Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
30. jan 2009

boze, ja mat takeho muza jak je Kubo, nakopem ho do riti 😝 😀 😀

govinda
30. jan 2009

fyal, no veru 😀 . Ale mať takú svokričku, tak sa ozaj zbláznim 😀

fyalynka
30. jan 2009

no ja by som sa asi nevydala ani 😝 Neznasam ked mamicky ofukuju rite dospelym zenatym
chlapom 😠 😝 😀

govinda
30. jan 2009

fyal, no presne tak. Veď tí chlapi nie sú nevládni, že by sa nevedeli o seba postarať. Ale ak sú na to zvyknutí? 😀 . To mám najradšej, aj keď sme u svokrovcov a sa ma svokra pýta, či sme niečo obedovali.Tak ako minule. Hovorím, že áno, zvyšky od včera. Ďalšia otázka: a čo polievka? Odpoveď: aj tú sme mali od včera 😀 . Pritom sme žiadnu polievku nemali, lebo cez týždeň málokedy varím, pretože obaja máme obedy v práci. Sem-tam niečo uvarím, aby sme neboli stále po večeroch len na rožkoch, šalátoch a pod., ale určite večer nebudem variť aj polievku aj hlavné jedlo, keď na druhý deň som v práci a obed mám tam, nie?
No tak pre pokoj mi manžel nakázal hovoriť, že samozrejme, že máme navarené 😀 .

fyalynka
30. jan 2009

😀 no to su asi vsetky mamicky manzelov podobne...aj u nas je to tak...co ste jedli alebo varili? - kontrolna
otazka... Alebo sa ho pyta ci ma dost ponoziek 😠 no chapes?!?!?! a ja som tu naco? 😠 nastastie manzelik
hned povie ze to neni jej starost 😀

govinda
30. jan 2009

fyal, podobné aj u nás 😀 . Dúfam, že ja taká nebudem 😀

fyalynka
30. jan 2009

sa nam to hovori co...ked nemame este deti a tie deti nemaju frajerov/frajerky 😀

govinda
30. jan 2009

jo, jo, to je potom iná sranda 😀
inak, manželík sa včera divil, že čo zrazu toľká chuť na sex? 😀 Ja som mu pekne vysvetlila, že keď som mala HAK, chuť nebola. Tak sa ročuľoval, že načo som to do seba pchala a že o čo všetko on doteraz prišiel prišiel pri HAK 😀

fyalynka
30. jan 2009

no tak mu to musis pekne poriadne vynahradit 😀 moze byt rad 😀
na mna tak HAK neposobilo, ale za to som mala po case ine problemy... 😝

govinda
30. jan 2009

ja som práveže žiadne iné problémy nemala, len moja chuť na sex 😎 skoro žiadna 😎

fyalynka
30. jan 2009

no bohuzial vela bab ma taky problem, len neviem potom k comu to je...ked sa tym ma zena
chranit ale proti comu ked neni chut? 😕 😒

govinda
30. jan 2009

no ale polovička neberie HAK, tam tá chuť je 😀

fyalynka
30. jan 2009

ved hej 😀 ale ja som myslela, ze HAK ma chranit zenu pred tehu (teda vacsinou je to dovod uzivania),
ale ked nema chut na sex, tak nema byt ani z "coho" tehu 😀
este dve hodky a beziiiiiim zeravou ciarov domov 😀 😀

govinda
30. jan 2009

fyal, no tak to ti dnes pekne zbehlo 😀 . Či len mne, lebo som doma?
Akurát sa tu prehrabujem fotkami bračeka. Mám takého malé špuntíka brášku, teraz bude mať 6 😀

fyalynka
30. jan 2009

no mne to ide pomaly 😝 ako vzdy 😀
juuj, brasko musi byt zlaty...taky spunt 😵 ja nemam v rodine nijake dieta, najmladsi je moj
bracho a to bude mat 22 😕 Ale vraj sesternica je tehu...no len to su take vztahy, ze ona
to ani neoznami, to su len take sumy po rodine 😝 takze ma to ani nejako neinteresuje 😒

govinda
30. jan 2009

je to veselé. Hodím nejaké jeho foto do albumu. Ale to mám fotky, keď mal tak do 2 rokov 🙂
A nevidela som ho pol roka, pretože je s rodičmi v zahraničí, ale budúci týždeň príde, tak sa teším 🙂

fyalynka
30. jan 2009

a kde su vasi? 😕 ziju mimo SR? 😕

govinda
30. jan 2009

fyal, áno, naši šli kvôli práci do zahraničia ☹
foto už v albume 😉

fyalynka
30. jan 2009

teda aky je zlatucky 😵 😵 pekne babatko 🙂
a tebe musi byt poriadne smutno, vasi prec, maly brasko prec ☹ A kde v zahranici
su ked sa mozem opytat? nechystaju sa vratit domov? 😕

govinda
30. jan 2009

fyal, sú v Anglicku a zatiaľ prídu len na týždeň, zrejme sa nastálo vrátia asi v septembri, aby malý mohol nastúpiť do školy. Alebo možno budúci rok, pretože do školy chodieva už tam. Ten ale bude speakovať 😀

fyalynka
30. jan 2009

no veru, to uz moze aj ucit anglinu svojich spoluziakov 😅
a aj tebe davat lekcie, nemusis chodit po veceroch 😉

govinda
30. jan 2009

fyal, máš pravdu. Ale má v tých jazykoch chaos, lebo na škole sa učí anglicky a francúzsky, kamarátov má poliakov a učiteľku češku, nakoľko to je nejaká škola pre cudzincov 😀

fyalynka
30. jan 2009

fííííha, to bude multilingvista 😀 len dufam, ze sa od tych kamosov poliakov neuci "zle" veci,
lebo oni su vselijaki 😝

govinda
30. jan 2009

no to dúfam aj ja, veď uvidíme, keď príde 😀

fyalynka
30. jan 2009

beries si volno aby si sa im venovala? chodievas aj za nimi? 🙂

govinda
30. jan 2009

nebola som za nimi, boli tu v lete a teraz prídu. No a budem s nimi cez víkend budúci týždeň a pondelok potom mám voľno, takže aj v pondelok 🙂 . Ja si to už nejako zariadim, aby som si ich užila 😉

fyalynka
30. jan 2009

uz sa urcite nemozes dockat... 😉 ja som sa tiez vzdy velmi tesila domov na SR 😵

inak uz len 20min a zduchnem 😀 idem varit doma a popratat...klasika 😝

fyalynka
30. jan 2009

govi--letim domoooov, ja sa sem mrknem este navecer 😀
zatial papacik 😉

govinda
30. jan 2009

fyal, ahojky. Ja som akurát doobaľovala syr a už len čakám polovičku, kedy sa prirúti domov a začnem vyprážať. Krásny deň a čumni potom sem 😉

govinda
30. jan 2009

no kočky, kde ste všetky celý deň? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre