• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
boze, ja mat takeho muza jak je Kubo, nakopem ho do riti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, no veru :grinning: . Ale mať takú svokričku, tak sa ozaj zbláznim :grinning:
30. jan 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som sa asi nevydala ani :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neznasam ked mamicky ofukuju rite dospelym zenatym
chlapom :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. jan 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, no presne tak. Veď tí chlapi nie sú nevládni, že by sa nevedeli o seba postarať. Ale ak sú na to zvyknutí? :grinning: . To mám najradšej, aj keď sme u svokrovcov a sa ma svokra pýta, či sme niečo obedovali.Tak ako minule. Hovorím, že áno, zvyšky od včera. Ďalšia otázka: a čo polievka? Odpoveď: aj tú sme mali od včera :grinning: . Pritom sme žiadnu polievku nemali, lebo cez týždeň málokedy varím, pretože obaja máme obedy v práci. Sem-tam niečo uvarím, aby sme neboli stále po večeroch len na rožkoch, šalátoch a pod., ale určite večer nebudem variť aj polievku aj hlavné jedlo, keď na druhý deň som v práci a obed mám tam, nie?
No tak pre pokoj mi manžel nakázal hovoriť, že samozrejme, že máme navarené :grinning: .
30. jan 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no to su asi vsetky mamicky manzelov podobne...aj u nas je to tak...co ste jedli alebo varili? - kontrolna
otazka... Alebo sa ho pyta ci ma dost ponoziek :angry: no chapes?!?!?! a ja som tu naco? :angry: nastastie manzelik
hned povie ze to neni jej starost :grinning:
30. jan 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, podobné aj u nás :grinning: . Dúfam, že ja taká nebudem :grinning:
30. jan 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa nam to hovori co...ked nemame este deti a tie deti nemaju frajerov/frajerky :grinning:
30. jan 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, jo, to je potom iná sranda :grinning:
inak, manželík sa včera divil, že čo zrazu toľká chuť na sex? :grinning: Ja som mu pekne vysvetlila, že keď som mala HAK, chuť nebola. Tak sa ročuľoval, že načo som to do seba pchala a že o čo všetko on doteraz prišiel prišiel pri HAK :grinning:
30. jan 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mu to musis pekne poriadne vynahradit :grinning: moze byt rad :grinning:
na mna tak HAK neposobilo, ale za to som mala po case ine problemy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som práveže žiadne iné problémy nemala, len moja chuť na sex :sunglasses: skoro žiadna :sunglasses:
30. jan 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bohuzial vela bab ma taky problem, len neviem potom k comu to je...ked sa tym ma zena
chranit ale proti comu ked neni chut? :confused: :unamused:
30. jan 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale polovička neberie HAK, tam tá chuť je :grinning:
30. jan 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej :grinning: ale ja som myslela, ze HAK ma chranit zenu pred tehu (teda vacsinou je to dovod uzivania),
ale ked nema chut na sex, tak nema byt ani z "coho" tehu :grinning:
este dve hodky a beziiiiiim zeravou ciarov domov :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, no tak to ti dnes pekne zbehlo :grinning: . Či len mne, lebo som doma?
Akurát sa tu prehrabujem fotkami bračeka. Mám takého malé špuntíka brášku, teraz bude mať 6 :grinning:
30. jan 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne to ide pomaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako vzdy :grinning:
juuj, brasko musi byt zlaty...taky spunt :dizzy_face: ja nemam v rodine nijake dieta, najmladsi je moj
bracho a to bude mat 22 :confused: Ale vraj sesternica je tehu...no len to su take vztahy, ze ona
to ani neoznami, to su len take sumy po rodine :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze ma to ani nejako neinteresuje :unamused:
30. jan 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to veselé. Hodím nejaké jeho foto do albumu. Ale to mám fotky, keď mal tak do 2 rokov :slight_smile:
A nevidela som ho pol roka, pretože je s rodičmi v zahraničí, ale budúci týždeň príde, tak sa teším :slight_smile:
30. jan 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde su vasi? :confused: ziju mimo SR? :confused:
30. jan 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, áno, naši šli kvôli práci do zahraničia :frowning2:
foto už v albume :wink:
30. jan 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda aky je zlatucky :dizzy_face: :dizzy_face: pekne babatko :slight_smile:
a tebe musi byt poriadne smutno, vasi prec, maly brasko prec :frowning2: A kde v zahranici
su ked sa mozem opytat? nechystaju sa vratit domov? :confused:
30. jan 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, sú v Anglicku a zatiaľ prídu len na týždeň, zrejme sa nastálo vrátia asi v septembri, aby malý mohol nastúpiť do školy. Alebo možno budúci rok, pretože do školy chodieva už tam. Ten ale bude speakovať :grinning:
30. jan 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, to uz moze aj ucit anglinu svojich spoluziakov :sweat_smile:
a aj tebe davat lekcie, nemusis chodit po veceroch :wink:
30. jan 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, máš pravdu. Ale má v tých jazykoch chaos, lebo na škole sa učí anglicky a francúzsky, kamarátov má poliakov a učiteľku češku, nakoľko to je nejaká škola pre cudzincov :grinning:
30. jan 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fííííha, to bude multilingvista :grinning: len dufam, ze sa od tych kamosov poliakov neuci "zle" veci,
lebo oni su vselijaki :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dúfam aj ja, veď uvidíme, keď príde :grinning:
30. jan 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beries si volno aby si sa im venovala? chodievas aj za nimi? :slight_smile:
30. jan 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebola som za nimi, boli tu v lete a teraz prídu. No a budem s nimi cez víkend budúci týždeň a pondelok potom mám voľno, takže aj v pondelok :slight_smile: . Ja si to už nejako zariadim, aby som si ich užila :wink:
30. jan 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa urcite nemozes dockat... :wink: ja som sa tiez vzdy velmi tesila domov na SR :dizzy_face:

inak uz len 20min a zduchnem :grinning: idem varit doma a popratat...klasika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi--letim domoooov, ja sa sem mrknem este navecer :grinning:
zatial papacik :wink:
30. jan 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal, ahojky. Ja som akurát doobaľovala syr a už len čakám polovičku, kedy sa prirúti domov a začnem vyprážať. Krásny deň a čumni potom sem :wink:
30. jan 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kočky, kde ste všetky celý deň? :confused:
30. jan 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok