či tak, takže je jedno, či viem presne, či je v ten deň ovu alebo nie.

fyalynka
29. jan 2009

drobec--ja som tiez este niekdy neskusala ovu test...kolko taky test stoji?
inak zatial ma to snazilkovanie bavi hoc-kedy, necakam len na ovu 😀

janka1
29. jan 2009

cafte baby..zas tu nieste 😒
drobec ja som skusala ovu test len tak pre zaujimavost pretoze ja mam ovulu pravidelnu, jasnu a bolestivu...su podla mna super presne pouzila som 4 ks a vzdy presne ukazali dve cierky..takze asi fakt na nich nieco bude 🙂

drobec
29. jan 2009

ahojte..som tu len na chvíľku..kým sa manželík naje..a idem trocha oddychovať..som akási unavená a strašne sa mi chce spať...ja som si doposiaľ nikdy nemerala BT..a ten ovu tes mi pomohol..aj keď my nesnažilkujeme len cez ovu..snažilkujeme, kedy je chuť..chvala bohu nemáme s tým problém...len vzhľadom na manželíkov sper. tak skúšam aj verziu presne v deň ovu..čo ak sme sa doposiaľ míňali...aj teraz mi to tak príde..alebo už sama neviem..rozhodla som sa, že v polke februára vyrazíme niekde na predĺžený víkend..a basta..

fyalynka
29. jan 2009

dnes je tu biedno 😒 a ja som si myslela, ze kto vie o co som prisla kym som tu nebola... 😕
ja som bola na mankure a potom u nasich, takze prijemne poobedie 🙂

drobec--kolko cca stoji taky ovu test? 😕

govinda
29. jan 2009

fyal, ja som tu. Ale bola som v sprche. Poobede som mala anglinu, potom nákup klasika a papali sme s drahým, tak som tu nebola 😉 . Ovu myslím stoja podobne ako tehu, ale istá si nie som 🙂

jesi
29. jan 2009

ahoj kocky mozem pocas ovulky spinit,?lebo mrchu mam mat 9.2

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre